ଓଡ଼ିଶା

କାର ଓ ବାଇକ ମୁହାଁମୁହିଁ ଧକ୍କା; ୨ ମୃତ ଓ ଜଣେ ଗୁରୁତର

କୋରାପୁଟ ; ତା୨୩-୦୮-୧୮(ଓଡିଆ ପୁଅ /ରଂଜନ କୁମାର ଦାସ) କୋରାପୁଟ ଜିଲ୍ଲାର କୋଟପାଡ ବ୍ଲକ ଅନ୍ତର୍ଗତ ଧାମଣାହାଣ୍ଡି ନିକଟରେ କାର ଓ ବାଇକ ମୁହାଁମୁହିଁ ଧକ୍କା ହେବାଦ୍ୱାରା ୨ ଜଣ ବ୍ୟକ୍ତି ମୃତ୍ୟୁବରଣ କରିଥିବା ବେଳେ ଜନେ ଗୁରୁତର ବ୍ୟକ୍ତି କୋରାପୁଟ ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ଚିକିତ୍ସିତ ହେଉଥିବା ଜଣାପଡିଛି।ଏକ ମଟରସାଇକେଲ ଓଡି୧୦କେ ୪୩୯୯ରେ ଜାମ୍ବଗୁଡାର ଗୋପୀନାଥ ମାଝି, କପ୍ରିଗୁଡାର ପଦମ ମାଝି ଓ ବରଣ୍ଡିର ପାନ ପୂଜାରୀ ଧାମଣାହାଣ୍ଡିରୁ କୋଟପାଡ ଅଭିମୁଖେ ଯାଉଥିବା ବେଳେ ବିପରୀତଦିଗରୁ ଆସୁଥିବା ସିଜି୦୧ଏଲଏଚ୮୯୩୭ କାର ସହିତ ମୁହାଁମୁହିଁ ଧକ୍କା ହୋଇଥିଲା।ଖବର ପ୍ରଚାରିତ ହେବ ପରେ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପୋଲିସ ପହଂଚି ନିକଟସ୍ଥ ଡାକ୍ତରଖାନାକୁ ନେଇଥିଲେ।ଗୁରୁତର ଅବସ୍ଥାରେ ୩ ଜଣଙ୍କୁ କୋରାପୁଟ ଡାକ୍ତରଖାନାକୁ ସ୍ଥାନାନ୍ତରିତ କରାଯାଇଥିଲା।କୋରାପୁଟ ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ଚିକିତ୍ସିତ ହେଉଥିବା ବେଳେ ଗୋପୀନାଥ ମାଝି ଓ ପଦମ ମାଝିଙ୍କୁ ଡାକ୍ତର ମୃତ ଘୋଷଣା କରିଥିଲେ।ପାନ ପୂଜାରୀ ଗୁରୁତର ଅବସ୍ଥାରେ କୋରାପୁଟ ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ଚିକିତ୍ସିତ ହେଉଥିବା ଜଣାପଡିଛି।୨ ଟି ମୃତଦେହ କୋରାପୁଟ ଡାକ୍ତରଖାନାର ଶବ ବ୍ୟବଛେଦ ଗୃହରେ ରଖାଯାଇଥିବା ବେଳେ ଆସନ୍ତାକାଲି ଶବ ବ୍ୟବଛେଦ କରାଯିବ ବୋଲି ଜଣାପଡିଛି।

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

ବହୁ ଚର୍ଚ୍ଚିତ ଖବର

Odia Pua is the first Odia News paper which is printed & Published from New Delhi & first Odia mobile news site.

© 2018 | Odiapua.com, All Rights Reserved. | Powered By Suryanandan.net

To Top