Home Top News ଯୌନରାକ୍ଷସ : ୧୩ ବର୍ଷ ବାଳକର ଲିଙ୍ଗପରିବର୍ତ୍ତନ କଲେ, ମାସ ମାସ ଧରି ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ କଲେ...

ଯୌନରାକ୍ଷସ : ୧୩ ବର୍ଷ ବାଳକର ଲିଙ୍ଗପରିବର୍ତ୍ତନ କଲେ, ମାସ ମାସ ଧରି ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ କଲେ ପରେ ବେଶ୍ୟାବୃତ୍ତି ପାଇଁ ବିକିବାକୁ …

151

ନୂଆ ଦିଲ୍ଲୀ ୧୬-୧ (ଓଡ଼ିଆ ପୁଅ) ଦିଲ୍ଲୀ ମହିଳା ଆୟୋଗ ଶୁକ୍ରବାର ଦିନ ଦେଇଥିବା ବିବୃତ୍ତି ପ୍ରାୟ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଚକିତ କରିଦେଇଛି। ଏହିପରି ଏକ ଅମାନୁଷିକ କାର୍ଯ୍ୟ ରାଷ୍ଟ୍ର ରାଜଧାନୀ ଦିଲ୍ଲୀରେ ଘଟିଯାଇଛି। ଜଣେ ୧୩ ବର୍ଷର ବାଳକକୁ ଦିଲ୍ଲୀରେ ସେକ୍ସ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଅପରେସନ୍ କରିବାକୁ ବାଧ୍ୟ କରାଯାଇଥିଲା। ତା’ର ହରମୋନ୍ ବଦଳାଇବା ପାଇଁ ମେଡ଼ିସିନ୍ ମଧ୍ୟ ଦିଆଯାଇଥିଲା। ଏହା ପରେ ଛଅ ମାସ ଧରି ତା ସହ ୬ ଜଣ ବଳାତ୍କାର କରିଥିଲେ। ତାକୁ ରାସ୍ତାରେ ଭିକ୍ଷା ମାଗିବାକୁ ମଧ୍ୟ ବାଧ୍ୟ କରାଯାଇଥିଲା।

ସୂଚନାମତେ, ପୀଡିତା ପୁଅ ଚାରି ବର୍ଷ ପୂର୍ବେ ଏକ ଇଭେଣ୍ଟରେ କିଛି ଲୋକଙ୍କୁ ଭେଟିଥିଲା। ସେମାନେ ନୃତ୍ୟ ଶିକ୍ଷା ଏବଂ ସେହି ବାଳକକୁ କାମ ଦେବା ନାମରେ ମଣ୍ଡାବଳି ନେଇଥିଲେ।

ଏହା ପରେ ପ୍ରାରମ୍ଭରେ ସେ କିଛି କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିଥିଲେ ଏବଂ ଏଥିପାଇଁ ତାଙ୍କୁ କିଛି ଟଙ୍କା ମିଳିଥିଲା, କିନ୍ତୁ କିଛି ସମୟ ପରେ ସେମାନେ ତାଙ୍କୁ ଚାପ ପକାଇବାକୁ ଲାଗିଲେ ଏବଂ କହିଥିଲେ ଯେ ସେ ଆଉ ସେମାନଙ୍କୁ ଛାଡି ଘରକୁ ଯାଇ ପାରିବେ ନାହିଁ ଏବଂ ତାଙ୍କୁ ସେହି ଲୋକଙ୍କ ସହ ରହିବାକୁ ପଡିବ।

ଲିଙ୍ଗ ପରିବର୍ତ୍ତନ ପାଇଁ ବାଳକକୁ ବାଧ୍ୟ କରାଯାଇଥିଲା

ବିବୃତ୍ତିରେ ଅନୁଯାୟୀ, ବାଳକକୁ ଏକ ମଦ୍ୟପାନକାରୀ ପଦାର୍ଥ ଦିଆଯାଇଥିଲା ଏବଂ ତାଙ୍କୁ ପିଟାପିଟି କରାଯାଇଥିଲା। ଲିଙ୍ଗ ପରିବର୍ତ୍ତନ ପାଇଁ ବାଳକକୁ ବାଧ୍ୟ କରାଯାଇଥିଲା ଏବଂ ସେହି ସମୟରେ ତାଙ୍କୁ ମାତ୍ର ୧୩ ବର୍ଷ ହୋଇଥିଲା। ପିଲାଟି କହିଥିଲା ଯେ ତାକୁ ଏପରି କିଛି ହରମୋନ୍ ଔଷଧ ଦିଆଯାଇଥିଲା ଯାହାଫଳରେ ସେ ଝିଅ ପରି ଦେଖାଯିବ। ବିବୃତ୍ତିରେ କୁହାଯାଇଛି ଯେ ଅଭିମାନେ ବାଳକକୁ ଅନେକ ଥର ଦୁଷ୍କର୍ କରିଥିଲା ଏବଂ ରାସ୍ତାରେ ତାଙ୍କୁ ଭିକ୍ଷା ମଧ୍ୟ କରିଥିଲା।

ଅନ୍ୟ ଜଣଙ୍କର ଜବରଦସ୍ତ ଅପରେସନ୍ ଅଭିଯୋଗ
କେବଳ ସେତିକି ନୁହେଁ, ଏହି ଧାରାରେ ଅନ୍ୟ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ମଧ୍ୟ ମଣ୍ଡାବଳିକୁ ଅଣାଯାଇଥିଲା ଏବଂ ତାଙ୍କୁ ଶାରୀରିକ ନିର୍ଯାତନା ଦିଆଯାଉଥିଲା ଏବଂ ଯୌନ ଶୋଷଣ ମଧ୍ୟ କରାଯାଇଥିଲା। ଅଭିଯୁକ୍ତମାନେ ତାଙ୍କୁ ଅପରେସନ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଥିଲେ। ଗତ ବର୍ଷ ମାର୍ଚ୍ଚରେ ଲକଡାଉନ ବେଳେ ଦୁହେଁ କୌଣସି ପ୍ରକାରେ ଖସିଯିବାରେ ସଫଳ ହୋଇଥିଲେ ଏବଂ ବାଳକ ତା ମା’ ନିକଟରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲା। ମା ଉଭୟ ଲୋକଙ୍କୁ ଭଡା ଘରେ ରଖି ଦେଇଥିଲେ, କିନ୍ତୁ ଅଭିଯୁକ୍ତମାନେ ସେଠାରେ ପହଂଚି ସେମାନଙ୍କୁ ଖୋଜାଖୋଜି କରି ମଣ୍ଡାବଳିକୁ ଫେରାଇ ଆଣିଥିଲେ। ଏହାପରେ ଅଭିଯୁମାନେକ୍ତ ପୁନର୍ବାର ତାଙ୍କୁ ବଳାତ୍କାର କରିଥିଲେ।

ଦିଲ୍ଲୀ ମହିଳା ଆୟୋଗ ଏହି ମାମଲାରେ ଦାୟର କରିଛନ୍ତି ଏଫଆଇଆର

କିଛି ଦିନ ତଳେ ଦୁହେଁ ପଳାଇ ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ରେଳ ଷ୍ଟେସନରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ, ଯେଉଁଠାରୁ ଜଣେ ଓକିଲ ସେମାନଙ୍କୁ ଦିଲ୍ଲୀ ମହିଳା ଆୟୋଗ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟକୁ ନେଇ ଯାଇଥିଲେ। ଆୟୋଗ ତୁରନ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଗ୍ରହଣ କରି ଏହି ମାମଲାରେ ଏଫଆଇଆର ଦାଖଲ କରିଥିଲା ଏବଂ ପୋଲିସ ଦୁଇ ଜଣଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଛି। ବରିଷ୍ଠ ପୋଲିସ ଅଧିକାରୀ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଡିସେମ୍ବରରେ ଏକ ମାମଲା ରୁଜୁ ହେବା ପରେ ଦୁଇ ଜଣଙ୍କୁ ଗିରଫ କରାଯାଇଛି।

ସମସ୍ତ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କୁ ଯଥାଶୀଘ୍ର ଗିରଫ କରାଯିବା ଉଚିତ୍

ଏଥି ସହ ଦିଲ୍ଲୀ ମହିଳା ଆୟୋଗର ଅଧ୍ୟକ୍ଷ ସ୍ୱାତୀ ମାଲିୱାଲ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଏହା ଏକ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ଏବଂ ଭୟାନକ ଘଟଣା। ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ପୋଲିସ ସମସ୍ତ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କୁ ଯଥାଶୀଘ୍ର ଗିରଫ କରୁ।ସେମାନଙ୍କୁ କଠୋରରୁ କଠୋର ଦଣ୍ଡ ଦିଆଯିବା ଉଚିତ୍।

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve this *Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.