ad
ଓଡ଼ିଶା

‘କ’ଣ କୁମ ପାଖରେ ମାଲ ଅଛି କି?” ନୂଆ ଡ୍ରଗ୍ ଚାଟ୍ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଲା, ବଲିଉଡର ଶ୍ରେଷ୍ଠ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଭାବରେ ନାମିତ N-D-K, ଏହି ଚାଟ୍ ରୁ ଖୁଲାସା

Image credit times now

ନୂଆ ଦିଲ୍ଲୀ ୨୧, ସେପ୍ଟେମ୍ବର (ଓଡ଼ିଆ ପୁଅ) ଆଜିକାଲି ବଲିଉଡରେ କେତେ ପରିମାଣରେ ଡ୍ରଗ୍ସ ବ୍ୟବହାର କରାଯାଏ ଏବଂ କେତେ ପରିମାଣରେ ଅଭିନେତା ଏବଂ ଅଭିନେତ୍ରୀମାନେ ଡ୍ରଗ୍ସରେ ବୁଡି ରହିଛନ୍ତି ସେନେଇ ନୂଆ ଖୁଲାସା ହେବାକୁ ଆରମ୍ଭ କରିଛି। ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତ ମୃତ୍ୟୁରେ ଡ୍ରଗ୍ ଆଙ୍ଗେଲ୍ ପଦାକୁ ଆସିବା ପରେ ଦିନକୁ ଦିନ ନୂଆ ଖୁଲାସା ହେଉଛି। ଏହି ଡ୍ରଗ୍ସ ଚାଟ୍ ରୁ ରିୟା ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀଙ୍କୁ ଜେଲ ଯିବାକୁ ପଡିଲା। ବର୍ତ୍ତମାନ ନୂଆ ଡ୍ରଗ୍ ଚାଟ୍ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି, ଯାହା ଅନେକ ବଲିଉଡ ତାରକାଙ୍କୁ ଅସୁବିଧାରେ ପକାଇପାରେ। ଏବେ ଏକ ନୂଆ ଡ୍ରଗ୍ସ ଚାଟ୍ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି, ଯାହା କି ଟାଇମ୍ସ ନାଓ ହିନ୍ଦି ଏକ ରିପୋର୍ଟରେ ପ୍ରକାଶ କରିଛି।

ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ, ବଲିଉଡ ସେଲିବ୍ରିଟି, ଯାହାର ନାମ ନୂଆ ଡ୍ରଗ୍ ଚାଟ୍ ରେ S, N, D, K ରୁ ଆରମ୍ଭ। ସେମାନେ ସମସ୍ତେ ଡ୍ରଗ୍ସ ବିଷୟରେ ହ୍ୱାଟ୍ସଆପ୍ ଚାଟ୍ କରନ୍ତି। ଜଣେ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ନାମ N ରୁ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିବାବେଳେ ଅନ୍ୟ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ନାମ କେ ରୁ ଆରମ୍ଭ। ଚାଟ୍ ରେ N J କୁ କହୁଛି – ମୋତେ କିଛି ଭଲ MD ଦିଅ। ଯେତେବେଳେ D K କୁ ପଚାରୁଛି, ‘କ୍ୟା ତୁମ୍ହାରେ ପାଶ୍ ମାଲ ହୈ”, କ’ଣ ତମ ପାଖରେ ମାଲ ଅଛିକି,  K ଉତ୍ତର ଦେଉଛି ଯେ, ଅଛି, କିନ୍ତୁ ଘରେ। ମୁଁ ବାନ୍ଦ୍ରା ରେ ଅଛି ଏହି ନୂଆ ହ୍ୱାଟ୍ସ ଆପ୍ ଚାଟରୁ ବଲିଉଡର ଟପ୍ ସେଲିବ୍ରିଟିଙ୍କ ନାମ ବାହାରୁଛି। K, D, S, N ସମସ୍ତେ A- ତାଲିକାଭୁକ୍ତ ଅଭିନେତ୍ରୀ।

ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ମାମଲାରେ ଡ୍ରଗ୍ସ ଆଙ୍ଗେଲ ଅନୁଧ୍ୟାନ କରୁଥିବା ନାର୍କୋଟିକ୍ସ କଣ୍ଟ୍ରୋଲ ବ୍ୟୁରୋ (ଏନସିବି) ସୋମବାର ଅଭିନେତ୍ରୀ ତଥା ପୂର୍ବତନ ମ୍ୟାନେଜର ଶ୍ରୁତି ମୋଦୀ ଏବଂ ତାଙ୍କ ପ୍ରତିଭା ପରିଚାଳକ ଜୟା ସାହାଙ୍କୁ ପଚରାଉଚରା ପାଇଁ ଡାକିଛନ୍ତି। ଏହି ଅନୁସନ୍ଧାନ ମାଧ୍ୟମରେ ବଲିଉଡରେ ଡ୍ରଗ୍ସର ଅନେକ ଦିଗ ପ୍ରକାଶ ହୋଇପାରେ। ଜୟା ସାହାଙ୍କ ଫୋନରୁ ମିଳିଥିବା ତଥ୍ୟରୁ ଜଣାପଡିଛି ଯେ, ବଲିଉଡ ତାରକାମାନେ ସେମାନଙ୍କୁ ସିବିଡି ତେଲ ଏବଂ ଡ୍ରଗ୍ସ ଯୋଗାଇବାକୁ କହୁଥିଲେ। ଅନେକ ବଲିଉଡ ସେଲିବ୍ରିଟି ଜୟା ସାହାଙ୍କ ହ୍ୱାଟ୍ସ ଆପ୍ ଗ୍ରୁପ୍ ର ଅଂଶ ଅଟନ୍ତି। ରିୟା ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀଙ୍କ ପରେ ବି-ଟାଉନ୍ କାର୍ଟେଲ୍ ପାଇଁ ଜୟା ସାହା ଏକ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଲିଙ୍କ୍। ଏନସିବି ଏହି ଉତ୍ସ ଜାଣିବାକୁ ଚାହୁଁଛି ଯେଉଁଠାରୁ ଜୟା ସେଲିବ୍ରିଟିମାନଙ୍କ ପାଇଁ CBD ତେଲର ବ୍ୟବସ୍ଥା କରୁଥିଲେ। ଏହି ସଂସ୍ଥା ଜୟା ସାହାଙ୍କୁ SLB ଏବଂ ଅମିତଙ୍କ ନାମ ବିଷୟରେ ପଚାରୁଛି, ଯାହା ଚାଟରେ ଉଲ୍ଲେଖ କରାଯାଇଛି।

Loading...
ad
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

ବହୁ ଚର୍ଚ୍ଚିତ ଖବର

To Top