Home Top News ବିଜେପି ରାଷ୍ଟ୍ରୀୟ ପଦାଧିକାରୀ ବୈଠକ – କୃଷକଙ୍କ ଆନ୍ଦୋଳନ ସମେତ ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରସଂଗ ଉପରେ ଆଲୋଚନା

ବିଜେପି ରାଷ୍ଟ୍ରୀୟ ପଦାଧିକାରୀ ବୈଠକ – କୃଷକଙ୍କ ଆନ୍ଦୋଳନ ସମେତ ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରସଂଗ ଉପରେ ଆଲୋଚନା

47

ବିଜେପି ୨୧-୨ (ଓଡ଼ିଆ ପୁଅ) : ଭାରତୀୟ ଜନତା ପାର୍ଟିର ରାଷ୍ଟ୍ରୀୟ ପଦାଧିକାରୀ ବୈଠକ ରାଜଧାନୀ ଦିଲ୍ଲୀରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଛି। ଏବେ ଏହି ବୈଠକ ଚାଲିଛି। ଏଥିରେ ସମସ୍ତ ରାଷ୍ଟ୍ରୀୟ ପଦାଧିକାରୀ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିଛନ୍ତି। କରୋନା କାଳ ପରେ ଏହା ହେଉଛି ପ୍ରଥମ ବୈଠକ, ଯେଉଁଥିରେ ଏତେ ସଂଖ୍ୟକ ନେତା ଏକାଠି ହୋଇଛନ୍ତି। ରାଷ୍ଟ୍ରୀୟ ସଭାପତି ଜେ.ପି ନଡ୍ଡା ଏହାର ଅଧ୍ୟକ୍ଷତା କରୁଛନ୍ତି। ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦୀ ମଧ୍ୟ ସକାଳ ଅଧିବେଶନରେ ଯୋଗ ଦେଇ ସମ୍ବୋଧିତ କରିଥିଲେ। ସମାପନ ସମାରୋହରେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ମୋଦୀ ମଧ୍ୟ ଭାଷଣ ଦେବେ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଉଛି। ଏହି ବୈଠକରେ ଚଳିତ ବର୍ଷ ପାଞ୍ଚଟି ରାଜ୍ୟ (ପଶ୍ଚିମବଙ୍ଗ, କେରଳ, ତାମିଲନାଡୁ, ପୁଡୁଚେରୀ ଏବଂ ଆସାମ) ରେ ହେବାକୁ ଥିବା ବିଧାନସଭା ନିର୍ବାଚନ ସହିତ କୃଷକ ଆନ୍ଦୋଳନରୁ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଥିବା ପରିସ୍ଥିତି ଉପରେ ଆଲୋଚନା କରାଯାଇଥିଲା। ଏହି କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ନୂଆଦିଲ୍ଲୀର ଏନଡିଏମସି ସମ୍ମିଳନୀ କେନ୍ଦ୍ରରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହେଉଛି।

ଏହି ପ୍ରମୁଖ ବୈଠକର ଗୋଟିଏ ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ନଡ୍ଡାଙ୍କ ଅଧ୍ୟକ୍ଷତାରେ ବିଜେପି ପ୍ରମୁଖ ସାଂଗଠନିକ ବୈଠକ କରିଥିଲା ​​ଯେଉଁଥିରେ ସମସ୍ତ ରାଜ୍ୟର ଜାତୀୟ ସାଧାରଣ ସଚିବ ତଥା ସାଧାରଣ ସଚିବ (ସଂଗଠନ) ଯୋଗ ଦେଇଥିଲେ। ଦିଲ୍ଲୀର ପାର୍ଟି ମୁଖ୍ୟାଳୟରେ ଆୟୋଜିତ ବୈଠକରେ ବିଜେପି ଜାତୀୟ ସାଧାରଣ ସମ୍ପାଦକ (ସଂଗଠନ) ବି.ଏଲ୍ ସନ୍ତୋଶ ମଧ୍ୟ ଉପସ୍ଥିତ ଥିଲେ।

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve this *Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.