Home Top News ଶରଦ ପାୱାରଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଅବସ୍ଥା ବିଗିଡିଲା, ମାର୍ଚ୍ଚ ୩୧ ରେ ହେବ ଅପରେସନ୍

ଶରଦ ପାୱାରଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଅବସ୍ଥା ବିଗିଡିଲା, ମାର୍ଚ୍ଚ ୩୧ ରେ ହେବ ଅପରେସନ୍

58

ମୁମ୍ବାଇ, ୨୯ ମାର୍ଚ୍ଚ (ଓଡ଼ିଆ ପୁଅ) ନ୍ୟାସନାଲ କଂଗ୍ରେସ ପାର୍ଟି (ଏନସିପି) ସଭାପତି ଶରଦ ପାୱାର ଆଜି ପେଟରେ ଯନ୍ତ୍ରଣା ଅନୁଭବ କରିବା ପରେ ହଠାତ୍ ମୁମ୍ବାଇର ବ୍ରିଚ କାଣ୍ଡି ହସ୍ପିଟାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି ହୋଇଥିଲେ। ଏନସିପି ମୁଖପାତ୍ର ନବାବ ମଲିକ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଶରଦ ପାୱାରଙ୍କ ଗାଲଗ୍ଲାଣ୍ଡରେ କିଛି ଅସୁବିଧା ଅଛି। ଏହାର କାର୍ଯ୍ୟ ୩୧ ମାର୍ଚ୍ଚରେ ହେବ।

ଶରଦ ପାୱାରଙ୍କ ଝିଅ ତଥା ସାଂସଦ ସୁପ୍ରିୟା ସୁଲେ ଟ୍ୱିଟ୍ କରି କହିଛନ୍ତି ଯେ ତାଙ୍କ ପିତାଙ୍କ ଆଗାମୀ ଦୁଇ ସପ୍ତାହ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମକୁ ବାତିଲ କରାଯାଇଛି। ଅପରେସନ୍ ପରେ ଶରଦ ପାୱାର ବିଶ୍ରାମ ନେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି।

ସୋମବାର ନବାବ ମଲିକ ଗଣମାଧ୍ୟମକୁ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ଶରଦ ପାୱାର ନିଜେ ରବିବାର ଦିନ ଟିକେ ଅସନ୍ତୋଷ ଅନୁଭବ କରିଛନ୍ତି।

ତାଙ୍କର ପେଟ ଯନ୍ତ୍ରଣା ହେଉଥିଲା। ଏହି କାରଣରୁ ତାଙ୍କୁ ଚେକଅପ୍ ପାଇଁ ମୁମ୍ବାଇର ବ୍ରିଚ କ୍ୟାଣ୍ଡି ହସ୍ପିଟାଲକୁ ନିଆଯାଇଥିଲା। ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ବିଭିନ୍ନ ଟେଷ୍ଟ ପରେ ଜାଣିବାକୁ ମିଳିଥିଲା ​​ଯେ ତାଙ୍କ ଗାଲରେ ସମସ୍ୟା ଦେଖାଦେଇଛି।

ନବାବ ମଲିକ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ଶରଦ ପାୱାର ରକ୍ତ ପତଳା ଔଷଧ ଖାଉଛନ୍ତି କିନ୍ତୁ ଏହି ସମସ୍ୟା ହେତୁ ସେ ଔଷଧ ବନ୍ଦ କରି ଦେଇଛନ୍ତି। ତାଙ୍କୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ମାର୍ଚ୍ଚ ୩୧ ରେ ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯିବ, ଯେଉଁଠାରେ ସେ ଏଣ୍ଡୋସ୍କୋପି ଏବଂ ଅସ୍ତ୍ରୋପଚାର କରାଯିବ। ଡାକ୍ତରଖାନାର ଡାକ୍ତରମାନେ ଗାଲ ବ୍ଲାଡର ଅପରେସନ୍ କରିବାକୁ ସମୟ ଦେଇଛନ୍ତି। ଶରଦ ପାୱାରର ଆଗାମୀ ୧୫ ଦିନ ପାଇଁ ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ବାତିଲ କରାଯାଇଛି।

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve this *Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.