Home Top News ଗାର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ ଘରେ ଚାଲିଥିଲା ଜନ୍ମଦିନ ପାର୍ଟୀ, ଆଖିବୁଜା ଗୁଳି ଚଳାଇଲା ପ୍ରେମିକ, ପ୍ରେମିକ ସମେତ ୭...

ଗାର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ ଘରେ ଚାଲିଥିଲା ଜନ୍ମଦିନ ପାର୍ଟୀ, ଆଖିବୁଜା ଗୁଳି ଚଳାଇଲା ପ୍ରେମିକ, ପ୍ରେମିକ ସମେତ ୭ ମୃତ

192

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୧୦-୫ (ଓଡ଼ିଆ ପୁଅ) ଆମେରିକାର କଲୋରଡୋରେ ହୋଇଥିବା ଆଖିବୁଜା ଗୁଳିଚାଳନା ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଚକିତ କରିଦେଇଛି।

ଜନ୍ମଦିନ ଭୋଜି ଚାଲିଥିଲା। ପ୍ରେମିକ ଚଳାଇଲା ଆଖିବୁଜା ଗୁଳି। ଏହି ଗୁଳି ବିନିମୟରେ ୭ ଜଣଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ଘଟିଛି। କୁହାଯାଉଛି ଯେ, ଗାର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ ଘରେ ଆୟୋଜିତ ଜନ୍ମଦିନ ଭୋଜିରେ ପ୍ରେମିକା ସେଠାରେ ଅନଭିଜ୍ଞ ଭାବରେ ଗୁଳି ଚଳାଇଥିଲା।

ନ୍ୟୁଜ୍ ଏଜେନ୍ସି ଅନୁଯାୟୀ, ରବିବାର ଦିନ କଲୋରଡୋର କ୍ୟାଣ୍ଟରବେରୀ ମୋବାଇଲ୍ ହୋମ୍ ପାର୍କରେ ଏକ ଜନ୍ମଦିନ ପାର୍ଟୀ ହେଉଥିଲା। ତା’ପରେ ଜଣେ ଯୁବକ ସେଠାରେ ଆଖିବୁଜା ଗୁଳି ଚଳାଇଥିଲା ଯେଉଁଥିରେ ୬ ଜଣଙ୍କର ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ମୃତ୍ୟୁ ଘଟିଥିଲା। ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ଗୁରୁତର ଆହତ ହୋଇ ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ଭର୍ତ୍ତି ହୋଇଥିଲେ। କିନ୍ତୁ ଚିକିତ୍ସା ସମୟରେ ତାଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି।

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ, ଗୁଳି ଚଳାଉଥିବା ଯୁବକ ମଧ୍ୟ ନିଜକୁ ଗୁଳି କରି ପ୍ରାଣ ହରାଇଛି।

ଯେଉଁଠାରେ ପାର୍ଟି ଚାଲିଥିଲା, ସେହି ସ୍ଥାନ ପ୍ରେମିକାଙ୍କ ଘର ବୋଲି ଜଣାଯାଇଛି। ଗୁଳି ବିନିମୟରେ ଗାର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ ମଧ୍ୟ ନିହତ ହୋଇଛି।

ସେଠାରେ ୬ ଜଣଙ୍କ ମୃତଦେହ ପଡ଼ିଥିବା ସୂଚନା ପାଇ ପୋଲିସ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲା। ଗୁରୁତର ଆହତ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଥିଲା, କିନ୍ତୁ ପରେ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ଘଟିଥିଲା। ପୋଲିସର ସୂଚନାନୁସାରେ, ସନ୍ଦିଗ୍ଧ ସୁଟର ପାର୍ଟିରେ ଜଣେ ମହିଳାଙ୍କ ପ୍ରେମୀ ଥିଲା। ତାଙ୍କ ସାଙ୍ଗ, ପରିବାର ସଦସ୍ୟ ଏବଂ ପିଲାମାନେ ପାର୍ଟୀରେ ଅନ୍ତର୍ଭୁକ୍ତ ହୋଇଥିଲେ। ପୋଲିସ କହିଛି ଯେ ସୁଟର ନିଜକୁ ହତ୍ୟା କରିବା ପୂର୍ବରୁ ଗୁଳି ଚଳାଇଥିଲା ଯେଉଁଥିରେ ଏହି ଲୋକଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ଘଟିଥିଲା।

ବର୍ତ୍ତମାନ ସୁଦ୍ଧା କାହିଁକି ଏଣିକି ଗୁଳି ବିନିମୟ ହୋଇଛି, କାହିଁକି ଏତେ ଲୋକଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି, ତାହା ଜଣା ପଡିନାହିଁ। କିନ୍ତୁ ଏହି ଗୁଳି ବିନିମୟ ଯୋଗୁଁ ଏହି ଅଞ୍ଚଳରେ ଆତଙ୍କ ଖେଳିଯାଇଛି।

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve this *Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.