ଓଡ଼ିଶା

୨୫ ସେପ୍ଟେମ୍ବର ମଙ୍ଗଳବାର: ଜାଣନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କର ଆଜିର ରାଶିଫଳ

ମେଷ : ଆପଣଙ୍କ ଦିନ ଆର୍ଥିକ ଏବଂ ବ୍ୟବସାୟ ଦୃଷ୍ଟିକୋଣରେ ଲାଭଦାୟୀ ରହିବ। ଧନଲାଭ ସହିତ ଲମ୍ବା ସମୟ ପାଇଁ ଧନର ଆୟୋଜନ ମଧ୍ୟ କରି ପାରିବେ। ଶରୀର ଏବଂ ମନରେ ଆଜି ଆପଣ ସୁସ୍ଥତା ଅନୁଭବ କରିବେ। ଆପଣଙ୍କ ଦିନ ମିତ୍ରମାନଙ୍କ ଏବଂ ସ୍ଵଜନମାନଙ୍କ ସହିତ ଆମୋଦ-ପ୍ରମୋଦରେ କଟିବ।

ବୃଷ : ଆପ ନିଜର ବାଣୀରେ କାହାକୁ ମନ୍ତ୍ରମୁଗ୍ଧ କରି ଲାଭ ପାଇ ପାରିବେ ତଥା ମିଳାମିଶାର ସମ୍ବନ୍ଧ ବନାଇ ପାରିବେ। ଆପଣଙ୍କ ବୈଚାରିକ ସମୃଦ୍ଧିରେ ବୃଦ୍ଧି ହେବ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କ ମନ ପ୍ରଫୁଲ୍ଲିତ ରହିବ। ଆପଣ କୌଣସି ଶୁଭ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବା ପାଇଁ ପ୍ରେରିତ ହେବେ। ଶାରୀରିକ ଏବଂ ମାନସିକ ରୂପରେ ଆନନ୍ଦିତ ରହିବେ।

ମିଥୁନ : ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ମନରେ ବିଚାରର ତରଙ୍ଗ ଉଠିବ, ଆପଣ ସେହି ବିଚାରରେ ମଗ୍ନ ରହିବେ। ଆଜି ବୌଦ୍ଧିକ କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକରେ ଜଡ଼ିତ ରହିବେ, କିନ୍ତୁ ବାଦ-ବିବାଦରେ ପଡ଼ନ୍ତୁ ନାହିଁ। ଆଜି ଆପଣ ସମ୍ବେଦନଶୀଳ ରହିବେ। ବିଶେଷକରି ମାତା ଏବଂ ସ୍ତ୍ରୀ ସମ୍ବନ୍ଧିତ ବିଷୟଗୁଡ଼ିକ ଉପରେ ଅଧିକ ଭାବୁକ ରହିବେ। ଯାତ୍ରା କରନ୍ତୁ ନାହିଁ।

କର୍କଟ : ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ ଶୁଭ ରହିବ। ନୂଆ କାର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରାରମ୍ଭ କରିବା ପାଇଁ ଦିନ ଶୁଭ ଅଟେ। ମିତ୍ର ଏବଂ ସ୍ଵଜନମାନଙ୍କର ଭେଟ ହେବ। ପ୍ରିୟଜନମାନଙ୍କଠାରୁ ସୁଖ ଏବଂ ଆନନ୍ଦପ୍ରାପ୍ତି ହେବ। ପର୍ଯ୍ୟଟନ ପାଇଁ ମିତ୍ର ତଥା ପରିଜନମାନଙ୍କ ସହିତ ଯୋଜନା ବନି ପାରିବ। ମନରେ ପ୍ରସନ୍ନତା ରହିବ। ଆଜି କରାଯାଇଥିବା କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ପ୍ରାପ୍ତ ହେବାର ଯୋଗ ଅଛି।

ସିଂହ : ଆଜିର ଆପଣଙ୍କ ଦିନ ମଧ୍ୟମ ଫଳଦାୟୀ କୁହାଯାଇପାରେ କିନ୍ତୁ ଆର୍ଥିକ ରୂପରେ ଲାଭଦାୟୀ ରହିବ। ବ୍ୟୟ ଅଧିକ ହୋଇପାରେ। ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ମଧୁରତା ରହିବ। ବିପରୀତ ଲିଙ୍ଗ ବ୍ୟକ୍ତିମାନଙ୍କ ପ୍ରତି ଆକର୍ଷଣ ବଢ଼ିବ। ମାନ-ପ୍ରତିଷ୍ଠାରେ ବୃଦ୍ଧି ହେବ। ଉତ୍ତମ ଭୋଜନ ପ୍ରାପ୍ତ ହେବାର ଯୋଗ ଅଛି।

କନ୍ୟା : ଆପଣଙ୍କ ଦିନ ମଧ୍ୟମ ଫଳଦାୟୀ ହେବ। ଲାଭକାରୀ ତଥା ମିଳାମିଶା ଭରା ସମ୍ବନ୍ଧ ଆପଣ ବ୍ୟାବହାରର ସହାଯତାରେ ବନି ପାରିବ। ବ୍ୟବସାୟ ରୂପରେ ଦିନ ଲାଭଦାୟୀ ରହିବ। ଆପଣଙ୍କ ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ରହିବ। ମନ ପ୍ରସନ୍ନ ରହିବ। ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ପାଇ ପାରିବେ। ସୁଖ ଏବଂ ଆନନ୍ଦ ପ୍ରାପ୍ତି ହେବ। ଶୁଭ ସମାଚାର ମିଳିବ।

ତୁଳା : ଆପଣଙ୍କୁ ନିଜର ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବାର ଆବଶ୍ୟକତା ଅଛି। ବ୍ୟବହାର ଉପରେ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ରଖିବେ, ଅନ୍ୟଥା ଆପଣଙ୍କୁ କ୍ଷତି ହୋଇପାରେ। ଦୁର୍ଘଟଣାରୁ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ। ଖର୍ଚ୍ଚ ଅଧିକ ହୋଇପାରେ। ବ୍ୟବସାୟୀ ବ୍ୟକ୍ତିମାନଙ୍କ ସହିତ ଉଗ୍ର ବିବାଦ ହେବାର ଆଶଂକା ଅଛି, କିନ୍ତୁ ଆପଣ ଏହାକୁ ଟାଳିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ। ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକତାରେ ସହାୟତା ମିଳିପାରେ।

ବିଚ୍ଛା : ଆପଣଙ୍କ ଆଜିର ଦିନ ଲାଭଦାୟୀ ରହିବ। ଚାକିରି-ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭ ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ। ମିତ୍ରମାନଙ୍କ ସହିତ ଭେଟ ହୋଇପାରେ ତଥା ପ୍ରାକୃତିକ ସ୍ଥଳକୁ ବୁଲିବାକୁ ଯୋଜନା ମଧ୍ୟ ବନିପାରେ। ପୁତ୍ର ତଥା ପତ୍ନୀଙ୍କଠାରୁ ଲାଭ ହେବ। ବିଶେଷକରି ମହିଳା ମିତ୍ରମାନଙ୍କଠାରୁ ଆଜି ଲାଭ ହେବ। ଉପହାର ମିଳିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି।

ଧନୁ : କାର୍ଯ୍ୟ ସଫଳତାର ଦିନ ଅଟେ। ନୂଆ କାର୍ଯ୍ୟର ପ୍ରାରମ୍ଭ କରି ପାରିବେ। ବ୍ୟାପାରୀମାନେ ନିଜର ବ୍ୟାବସାୟର ଆୟୋଜନ ଏବଂ ବିସ୍ତାର ଭଲ ଭାବରେ କରି ପାରିବେ। ଚାକିରିରେ ଉଚ୍ଚ ପଦାଧିକାରୀ ଆପଣଙ୍କ ପ୍ରମୋସନ ପାଇଁ ବିଚାର କରିବେ। ଶାରୀରିକ ଏବଂ ମାନସିକ ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ରହିବ। ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ହେବ।

ମକର : ବୌଦ୍ଧିକ କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକରେ ଏବଂ ବ୍ୟବସାୟରେ ଆପଣ ନୂଆ ଶୈଲୀ ଆପଣାଇବେ। ସାହିତ୍ୟ ତଥା ଲେଖନ ପ୍ରବୃତ୍ତିକୁ ଗତି ମିଳିବ। ଶରୀରରେ ଆଳସ୍ୟ ଅନୁଭବ କରିବେ। ସନ୍ତାନମାନଙ୍କର ସମସ୍ୟା ଚିନ୍ତାର କାରଣ ବନିପାରେ। ଲମ୍ବା ଯାତ୍ରାର ଆଶଂକା ଅଛି।

କୁମ୍ଭ : ଆଜି ନକାରାତ୍ମକ ବିଚାରରୁ ଦୂରରେ ରୁହନ୍ତୁ। ଅତ୍ୟଧିକ ବିଚାର ଏବଂ କ୍ରୋଧ ଆପଣଙ୍କୁ ମାନସିକ ରୂପରେ ଅସୁବିଧା ପହଁଚାଇପାରେ। ଖର୍ଚ୍ଚର ମାତ୍ରା ବଢ଼ିବାରେ ଆର୍ଥିକ ଅସୁବିଧା ଅନୁଭବ କରିପାରନ୍ତି। ଅନିଦ୍ରା ଏବଂ ସମୟରେ ଭୋଜନ ନ ମିଳିବାରୁ କ୍ରୋଧିତ ହୋଇପାରନ୍ତି। କାଗଜାପତ୍ର ମାମଲାରେ ସାବଧାନ ରହିବେ।

ମୀନ : ଆଜି ବ୍ୟାପାରିମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଖୁବ ଉଜ୍ଜ୍ୱଳ ଭବିଷ୍ୟତ ଦେଖାଯାଉଛି। ବ୍ୟବସାୟରେ ଭାଗିଦାରୀ ବନିବା ପାଇଁ ମଧ୍ୟ ଶୁଭ ସମୟ ଅଟେ। ଘରେ କୌଣସି ମାଙ୍ଗଳିକ ପ୍ରସଂଗର ଆୟୋଜନ ହେବ। ନୂଆ କାର୍ଯ୍ୟର ଆରମ୍ଭ କରିବା ପାଇଁ ଶୁଭ ଦିନ ଅଟେ। ବନ୍ଧୁ ଏବଂ ମିତ୍ରମାନଙ୍କ ସହିତ ସାକ୍ଷାତ ହେବ।

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

ବହୁ ଚର୍ଚ୍ଚିତ ଖବର

To Top