Home Top News ଭଗବନ୍ତ ମାନ ହୋଇପାରନ୍ତି ଆପ୍‌ ର ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ପ୍ରାର୍ଥୀ – ଆଜି ଘୋଷଣା କରିବେ କେଜ୍ରୀଓ୍ବାଲ

ଭଗବନ୍ତ ମାନ ହୋଇପାରନ୍ତି ଆପ୍‌ ର ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ପ୍ରାର୍ଥୀ – ଆଜି ଘୋଷଣା କରିବେ କେଜ୍ରୀଓ୍ବାଲ

70

ନୂଆ ଦିଲ୍ଲୀ ୧୮-୧ (ଓଡ଼ିଆ ପୁଅ) ପଞ୍ଜାବର ଆମଆଦମୀ ପାର୍ଟୀର ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ପ୍ରାର୍ଥୀ ଭଗବନ୍ତ ମାନ ହୋଇପାରନ୍ତି। ଏ ନେଇ ଯାହା ସୂତ୍ରରୁ ଖବର ମିଳିୁଛି।

ଆମ୍ ଆଦମୀ ଦଳର ନେତା ଅରବିନ୍ଦ କେଜ୍ରିୱାଲ ଆଜି ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ପ୍ରାର୍ଥୀଙ୍କ ନାମ ଘୋଷଣା କରିବେ। ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟଯେ, ଏହି ସମୟରେ ଭଗବନ୍ତ ମାନଙ୍କର ନାମ ଆଗରେ ଚାଲିଛି। ତେବେ, ଏହା ବ୍ୟତୀତ ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ନାମ ଉପରେ ମଧ୍ୟ ଆଲୋଚନା ହେଉଛି। ବିଧାନସଭାରେ ବିରୋଧୀ ଦଳର ନେତା ହରପାଲ ସିଂ ଖେମାଙ୍କ ବିଷୟରେ ମଧ୍ୟ ଆଲୋଚନା ହେଉଛି।

ପୁନଶ୍ଚ ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, କେଜ୍ରିୱାଲ ଗତ ସପ୍ତାହରେ ଏକ ଫୋନ୍ ନମ୍ବର ପ୍ରକାଶ କରିଥିଲେ ଏବଂ ପଞ୍ଜାବବାସୀଙ୍କୁ AAP ର ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ରୂପେ କିଏ ଦେଖିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ତାହା ବୁଝାଇବାକୁ ଏବଂ ଉତ୍ତର ଦେବାକୁ କହିଥିଲେ। ସେହିଭଳି ଏକ ସାମ୍ବାଦିକ ସମ୍ମିଳନୀରେ ସେ କହିଥିଲେ ଯେ ଭାଗବତ ମାନଙ୍କୁ ଦଳ ଦାୟିତ୍ତ୍ୱ ଦେବାକୁ ଇଚ୍ଛୁକ, କିନ୍ତୁ ସେ ନିଜେ ଲୋକଙ୍କ ପସନ୍ଦ ଖୋଜିବାକୁ ପରାମର୍ଶ ଦେଇଛନ୍ତି।

ସୋମବାର ଅପରାହ୍ନ ୫ ଟା ସୁଦ୍ଧା ପଞ୍ଜାବର ଲୋକଙ୍କୁ ଏସଏମଏସ, ହ୍ୱାଟସ୍ ଆପ୍ କିମ୍ବା ମୋବାଇଲ୍ ନମ୍ବର ୭୦୭୪୮୭୦୭୪୮ ରେ ଭଏସ୍ ମେସେଜ୍ ମାଧ୍ୟମରେ ଜଣାଇବାକୁ କୁହାଯାଇଥିଲା। ତେବେ ରାଜ୍ୟବାସୀଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ଦେଖାଯାଇଥିବା ସନ୍ଦେଶ ଏହାର ପ୍ରମାଣ ଯେ ଏଥର ପଞ୍ଜାବରେ AAP ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ସରକାର ଗଠନ କରିବ ଏବଂ ଏହା ମଧ୍ୟ ବହୁ ସଂଖ୍ୟାରେ ହେବ।

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve this *Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.