Home Top News ବଡ଼ ଖବର : ଜୁନିଅର ଜାତୀୟ କବାଡି ଚାମ୍ପିଅନସିପ୍ ସମୟରେ ଷ୍ଟାଡିୟମ୍ ଗ୍ୟାଲେରୀ ଭୁଷୁଡି ପଡିଲା...

ବଡ଼ ଖବର : ଜୁନିଅର ଜାତୀୟ କବାଡି ଚାମ୍ପିଅନସିପ୍ ସମୟରେ ଷ୍ଟାଡିୟମ୍ ଗ୍ୟାଲେରୀ ଭୁଷୁଡି ପଡିଲା ଶତାଧିକ ଆହତ

26

ହାଇଦ୍ରାବାଦ୍ ୨୨-୩ (ଓଡ଼ିଆ ପୁଅ) ତେଲେଙ୍ଗାନାରେ ଚାଲିଥିବା ୪୭ ତମ ଜୁନିଅର ଜାତୀୟ କବାଡି ଚାମ୍ପିଅନସିପ୍ ସମୟରେ ଏକ ବଡ଼ ଦୁର୍ଘଟଣା ଘଟିଛି। ସୋମବାର, ଚାମ୍ପିଅନସିପ୍ ସମୟରେ ଦର୍ଶକଙ୍କ ଭରପୂର ଷ୍ଟାଡିୟମର ଷ୍ଟାଡିୟମ୍ ଭୁଶୁଡି ପଡିଥିଲା, ସେଠାରେ ଉପସ୍ଥିତ ଅନେକ ଲୋକ ଆହତ ହୋଇଥିଲେ। ଏହି ଦୁର୍ଘଟଣା ତେଲେଙ୍ଗାନାର ସୁର୍ଯ୍ୟପେଟରେ ଘଟିଛି।

ବାସ୍ତବରେ ସୋମବାର ଏହି ଟୁର୍ଣ୍ଣାମେଣ୍ଟ ଉଦଘାଟନୀ ସମାରୋହ ଥିଲା। ଏହି ସମୟରେ ବହୁ ସଂଖ୍ୟକ ପରିଦର୍ଶକ ସେଠାରେ ଉପସ୍ଥିତ ଥିଲେ ଏବଂ ହଠାତ୍ ଗ୍ୟାଲେରୀର ଗୋଟିଏ ପାର୍ଶ୍ୱ ଭୁଶୁଡି ପଡିଲା। ଦୁର୍ଘଟଣାର କାରଣ ବର୍ତ୍ତମାନ ସୁଦ୍ଧା ଜଣା ପଡିନାହିଁ।

ପୋଲିସ ଫୋର୍ସ ମଧ୍ୟ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପହଞ୍ଚି ଉଦ୍ଧାର କାର୍ଯ୍ୟ ଜାରି ରଖିଛି। ଏହି ମାମଲା ସମ୍ପର୍କରେ ସୂଚନା ଦେଇ ସୁର୍ଯ୍ୟପେଟ ପୋଲିସ ଅଧୀକ୍ଷକ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଦୁର୍ଘଟଣାରେ କାହାର ମୃତ୍ୟୁ ହେବାର ଖବର ଆସିନାହିଁ ଏବଂ ଆହତମାନଙ୍କୁ ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଛି। ଟୁର୍ନାମେଣ୍ଟରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରୁଥିବା ସମସ୍ତ ଖେଳାଳି ଏବଂ ରେଫରି ସୁରକ୍ଷିତ ଅଛନ୍ତି।

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ ଏହି ଟୁର୍ନାମେଣ୍ଟ ୨୨ ମାର୍ଚ୍ଚରୁ ୨୩ ମାର୍ଚ୍ଚ ମଧ୍ୟରେ ଖେଳାଯିବାକୁ ଥିଲା, ଯେଉଁଥିରେ ଭାରତୀୟ କବାଡିର ଯୁବ ଖେଳାଳିମାନେ ଭାରତର ପ୍ରିମିୟର ଜୁନିଅର ଆନ୍ତଃ ରାଜ୍ୟ କବାଡି ଚାମ୍ପିଅନସିପରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିଥିଲେ। ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟଯେ, ତେଲେଙ୍ଗାନା କବାଡି ଆସୋସିଏସନ ଦ୍ୱାରା ଆୟୋଜିତ ଏହି ୪୭ ତମ ଜୁନିଅର ଜାତୀୟ କବାଡି ଚାମ୍ପିଅନସିପ୍ ଟୁର୍ଣ୍ଣାମେଣ୍ଟରେ ୨୯ ଟି ରାଜ୍ୟରୁ ୧୫୦୦ ରୁ ଅଧିକ ଅଂଶଗ୍ରହଣକାରୀ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିବେ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଉଛି।

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve this *Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.