ad
ଓଡ଼ିଶା

‘କ୍ୟାଫେ କଫି ଡେ’ର ନିଖୋଜ ମାଲିକ ଭିଜି ସିଦ୍ଧାର୍ଥଙ୍କର ମୃତ ଶରୀର ମିଲିଲା

ମାଙ୍ଗାଲୁରୁ ୩୧-୭ (ଓଡ଼ିଆ ପୁଅ) ‘କ୍ୟାଫେ କଫି ଡେ’ର ନିଖୋଜ ମାଲିକ ଭିଜି ସିଦ୍ଧାର୍ଥଙ୍କର ମୃତ ଶରୀର ମିଲିଲା। ପୁଲିସ ମାଙ୍ଗାଲୁରୁର ହୋଇଗ ବଜାର ନିକଟରେ ଥିବା ନେତ୍ରାବତୀ ତଟରୁ ‘କ୍ୟାଫେ କଫି ଡେ’ (ସିସିଡି)ର ସଂସ୍ଥାପକ ଏବଂ କର୍ଣ୍ଣାଟକର ପୂର୍ବତନ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ଏସଏମ କୃଷ୍ଣାଙ୍କର ଜ୍ୱାଇଁ ଭିଜି ସିଦ୍ଧାର୍ଥଙ୍କର ମୃତ ଶରୀର ଉଦ୍ଧାର କରିଛି।

‘କ୍ୟାଫେ କଫି ଡେ’ ର ନିଖୋଜ ମାଲିକ ଭିଜି ସିଦ୍ଧାର୍ଥଙ୍କର ଲାଶ ମିଳିଛି। ‘କ୍ୟାଫେ କଫି ଡେ’ (ସିସିଡି) ର ସଂସ୍ଥାପକ ଭିଜି ସିଦ୍ଧାର୍ଥ ସିଦ୍ଧାର୍ଥ ସୋମବାର ସଂଧ୍ୟାରେ ରହସ୍ୟମୟ ପରିସ୍ଥିତିରେ ନିଖୋଜ ହୋଇଯାଇଥିଲେ। ରହସ୍ୟମଯ ପୁଲିସକର୍ମୀ, ତଟରକ୍ଷକ ବଳ, ପହଁରାଳି ଏବଂ ମାଛଝରାଳିମାନଙ୍କ ସହିତ ପ୍ରାୟତଃ ୨୦୦ ଲୋକ ନଦୀରେ ତାଙ୍କୁ ଖୋଜୁଥିଲେ।

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟଯେ, ‘କୈଫେ କଫି ଡେ’ ର ସଂସ୍ଥାପକ ଭି.ଜି. ସିଦ୍ଧାର୍ଥ ସୋମବାର ରାତିରୁ ନିଖୋଜ ହୋଇଯାଇଥିଲେ। ପୁଲିସ ଅନୁସାରେ କର୍ଣ୍ଣାଟକର ପୂର୍ବ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ଏସ. ଏମ. କୃଷ୍ଣାଙ୍କର ଜ୍ୱାଇଁ ସିଦ୍ଧାର୍ଥ ସକ୍ଲେଶ୍ପୁର ଯାଉଥିଲେ କିନ୍ତୁ ଅଚାନକ ସେ ନିଜର କାର ଚାଳକକୁ ମାଙ୍ଗାଲୁରୁ ଯିବାକୁ କହିଲେ। ପୁଲିସ କହିଛି କି ଦକ୍ଷିଣ କନ୍ନଡ଼ ଜିଲ୍ଲାର କୋଟେପୁରା ନାମକ ସ୍ଥାନରେ ନେତ୍ରବତୀ ନଦୀ ଉପରେ ବନିଥିବା ପୋଲ ନିକଟରେ ସେ କାରରୁ ଓହ୍ଲାଇ ଗଲେ ଏବଂ ସେ ଚାଳକକୁ କହିଲେ କି ସେ ଚାଲିବାକୁ (ୱାକିଂ) କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି। ଦକ୍ଷିଣ କନ୍ନଡ଼ ଜିଲ୍ଲାର ଉପାୟୁକ୍ତ ଶଶିକାନ୍ତ ସେନ୍ଥିଲ କହିଛନ୍ତି କି ସେ (ସିଦ୍ଧାର୍ଥ) ଚାଳକକୁ ତାଙ୍କର ଆସିବା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଅପେକ୍ଷା କରିବାକୁ କହିଥିଲେ। ଯେତେବେଳେ ସେ ଦୁଇ ଘଣ୍ଟା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଫେରିଲେ ନାହିଁ ତେବେ ଚାଳକ ପୁଲିସକୁ ଏ ସମ୍ପର୍କରେ ତାଙ୍କର ନିଖୋଜ ହେବାର ଅଭିଯୋଗ ଲେଖାଇଲା। ସେ କହିଛନ୍ତି ୨୦୦ ରୁ ଅଧିକ ପୁଲିସକର୍ମୀ ଏବଂ ଉଦ୍ଧାରକାରୀ ୨୫ଟି ନୌକାରେ ତାଙ୍କୁ ଖୋଜାଖୋଜି କରୁୁଥିଲେ। ସନ୍ଧାନୀ କୁକୁରମାନଙ୍କର ମଧ୍ୟ ସହାୟତା ନିଆଯାଇଥିଲା।

Loading...
ad
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

ବହୁ ଚର୍ଚ୍ଚିତ ଖବର

To Top