Home Top News ୭ମ ଶ୍ରେଣୀ ଛାତ୍ର ସହିତ ୩ ଛୁଆର ମା’ (୨୯ ବର୍ଷ)ର ପ୍ରେମ ସହିତ ବହୁ...

୭ମ ଶ୍ରେଣୀ ଛାତ୍ର ସହିତ ୩ ଛୁଆର ମା’ (୨୯ ବର୍ଷ)ର ପ୍ରେମ ସହିତ ବହୁ କିଛି, ପତିକୁ ଛାଡ଼ି ପଳାୟନ କଲେ, ଖୋଜୁଛି ପୋଲିସ୍‌, ଖୋଜୁଛନ୍ତି ଛାତ୍ରର ପରିବାର ଲୋକେ

204

ନୂଆ ଦିଲ୍ଲୀ ୧୫-୩ (ଓଡ଼ିଆ ପୁଅ) ଅବିଶ୍ୱାସନୀୟ, ଏପରି ବି ଘଟେ। ନିଜ ପତି ବି ବିଶ୍ୱାସ କରୁନଥିଲେ। ଏମିତି ଘଟଣା ଘଟିବ ବୋଲି। ୮ ମ ଶ୍ରେଣୀ ଛାତ୍ର ସହିତ ତିନୋଟି ସନ୍ତାନର ମା’ର ଏହିପରି ଖରାପ ନଜର ଏବଂ ବିବାହ କରିବାକୁ ପଳାୟନ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଚକିତ କରିଦେଇଛି।

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟଯେ, ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶର ଜଣେ ୨୯ ବର୍ଷ ବୟସ୍କା ମହିଳା ୧୫ ବର୍ଷର ବାଳକ ସହିତ କୁଆଡ଼େ ପଳାୟନ କରିଛନ୍ତି। ଏହି ଘଟଣା ଗୋରଖପୁରରେ ଘଟିଛି। ଗତ ବୁଧବାର ଦିନ ଶିବରାତ୍ରୀ ଠାରୁ ନିଖୋଜ ହେବା ପରେ ଉଭୟଙ୍କ ପରିବାର, ମହିଳାଙ୍କ ପରିବାର ଏବଂ ପୁଅର ପରିବାର ସେମାନଙ୍କୁ ଖୋଜିବାକୁ ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ। ଦୁହିଁଙ୍କ ସନ୍ଧାନ ବର୍ତ୍ତମାନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ କରାଯାଇ ପାରିନାହିଁ ଏବଂ ବାଳକର ପରିବାର ବର୍ତ୍ତମାନ କ୍ୟାମ୍ପେରଗଞ୍ଜ ପୋଲିସ ଷ୍ଟେସନରେ ଏହାର ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି।

ସବିଶେଷ ତଥ୍ୟ ଅନୁଯାୟୀ ଉଭୟ ପରିବାର ଗୁରୁବାର ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଉଭୟଙ୍କୁ ଖୋଜିଥିଲେ। ଶୁକ୍ରବାର ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ସେମାନେ ପୋଲିସ ନିକଟରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ ଯାହା ପରେ ଏଫଆଇଆର ରୁଜୁ କରାଯାଇ ତଦନ୍ତ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଛି।

ଖବରରୁ ପ୍ରକାଶ ଯେ, ଉକ୍ତ ମହିଳା ଏବଂ ୧୫ ବର୍ଷ ବାଳକ ସହିତ ଗତ ଏକ ବର୍ଷ ଧରି ସଂପର୍କ ଥିଲା କିନ୍ତୁ ସେମାନଙ୍କ ବୟସ ପାର୍ଥକ୍ୟ ଯୋଗୁଁ କେହି ସେମାନଙ୍କୁ ସନ୍ଦେହ କଲେ ନାହିଁ।

ପୁଅର ପରିବାରର ଅଭିଯୋଗ ଉପରେ, ମହିଳାଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଧାରା ୩୬୩ (ଅପହରଣ ପାଇଁ ଦଣ୍ଡ) ଏବଂ ୩୬୫ ଆଇପିସି (ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଗୁପ୍ତ ରଖିବା ଏବଂ ଭୁଲ ଉଦ୍ଦେଶ୍ୟରେ ଅପହରଣ) ଅଧୀନରେ ମାମଲା ରୁଜୁ କରାଯାଇଛି।

ପୋଲିସ୍ କହିଛି ନିଖୋଜ ବାଳକର ପରିବାରର ଅଭିଯୋଗ ପରେ ସେମାନଙ୍କୁ ଖୋଜିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରାଯାଉଛି।

ମହିଳା ଜଣକ ତିନି ଛୋଟ ପିଲାଙ୍କର ମା’। ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ପୋଲିସକୁ କହିଥିଲେ ଯେ, ମହିଳାର ବାଳକ ପ୍ରତି ଆଚରଣ କିଛି ସମୟ ହେବ ବଦଳି ଯାଇଥିଲା, କିନ୍ତୁ ସେ କେବେ ବି ପୂର୍ବରୁ ଏହିପରି ହେବ ବୋଲି କଳ୍ପନା କରିପାରୁ ନଥିଲେ।

‘କାନୱାର’ ନେଇଥିବା ୟୁପି ମହିଳା ଆଲିଗଡରେ ଦୁଇଜଣଙ୍କୁ ବଳାତ୍କାର କରିଥିଲେ

ସବିଶେଷ ତଥ୍ୟ ଅନୁଯାୟୀ ଉଭୟ ପରିବାର ଗୁରୁବାର ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଉଭୟଙ୍କୁ ଖୋଜିଥିଲେ। ଶୁକ୍ରବାର ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ସେମାନେ ପୋଲିସ ନିକଟରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ ଯାହା ପରେ ପ୍ରଥମ ସୂଚନା ରିପୋର୍ଟ (ଏଫଆଇଆର) ଦାଖଲ କରାଯାଇଥିଲା ଏବଂ ତଦନ୍ତ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିଲା।

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve this *Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.