Home Top News ଇଂଲଣ୍ଡ ବିପକ୍ଷରେ ସିରିଜ ପୂର୍ବରୁ ଭାରତୀୟ କ୍ରିକେଟ୍ ଦଳ ପାଇଁ ଚିନ୍ତାର ଖବର – ଟିମ୍...

ଇଂଲଣ୍ଡ ବିପକ୍ଷରେ ସିରିଜ ପୂର୍ବରୁ ଭାରତୀୟ କ୍ରିକେଟ୍ ଦଳ ପାଇଁ ଚିନ୍ତାର ଖବର – ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆର ଦୁଇ ଖେଳାଳି କରୋନା ପଜିଟିଭ୍

108

ନୂଆ ଦିଲ୍ଲୀ ୧୫ ଜୁଲାଇ (ଓଡ଼ିଆ ପୁଅ) ବିଶ୍ୱ ଟେଷ୍ଟ ଚାମ୍ପିୟନଶିପ ପରଠାରୁ ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆ ବ୍ରେକ୍ ରେ ଚାଲୁଥିବା ବେଳେ ଦୁଇଜଣ ଖେଳାଳି କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ହୋଇଥିବା ଖବର ଆସିଛି। ଏମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ଜଣେ ମଧ୍ୟ ସୁସ୍ଥ ହୋଇଥିବାବେଳେ ଅନ୍ୟ ଖେଳାଳିଙ୍କୁ ଶୀଘ୍ର ପରୀକ୍ଷା କରାଯିବ।

ନ୍ୟୁଜ୍ ଏଜେନ୍ସି ANI ଅନୁଯାୟୀ, ଉଭୟ ଖେଳାଳିଙ୍କ ଥଣ୍ଡା, କାଶ ଭଳି ସାମାନ୍ୟ ଲକ୍ଷଣ ଥିଲା। କିନ୍ତୁ ଉଭୟଙ୍କ ଅବସ୍ଥା ନିୟନ୍ତ୍ରଣରେ ରହିଛି। ପଜିଟିଭ୍ ଆସିବା ପରେ ଜଣେ ଖେଳାଳିଙ୍କର ଟେଷ୍ଟ ରିପୋର୍ଟ ନେଗେଟିଭ୍ ହୋଇଥିବାବେଳେ ଦ୍ୱିତୀୟ ଖେଳାଳିଙ୍କର ୧୮ ଜୁଲାଇରେ ଟେଷ୍ଟ କରାଯିବ। ଜୁଲାଇ ୧୮ ରେ, ଖେଳାଳି ତାଙ୍କର ଦଶମ ଦିନ ଆଇସୋଲେସନ ସମାପ୍ତ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି।

ସୂଚନାନୁସାରେ, ନେଗେଟିଭ୍ ହେବା ପରେ ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ଦ୍ୱିତୀୟ ଖେଳାଳିଙ୍କ ପରୀକ୍ଷା ରବିବାର ଅନୁଷ୍ଠିତ ହେବ, ସେହି ଖେଳାଳି ବାକି ଦଳର କ୍ୟାମ୍ପରେ ମଧ୍ୟ ଯୋଗଦେବେ।

ଇଂଲଣ୍ଡର ଟେଷ୍ଟ ସିରିଜ୍ ପୂର୍ବରୁ ଏହା ଚିନ୍ତାର ବିଷୟ ନୁହେଁ ବୋଲି ସୂତ୍ରରୁ ପ୍ରକାଶ। କାରଣ ସମସ୍ତ ଖେଳାଳି ଭଲ ଅଛନ୍ତି, ନିୟମ ଅନୁସରଣ କରୁଛନ୍ତି ଏବଂ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ନିୟମିତ ପରୀକ୍ଷା କରିବାକୁ ପଡିବ।

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟଯେ, ଇଂଲଣ୍ଡ ବିପକ୍ଷ ପ୍ରଥମ ଟେଷ୍ଟ ମ୍ୟାଚ୍ ଅଗଷ୍ଟ ପ୍ରଥମ ସପ୍ତାହରେ ଖେଳାଯିବ। ଏହାପୂର୍ବରୁ, ଜୁଲାଇ ୨୦ ରୁ ଭାରତୀୟ ଦଳକୁ କାଉଣ୍ଟି ମ୍ୟାଚ୍ ଖେଳିବାକୁ ପଡିବ, ଯାହା ତିନି ଦିନିଆ ଅଭ୍ୟାସ ମ୍ୟାଚ୍ ହେବ।

ବିଶ୍ୱ ଟେଷ୍ଟ ଚାମ୍ପିୟନଶିପ୍‌ର ଫାଇନାଲରୁ ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆର ସମସ୍ତ ଖେଳାଳି ବିରତି ନେଇଥିଲେ। ସମସ୍ତ ଖେଳାଳି ଏହି ସମୟରେ ବ୍ରିଟେନରେ ଥିଲେ ଏବଂ ସେମାନଙ୍କ ପରିବାର ସହିତ ସମୟ ବିତାଉଥିଲେ। ଇଂଲଣ୍ଡ ବିପକ୍ଷ ପାଞ୍ଚ ମ୍ୟାଚ୍ ବିଶିଷ୍ଟ ସିରିଜ୍ ପୂର୍ବରୁ ସମସ୍ତ ଖେଳାଳିଙ୍କୁ କ୍ୟାମ୍ପରେ ଏକାଠି ହେବାକୁ ପଡୁଥିଲା।

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve this *Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.