Home Top News ରାସ୍ତାରେ ଲୋକଗୀତ ଗାଉଥିବା ଯୁବକଙ୍କ ଭାଇରାଲ ଭିଡିଓକୁ ଦେଖି ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ କହିଲେ ବହୁତ ବଢ଼ିଆ :...

ରାସ୍ତାରେ ଲୋକଗୀତ ଗାଉଥିବା ଯୁବକଙ୍କ ଭାଇରାଲ ଭିଡିଓକୁ ଦେଖି ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ କହିଲେ ବହୁତ ବଢ଼ିଆ : ଆପଣଙ୍କୁ ବି ଭଲ ଲାଗିବ, କହିପାରିବେ ବହୁତ ଭଲ

75

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୧୦-୩ (ଓଡ଼ିଆ ପୁଅ) ଦୁଇଜଣ ଲୋକଗୀତ ଗାୟକଙ୍କ ଡଫଲି ଏବଂ ତାର ସହାୟତାରେ ଲୋକଗୀତ ଗାଉଥିବାର ଭାଇରାଲ ଭିଡ଼ିଓ ଦେଖି ପିଏମ ମୋଦୀ କହିଲେ – ବହୁତ ବଢ଼ିଆ।

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏପରି କେତେ ଭିଡିଓ ଦେଖାଯାଏ ଯେଉଁ ଥିରେ ଲୋକମାନେ ସେମାନଙ୍କର ପ୍ରତିଭା ପ୍ରଦର୍ଶନ କରୁଥିବା ଦେଖାଯାଏ। ଏହି ଅସାଧାରଣ ଭିଡିଓଗୁଡିକ ମଧ୍ୟରୁ ଅନେକ ଏପରି ଯେ ସେମାନେ ଲୋକଙ୍କ ଦୃଷ୍ଟି ଆକର୍ଷଣ କରିବାରେ ସକ୍ଷମ ଅଟନ୍ତି ଏବଂ ତାପରେ ସେଗୁଡିକ ଭାଇରାଲ୍ ହୋଇଥାଏ। ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏଭଳି ଏକ ଭିଡିଓ ପୁଣି ଭାଇରାଲ ହୋଇଛି, ଯାହାକୁ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦୀ ନିଜେ ରିଟ୍ୱିଟ କରିଛନ୍ତି। ପିଏମ ମୋଦୀ ଏହି ଭିଡିଓକୁ ବହୁତ ପ୍ରଶଂସା କରିଛନ୍ତି, ଯାହା ପରେ ଏହା ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଆହୁରି ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି।

ଏହି ଭିଡିଓରେ ଦୁଇଜଣ ଲୋକ ଗାୟକ ଭଗବାନ ଶଙ୍କରଙ୍କ ଉପରେ ଆଧାରିତ ଲୋକ ଗୀତ ଗାଉଛନ୍ତି। ଜଣେ ଲୋକ ଗାୟକ ତାର ବଜାଉଛନ୍ତି ଏବଂ ଅନ୍ୟଟି ଡଫଲି ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦେଉଛନ୍ତି। ଏହି ଭିଡିଓ ତୈମୁର କା ଜିଜାଙ୍କ ଟ୍ୱିଟର ହ୍ୟାଣ୍ଡେଲରୁ ସେୟାର କରାଯାଇଛି।

ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ମୋଦୀ ଏହି ଭିଡିଓକୁ ରିଟ୍ୱିଟ କରି ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ ଉତ୍କୃଷ୍ଟ। ସେବେଠାରୁ ଭିଡିଓରେ ଦେଖାଯାଇଥିବା ଉଭୟ ଲୋକ ଗାୟକଙ୍କୁ ବହୁତ ପ୍ରଶଂସା କରାଯାଉଛି।

ବର୍ତ୍ତମାନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ, ଲକ୍ଷାଧିକ ଲୋକ ଏହି ଭିଡିଓକୁ ପସନ୍ଦ କରିଥିବାବେଳେ ୨୨ ହଜାରରୁ ଅଧିକ ଲୋକ ରିଟ୍ୱିଟ କରିଛନ୍ତି। ୧୨ ଲକ୍ଷ ଲୋକ ଏହାକୁ ଦେଖି ସାରିଲେଣି।
ପିଏମ ମୋଦୀ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ବହୁତ ସକ୍ରିୟ ରୁହନ୍ତି ଏବଂ ଲୋକଙ୍କ ସହ ନିରନ୍ତର ସଂଯୁକ୍ତ ଅଟନ୍ତି।

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve this *Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.