Home Top News ଗଣ୍ଡାର ପିଛା କରୁଥିଲା କାର, ରାଗିଗଲା ଗଣ୍ଡା – ତା ପରେ କ’ଣ କଲା ଦେଖନ୍ତୁ...

ଗଣ୍ଡାର ପିଛା କରୁଥିଲା କାର, ରାଗିଗଲା ଗଣ୍ଡା – ତା ପରେ କ’ଣ କଲା ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡ଼ିଓ

196

ନୂଆ ଦିଲ୍ଲୀ ୧୧-୪ (ଓଡ଼ିଆ ପୁଅ) ବଣ୍ୟ ଜନ୍ତୁମାନଙ୍କର ପିଛା କରିବା କିମ୍ବା ହଇରାଣ କରିବା ବଡ଼ ବିପଦ ସୃଷ୍ଟି କରିପାରେ। କାରଣ ସେମାନେ ଆଦୌ କେହି ଗୋଡ଼ାଇବା ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି ନାହିଁ ଏବଂ ଯଦି କେହି ସେମାନଙ୍କୁ ଗୋଡ଼ାନ୍ତି, ସେମାନେ କ୍ରୋଧିତ ହୁଅନ୍ତି ଏବଂ ସେମାନଙ୍କୁ ଆକ୍ରମଣ କରିପାରନ୍ତି। ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଆମେ ଏପରି ଏକ ଭିଡିଓ ପାଇଲୁ। ଯେଉଁଥିରେ ଜଣେ କାର୍ ଚାଳକ ସମାନ ଭୁଲ୍ କରିଥିଲେ। କାରଣ କାର୍ ଚାଳକ ଗୋଟିଏ ଗଣ୍ଡାକୁ ଘଉଡ଼ାଉ ଥିଲେ। ଯାହା ଗଣ୍ଡାକୁ କ୍ରୋଧିତ କରିଥିଲା ଏବଂ ଏହା ପରେ ଯାହା ଘଟିଲା ଆପଣ ଭିଡିଓରେ ଦେଖିପାରିବେ।

ଏହି ଭିଡିଓଟି @ almodeeer1975 ନାମକ ଏକ ଟ୍ୱିଟର ଆକାଉଣ୍ଟରେ ସେୟାର କରାଯାଇଛି। ଏହି ଭିଡିଓ ସେୟାର କରିବା ପରେ ଏହା ଭାଇରାଲ ହୋଇଛି। ଏହି ଭିଡିଓରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳେ ଯେ ଏକ ଜଙ୍ଗଲ ଦେଇ ଯାଉଥିବା ରାସ୍ତାରେ ଗୋଟିଏ ଗଣ୍ଡା ବୁଲୁଛି। ତାଙ୍କ ପଛରେ ଏକ କାର ମଧ୍ୟ ଚାଲୁଛି। କାରଟି ଗଣ୍ଡାକୁ ପିଛା କରୁଛି। ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଗଣ୍ଡା ଟିକେ ବିଚଳିତ ମନେହୁଏ। ଗଣ୍ଡା ଧୀରେ ଧୀରେ ଗତି କରୁଛି ଏବଂ କାର ଡ୍ରାଇଭର ମଧ୍ୟ ଧୀରେ ଧୀରେ କାରକୁ ପଛରେ ଚାଲୁଛି।

ହଠାତ୍ ଗଣ୍ଡା ଠିଆ ହୋଇ କାର ଉପରେ ଆକ୍ରମଣ କରୁଛି। କାର୍ ଡ୍ରାଇଭର କିଛି ବୁଝିବା ପୂର୍ବରୁ, ଗଣ୍ଡା ମୁଣ୍ଡରେ କାରକୁ ଠେଲିବା ଆରମ୍ଭ କରେ। କାର ଡ୍ରାଇଭର ତାଙ୍କ ପ୍ରତିରକ୍ଷାରେ କିଛି କରିବାକୁ ଅସମର୍ଥ। ଗଣ୍ଡା କାରଟିକୁ ପଲଟାଇ କ୍ଷତିଗ୍ରସ୍ତ କରୁଛି। ତା’ପରେ ଗଣ୍ଡା କାରକୁ ନିଜ ମୁଣ୍ଡରେ ଉଠାଇବାକୁ ଲାଗିଛି। ଗଣ୍ଡାଗୋ ଆଉ ଶାନ୍ତ ହେଉ ନାହିଁ ଏବଂ ସେ କାରକୁ କ୍ରମାଗତ ଭାବରେ ଠେଲିଚାଲିଛି ଏବଂ ଏହାକୁ ଉଠାଇ କାରକୁ ଅନେକ ଥର ପଲଟାଉଛି। ଯେତେବେଳେ କାରଟି ହୋଇଯାଉଛି, ଗଣ୍ଡା ଏହା ସାମ୍ନାରେ ଠିଆ ହୋଇ ଦେଖିବା ଆରମ୍ଭ କରୁଛି। କାରରେ ବସିଥିବା ଲୋକଙ୍କ ସହ କ’ଣ ହେଲା ତାହା ଜଣା ପଡି ନାହିଁ।

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve this *Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.