Home Top News କେନ୍ଦ୍ର ଆୟୁଷ ମନ୍ତ୍ରୀ ଶ୍ରୀପଦ ନାୟକଙ୍କ କାର ଦୁର୍ଘଟଣାଗ୍ରସ୍ତ – ପତ୍ନୀ ବିଜୟା ନାୟକଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ

କେନ୍ଦ୍ର ଆୟୁଷ ମନ୍ତ୍ରୀ ଶ୍ରୀପଦ ନାୟକଙ୍କ କାର ଦୁର୍ଘଟଣାଗ୍ରସ୍ତ – ପତ୍ନୀ ବିଜୟା ନାୟକଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ

28

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୧୧ ଜାନୁଆରୀ (ଓଡ଼ିଆ ପୁଅ) ସୋମବାର ଉତ୍କଳ କନ୍ନଡ ଜିଲ୍ଲାର ୟାଲାପୁରା ନିକଟରେ କେନ୍ଦ୍ର ଆୟୁଷ ମନ୍ତ୍ରୀ ଶ୍ରୀପଦ ନାୟକଙ୍କ କାର ଦୁର୍ଘଟଣାଗ୍ରସ୍ତ ହୋଇଛି। ଖବର ଅନୁସାରେ, ଏହି ଦୁର୍ଘଟଣାରେ ମନ୍ତ୍ରୀ ନାୟକ ଗୁରୁତର ଆହତ ହୋଇଛନ୍ତି ଏବଂ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ ବିଜୟା ନାୟକଙ୍କ ଦେହାନ୍ତ ହୋଇଛି। ପତ୍ନୀଙ୍କ ବ୍ୟତୀତ ତାଙ୍କ ପିଏଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଥିବା ଖବର ମିଳିଛି।

ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟରେ ଶ୍ରୀପଦ ନାୟକଙ୍କ ଅବସ୍ଥା ସ୍ଥିର ରହିଛି, କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ ଏହି ଦୁର୍ଘଟଣାରେ ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ଆହତ ହୋଇଥିଲେ। କୁହାଯାଉଛି ଯେ ବିଜୟା ନାୟକ ଚେତାଶୂନ୍ୟ ଥିଲେ, ଡାକ୍ତରଙ୍କ ବହୁ ଚେଷ୍ଟା ପରେ ମଧ୍ୟ ସେ ସଚେତନ ହୋଇନଥିଲେ।

ଏଠାରେ ଉଲ୍ଲେଖଯୋଗ୍ୟ ଯେ ପ୍ରତିରକ୍ଷା ମନ୍ତ୍ରୀ ହେବା ବ୍ୟତୀତ ଆୟୁର୍ବେଦ, ଯୋଗ ଏବଂ ନେଚୋରୋପାଥି, ୟୁନାନି, ଏବଂ ହୋମିଓପାଥି ପାଇଁ କେନ୍ଦ୍ର ମନ୍ତ୍ରୀ ଅଛନ୍ତି। ଏହି ଯନ୍ତ୍ରଣାଦାୟକ ଦୁର୍ଘଟଣାରେ ବିଭିନ୍ନ ଦଳର ନେତାମାନେ ଦୁଃଖ ପ୍ରକଟ କରିଛନ୍ତି।

କଂଗ୍ରେସ ବିଧାୟକ ଆର.ଭି ଦେଶପାଣ୍ଡେ ଟୁଇଟ୍ କରି କହିଛନ୍ତି, କେନ୍ଦ୍ର ମନ୍ତ୍ରୀ ଶ୍ରୀପଦ ନାୟକଙ୍କ ଦୁର୍ଘଟଣା ଏବଂ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ଖବର ଶୁଣି ମୁଁ ଦୁଃଖିତ। ତାଙ୍କ ପରିବାର ଏବଂ ବନ୍ଧୁଙ୍କ ପ୍ରତି ମୋର ସମବେଦନା। ମୁଁ ଶ୍ରୀପଦ ନାୟକଙ୍କ ଶୀଘ୍ର ତାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ଆସୁ ବୋଲି କାମନା କରୁଛି।”

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve this *Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.