Home Top News ଟ୍ରକରୁ ମିଳିଲା ୪୬ ମୃତଦେହ ! ବେଆଇନ ଭାବେ ଏହି ଦେଶକୁ ପ୍ରବେଶ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା...

ଟ୍ରକରୁ ମିଳିଲା ୪୬ ମୃତଦେହ ! ବେଆଇନ ଭାବେ ଏହି ଦେଶକୁ ପ୍ରବେଶ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଥିଲେ

59

ନୂଆ ଦିଲ୍ଲୀ ୨୮-୬ (ଓଡ଼ିଆ ପୁଅ) ଆମେରିକାର ଟେକ୍ସାସର ସାନ ଆଣ୍ଟୋନିଓ ସହରରେ ଏକ ବଡ଼ ଦୁର୍ଘଟଣା ଘଟିଛି। ନ୍ୟୁଜ୍ ଏଜେନ୍ସି ରଏଟର୍ସ ଅନୁଯାୟୀ, ଏକ ଟ୍ରକ୍ ଭିତରେ ୪୬ ଜଣଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି। ଗଣମାଧ୍ୟମ ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ, ଟ୍ରକରୁ ପ୍ରାୟ ୪୬ ଜଣଙ୍କ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର କରାଯାଇଛି। ଆଇନ ଶୃଙ୍ଖଳା ଅଧିକାରୀ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଟେକ୍ସାସର ସାନ ଆଣ୍ଟୋନିଓରେ ଏକ ଟ୍ରକ୍ଟର ଭିତରେ ଅତି କମରେ ୪୬ ଜଣଙ୍କର ମୃତଦେହ ମିଳିଛି। ଏହି ଟ୍ରକଟି ସହରର ଦକ୍ଷିଣ ସୀମାରେ ଥିବା ରେଳବାଇ ଟ୍ରାକ ନିକଟରୁ ଏକ ଦୁର୍ଗମ ଅଞ୍ଚଳରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି।

ଟେକ୍ସାସର ସାନ ଆଣ୍ଟୋନିଓରେ ଥିବା ଏକ ଟ୍ରକ୍ଟର ଭିତରେ ଅତି କମରେ ୪୬ ଜଣଙ୍କ ମୃତଦେହ ମିଳିଥିବା KSAT ଟିଭି ସୂତ୍ରରୁ ପ୍ରକାଶ। ସେହିଭଳି ଅନ୍ୟ ଅନେକ ଲୋକଙ୍କୁ ବିଭିନ୍ନ ପରିସ୍ଥିତିରେ ନିକଟସ୍ଥ ଡାକ୍ତରଖାନାକୁ ନିଆଯାଇଛି। ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ଅନେକ ପୋଲିସ ଗାଡି ଏବଂ ଦମକଳ ଗାଡ଼ି ଏବଂ ଆମ୍ବୁଲାନ୍ସ ଉପସ୍ଥିତ ଅଛି। ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ, ଆମେରିକାରେ ବେଆଇନ ଭାବେ ପ୍ରବେଶ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଥିବା ବିଶ୍ୱାସ କରାଯାଉଛି। ନଗର ପରିଷଦର ମୁଖ୍ୟ ଆଡ୍ରିଏନା ରୋଚା ଗାର୍ସିଆଙ୍କ ଅନୁଯାୟୀ, ଟ୍ରକରେ ଯେଉଁମାନଙ୍କ ମୃତଦେହ ମିଳିଥିଲା ସେମାନେ ସମସ୍ତେ ପ୍ରବାସୀ।

ବର୍ତ୍ତମାନ ସୁଦ୍ଧା ମୃତ୍ୟୁ କିପରି ଘଟିଛି ତାହା ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଜଣା ପଡ଼ି ନାହିଁ। ସାନ ଆଣ୍ଟୋନିଓ ପୋଲିସ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ କୌଣସି ମନ୍ତବ୍ୟ ଦେଇନାହିଁ। KSAT ସାମ୍ବାଦିକଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ଟ୍ୱିଟରରେ ପୋଷ୍ଟ କରାଯାଇଥିବା ଫଟୋଗୁଡ଼ିକରେ ଏକ ବଡ଼ ଟ୍ରକ ଚାରିପାଖରେ ପୋଲିସ ଗାଡି ଏବଂ ଆମ୍ବୁଲାନ୍ସ ଦେଖାଯାଇଛି। ମେକ୍ସିକୋ ସୀମାଠାରୁ ପ୍ରାୟ ୧୬୦ ମାଇଲ ଦୂରରେ ଥିବା ସାନ ଆଣ୍ଟୋନିଓରେ ତାପମାତ୍ରା ପ୍ରାୟ ୧୦୩ ଡିଗ୍ରୀ ଫାରେନ୍ହାଇଟ୍ (୩୯.୪ ଡିଗ୍ରୀ ସେଲସିୟସ୍) ରେ ପହଞ୍ଚିଛି।

ସାନ ଆଣ୍ଟୋନିଓ ଅଗ୍ନିଶମ ବିଭାଗର ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ, ସୋମବାର ରାତିରେ ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ଭର୍ତ୍ତି ହୋଇଥିବା ୧୬ ଜଣ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କର ସନଷ୍ଟ୍ରୋକ କାରଣରୁ ଅସୁସ୍ଥ ହୋଇଥିବା ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ। ବିଶ୍ୱାସ କରାଯାଏ ଯେ ସମସ୍ତେ ଏକ ବନ୍ଦ ଟ୍ରକ୍ ଭିତରେ ବସିଥିଲେ ଏବଂ ପ୍ରବଳ ଉତ୍ତାପ ହେତୁ ସେମାନଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଅବସ୍ଥା ବିଗିଡି ଯାଇଥିଲା ଏବଂ ଅନେକ ଲୋକ ପ୍ରାଣ ହରାଇଥିଲେ। ଏହି ମାମଲାରେ ଅନେକ ଲୋକଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଗିରଫ କରାଯାଇଛି।

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve this *Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.