Home ଓଡ଼ିଶା ଏବେ ସୋନୁ ସୁଦ ଉଚ୍ଚଶିକ୍ଷା ପାଇଁ ଛାତ୍ରବୃତ୍ତି ଘୋଷଣା କରିଛନ୍ତି : ଆବେଦନ କରିବାକୁ ପଢ଼ନ୍ତୁ

ଏବେ ସୋନୁ ସୁଦ ଉଚ୍ଚଶିକ୍ଷା ପାଇଁ ଛାତ୍ରବୃତ୍ତି ଘୋଷଣା କରିଛନ୍ତି : ଆବେଦନ କରିବାକୁ ପଢ଼ନ୍ତୁ

409

ବଲିଉଡ ଅଭିନେତା ସୋନୁ ସୁଦ, ପ୍ରବାସୀ ଶ୍ରମିକ, ଛାତ୍ର ଏବଂ ଶିଶୁଙ୍କ ସମେତ ଅନେକ ଲୋକଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରି ବଡ଼ ପ୍ରଶଂସା ସାଉଁଟିଛନ୍ତି। ଏବେ ସେ ଉଚ୍ଚଶି୭ା ପାଇଁ ଇଚ୍ଛୁକ ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀମାନଙ୍କ ଉପରେ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେଇଛନ୍ତି। ଏ ନେଇ ବଲିଉଡ ଅଭିନେତା ପୂର୍ଣ୍ଣ ବୃତ୍ତି ଆରମ୍ଭ କରିଛନ୍ତି।

ସ୍କଲାରସିପ୍ ର ଲାଭ ପାଇବାକୁ ଇଚ୍ଛୁକ ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀମାନେ [email protected] ରେ ଆଗାମୀ ୧୦ ଦିନରେ) ରେ ଏଣ୍ଟ୍ରି ପଠାଇ ପାରିବେ। ଏ ନେଇ ସେ ତାଙ୍କ ଇନ୍ଟାଗ୍ରାମ ଆକାଉଣ୍ଡରେ ଏହା ସେୟାର କରିଛନ୍ତି। ସେ ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ,
“ମୋ ମା ପ୍ରଫେସର ସରୋଜ ସୁଦ ସର୍ବଦା ବିଶ୍ୱାସ କରୁଥିଲେ ଯେ ସମସ୍ତେ ସୁସ୍ଥ ସୁଖୀ ଭବିଷ୍ୟତ ପାଇଁ ସମାନ ସୁଯୋଗ ପାଇବାକୁ ଯୋଗ୍ୟ ଅଟନ୍ତି। ତେଣୁ ଉଚ୍ଚଶିକ୍ଷା ପାଇଁ ଆଜି ତାଙ୍କ ନାମରେ ପ୍ରଫେସର ସରୋଜ ସୁଦ୍ ଛାତ୍ରବୃତ୍ତି ପାଇଁ ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ପାଇଁ ପୂର୍ଣ୍ଣ ବୃତ୍ତି ଆରମ୍ଭ କରିବା। ମୁଁ ବିଶ୍ୱାସ କରେ, ଆର୍ଥିକ ଆହ୍ୱାନଗୁଡିକ କାହାକୁ ସେମାନଙ୍କର ପୂର୍ଣ୍ଣ ସାମର୍ଥ୍ୟକୁ ପହଞ୍ଚାଇବା ବନ୍ଦ କରିବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ। ଏଥିପାଇଁ ଆବେଦନ କରନ୍ତୁ। [email protected] (ଆଗାମୀ ୧୦ ଦିନରେ) ରେ ଆପଣଙ୍କର ଏଣ୍ଟ୍ରିଗୁଡିକ ପଠାନ୍ତୁ ଏବଂ ଆମେ ଆପଣଙ୍କ ନିକଟରେ ପହଞ୍ଚିବୁ।”

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve this *Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.