Home Top News କଂଗ୍ରେସ ୱାର୍କିଂ କମିଟି ବୈଠକ ଆରମ୍ଭ: କରୋନା ସଂକ୍ରମଣ, ନିର୍ବାଚନ ଫଳାଫଳ ଉପରେ ହେବ ମନ୍ଥନ

କଂଗ୍ରେସ ୱାର୍କିଂ କମିଟି ବୈଠକ ଆରମ୍ଭ: କରୋନା ସଂକ୍ରମଣ, ନିର୍ବାଚନ ଫଳାଫଳ ଉପରେ ହେବ ମନ୍ଥନ

45

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ, ମଇ ୧୦ (ଓଡ଼ିଆ ପୁଅ) କଂଗ୍ରେସର ସର୍ବୋଚ୍ଚ ନୀତି ନିର୍ଦ୍ଧାରଣକାରୀ ସଂସ୍ଥା କଂଗ୍ରେସ ୱାର୍କିଂ କମିଟି (ସିଡବ୍ଲ୍ୟୁଡିସି) ସୋମବାର ଠାରୁ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଛି ଯେଉଁଥିରେ ଚାରୋଟି ରାଜ୍ୟ ଏବଂ ଗୋଟିଏ କେନ୍ଦ୍ରଶାସିତ ଅଞ୍ଚଳର ନିର୍ବାଚନ ଫଳାଫଳକୁ ସମୀକ୍ଷା କରାଯିବ।

ବିଭିନ୍ନ ସୂତ୍ରରୁ ପ୍ରକାଶ ଯେ, ଏହି ବୈଠକରେ ନିର୍ବାଚନ ଫଳାଫଳ ସହିତ ଦେଶର କରୋନା ଜୀବାଣୁ ସଂକ୍ରମଣର ଗୁରୁତର ପରିସ୍ଥିତି ଉପରେ ମଧ୍ୟ ଆଲୋଚନା କରାଯିବ।

ଆସାମ ଏବଂ କେରଳରେ କ୍ଷମତାକୁ ଫେରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଥିବା କଂଗ୍ରେସକୁ ପରାଜୟର ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ପଡିଥିଲା। ଏଥି ସହିତ ପଶ୍ଚିମବଙ୍ଗରେ ମଧ୍ୟ ଆକାଉଣ୍ଟ ଖୋଲି ନଥିଲା। ସେ ପୁଡୁଚେରୀରେ ମଧ୍ୟ ପରାଜୟର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇଥିଲା ଯେଉଁଠାରେ କଂଗ୍ରେସ କିଛି ମାସ ପୂର୍ବରୁ କ୍ଷମତାରେ ଥିଲା। ତାମିଲନାଡୁରେ ତାଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଆଶ୍ୱସ୍ତିକର ଖବର ଥିଲା ଯେ, ତାଙ୍କ ଡିଏମକେ ନେତୃତ୍ୱାଧୀନ ମିଳିତ ମଞ୍ଚ ଜିତିଛି।

ଗତ ସପ୍ତାହରେ କଂଗ୍ରେସ ସଭାପତି ସୋନିଆ ଗାନ୍ଧୀ ଚାରିଟି ରାଜ୍ୟ ତଥା ଗୋଟିଏ ୟୁନିଅନ ଅଞ୍ଚଳରେ ହୋଇଥିବା ବିଧାନସଭା ନିର୍ବାଚନରେ ​​ଦଳର ପ୍ରଦର୍ଶନକୁ ‘ନିରାଶାଜନକ’ ବୋଲି କହିଥିଲେ ଏବଂ ଏହି ପରାଜୟରୁ ଶିକ୍ଷା ଗ୍ରହଣ କରିବାର ଆବଶ୍ୟକତା ରହିଛି ବୋଲି କହିଥିଲେ।

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve this *Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.