ଓଡ଼ିଶା

ବରିଷ୍ଠ କଂଗ୍ରେସ ନେତାଙ୍କ ପରଲୋକ

ଯାଜପୁର, ୨/୫(ଓଡିଆ ପୁଅ/ମାନସ ରାଉତ) ଧର୍ମଶାଳା ବ୍ଲକ ପଟୁଣିଆ ପଂଚାୟତ ରାଧାଦେଇପୁର ଗ୍ରାମର ବରିଷ୍ଠ କଂଗ୍ରେସ ନେତା ଭରତ ଚନ୍ଦ୍ର ଗନ୍ତାୟତ(୫୮)ଙ୍କ ବୁଧବାର କଟକ ବଡ ମେଡିକାଲରେ ଚିକିସାଧିନ ଅବସ୍ଥାରେ ପରଲୋକ ହୋଇଯାଇଛି। ସେ ଜଣେ ପରପୋକାରୀ, ସମାଜସେବୀ ଭାବରେ ଏହି ଅଂଚଳରେ ବେଶ ଜଣାଶୁଣା ଥିଲେ। କଂଗ୍ରେସ ଦଳରୁ ମୂଳରୁ ସେ କାର୍ଯ୍ୟକରି ଆସୁଥିଲା। ଗ୍ରମଂଚଳରେ ଦଳକୁ ବେଶ ମଜବୁତ କରିବାରେ ସେ ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି କାର୍ଯ୍ୟକରିଥିଲେ। ତାଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ଖବର ପାଇ ପୂର୍ବତନ ମନ୍ତ୍ରୀ ସିତାକାନ୍ତ ମହାପାତ୍ର, ପିସିସି ସାଧରଣ ସମ୍ପାଦକ ଶ୍ରୀନାଥ ମିଶ୍ର, ଓବିସି ସେଲର ଅଧ୍ୟକ୍ଷ ସଂଜୟ କୁମାର ରାୟ, ପୂର୍ବତନ ବ୍ଲକ ଅଧ୍ୟକ୍ଷ କିଷାନ ପଣ୍ଡା, ଜିଲ୍ଲା ଯୁବ କାଂଗ୍ରେସ ଉପସଭାପତି ମାନସ କର, ଯୁବ କଂଗ୍ରେସ ସଭାପତି ସଂଜୟ ରାଉତ, ସାମ୍ବାଦିକ ମାନସ ରାଉତ ପ୍ରମୁଖ ଶୋକବ୍ୟକ୍ତ କରିଛନ୍ତି। ତାଙ୍କ ବାସଭବନରେ ବିଜେଡି ବ୍ଲକ ସଭାପତି ନିରଞ୍ଜନ ବଳ, ବଡବାଲିକୁଦା ସରପଂଚ ଗଗନ ସ୍ୱାଇଁ, ରାଜକିଶୋର ନାୟକ, ବ୍ଲକ ସଭାପତି ରାଜକିଶୋର ନାୟକ, ବିଜେପି ଯୁବ ମୋର୍ଚ୍ଚା ଉପସଭାପତି ବିବେକ କୁମାର ଗନ୍ତାୟତ, ବରିଷ୍ଠ ସଭ୍ୟ ବଟକୃଷ୍ଟ ନାୟକ, ପଂଚାୟତ ଯୁବ ବିଜେଡି ସଭାପତି ଅଭୟ ସାମଲ, ବିଜୟ ବସ୍ତିଆ, ସାମ୍ବାଦିକ ସୁଶାନ୍ତ ନାୟକ, କାହ୍ନୁ ଚରଣ ରାଉତ, ପ୍ରଶାନ୍ତ ଜେନା ଅର୍ଜିନ ସାହାଣୀ, ମନମୋହନ ସାମନ୍ତରାୟ, କାର୍ତ୍ତିକ ବାରିକ, କୁନ ଚରଣ ନାୟକ ପ୍ରମୁଖ ଶବଧାରା ଉପସ୍ଥିତ ରହି ଶୋକବ୍ୟକ୍ତ କରିବା ସହ ପରିବାର ବର୍ଗଙ୍କୁ ସମବେଦନା ଜଣାଇଥିଲେ। ଶେଷରେ ପୁଅ ଏକମାତ୍ର ପୁତ୍ର ଅରବିନ୍ଦ ଗନ୍ତାୟତ ମୁଖାଗ୍ନି ଦେଇଥିଲେ।

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

ବହୁ ଚର୍ଚ୍ଚିତ ଖବର

Odia Pua is the first Odia News paper which is printed & Published from New Delhi & first Odia mobile news site.

© 2018 | Odiapua.com, All Rights Reserved. | Powered By Suryanandan.net

To Top