ad
ଓଡ଼ିଶା

ବିରାଟ ୱେଷ୍ଟ ଇଣ୍ଡିଜ୍ ଗସ୍ତ ପୂର୍ବରୁ କଲେ ପ୍ରେସ୍ କନ୍ଫ୍ରେନ୍ସ: ରୋହିତଙ୍କ ସମ୍ପର୍କରେ କହିଲେ ଏମିତି କଥା

ନୂଆ ଦିଲ୍ଲୀ ୨୯-୭ (ଓଡ଼ିଆ ପୁଅ)ଭାରତୀୟ କ୍ରିକେଟ ଟିମର ଅଧିନାୟକ ବିରାଟ କୋହଲୀ ୱେଷ୍ଟ ଇଣ୍ଡିଜ୍ ଗସ୍ତ ପୂର୍ବରୁ ପ୍ରେସ କନ୍ଫ୍ରେଂସକୁ ସଂବୋଧିତ କରିଛନ୍ତି। ଭାରତୀୟ କ୍ରିକେଟ ଟିମର ଅଧିଡ଼ିଆ ଚାଲୁଥିଲା ଖବର କି ବିରାଟ କୋହଲୀ ୱେଷ୍ଟ ଇଣ୍ଡିଜ୍ ଗସ୍ତ ପୂର୍ବରୁ ପ୍ରେସ କନ୍ଫ୍ରେଂସରେ ଭାଗ ନେବେ ନାହିଁ, କାରଣ ତାଙ୍କୁ ପ୍ରେସ କନ୍ଫ୍ରେଂସରେ ରୋହିତ ଶର୍ମାଙ୍କ ସହିତ ଚାଲୁଥିବା ବିବାଦ ଉପରେ ସାମ୍ବାଦିକମାନଙ୍କର ପ୍ରଶ୍ନର ସାମନା କରିବାକୁ ପଡ଼ିବ। କିନ୍ତୁ ବିରାଟ ପ୍ରେସ କନ୍ଫ୍ରେଂସ କରି ଏହି ସମସ୍ତ ଉଡ଼ା ଖବର ଉପରେ ପୂର୍ଣ୍ଣଛେଦ ଟାଣିଛନ୍ତି। ଏହା ପୂର୍ବରୁ ବିସିସିଆଇ ମଧ୍ୟ ବିରାଟ କୋହଲୀଙ୍କର ପ୍ରେସ କନ୍ଫ୍ରେଂସରେ ସାମିଲ ହେବାର ପୁଷ୍ଟି କରିଥିଲା। ବିରାଟ ରୋହିତ ଶର୍ମାଙ୍କ ସହିତ କୌଣସି ମଧ୍ୟ ବିବାଦକୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଭାବରେ ମନା କରିଛନ୍ତି ଏବଂ ମିଡ଼ିଆରେ ଚାଲୁଥିବା ଖବରକୁ ବକବାଜ୍ ବୋଲି କହିଛନ୍ତି।

ରୋହିତଙ୍କ ସହ ମନମାଳିନ୍ୟକୁ ବିରାଟ କହିଲେ ବକବାଜ୍

ବିରାଟ କୋହଲୀ କହିଲେ, ‘ମୁଁ ମଧ୍ୟ ବହୁତ କିଛି ଶୁଣିଛି ଗତ କିଛି ଦିନମାନଙ୍କରେ। ଯଦି ଟିମର ମାହୌଲ ଭଲ ନଥାନ୍ତା ତେବେ ଆମେ ଆମେ ଖେଳିପାରିନଥାନ୍ତୁ। ଅନ୍ତରାଷ୍ଟ୍ରୀୟ କ୍ରିକେଟରେ ସଫଳତା ପାଇଁ ଡ୍ରେସିଙ୍ଗ ରୁମର ଭଲ ମାହୌଲ ଜରୁରୀ ଅଟେ। ଯଦି ମୁଁ ଅସୁରକ୍ଷିତ ଅନୁଭବ କରିଥାନ୍ତି ତେବେ ମୋର ଚେହରାରେ ତାହା ଦେଖାଯାଇଥାନ୍ତା। ରୋହିତ ଭଲ ପ୍ରଶଂସା ଡିଜର୍ଭ କରନ୍ତି ଏବଂ ତାଙ୍କୁ ମିଲିବା ଆବଶ୍ୟକ। ଆମ ମଧ୍ୟରେ ଏମିତି କିଛି ମଧ୍ୟ ନାହିଁ, ଟିମରେ ଭଲ ମାହୌଲ ଅଛି।’ ବିରାଟ ସାମ୍ବାଦିକମାନଙ୍କୁ ଟିମ ଇଣ୍ଡିଆର ରେଷ୍ଟ ରୁମକୁ ଆସିବା ପାଇଁ ନିମନ୍ତ୍ରଣ ମଧ୍ୟ କରିଦେଲେ। କହିଲେ, ‘ଆପଣ ଆସନ୍ତୁ ଡ୍ରେସିଙ୍ଗ ରୁମକୁ ଏବଂ ଦେଖନ୍ତୁ କି ସେଠାରେ କେମିତି ମାହୌଲ ଅଛି। ଆସନ୍ତୁ ଏବଂ ଦେଖନ୍ତୁ କୁଲଦୀପ ଯାଦବଙ୍କ ସହିତ କିପରି ବ୍ୟବହାର କରାଯାଉଛି ଏବଂ ଏମଏସ ଧୋନୀ ପରି ସିନିୟର ପ୍ଲେୟାରଙ୍କ ସହିତ କିପରି ହସ ଏବଂ ମଜାକ ଚାଲୁଛି।’

ବିରାଟ ଚାହାଁନ୍ତି ରବି ଶାସ୍ତ୍ରୀ ହିଁ ହେଡ କୋଚ ପଦରେ ରୁହନ୍ତୁ

ବିସିସିଆଇ ଦ୍ଵାରା କୋଚିଙ୍ଗ ଷ୍ଟାଫ ପାଇଁ ନୂଆ ଆବେଦନ ମଗାଯିବା ପ୍ରଶ୍ନ ଉପରେ ବିରାଟ କୋହଲୀ କହିଲେ, ‘ରବି ଭାଇଙ୍କର କୋଚିଂରେ ଆମେ ଭଲ କରୁଛୁ। ମୋର ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ରାୟ କି ରବି ଭାଇଙ୍କୁ ହିଁ କୋଚ ବନି ରହିବା ଆବଶ୍ୟକ। ଯଦି ସିଓଏ କିଛି ଅନ୍ୟ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ତେବେ ମୁଁ କିଛି କହିପାରିବି ନାହିଁ। ଯଦି ବିସିସିଆଇ ଏବଂ ସିଓଏ ମୋର ରାୟ ମାଗିବେ ତେବେ ମୁଁ ରବି ଭାଇଙ୍କ ପାଇଁ ହିଁ କହିବି।’

Loading...
ad
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

ବହୁ ଚର୍ଚ୍ଚିତ ଖବର

To Top