ad
ଅପରାଧ

ମଳଦ୍ୱାର ପଟେ ୪ ଟା ମୋବାଇଲ୍ ବହୁଦିନ ହେବ ଲୁଚାଇ ରଖିଥିଲା କଏଦି, ହେଲା ପ୍ରବଳ ଯନ୍ତ୍ରଣା, ଏକ୍ସ-ରେ ଖୋଲିଲା ଏପରି ରାଜ୍

ଜୟପୁର ୧୯, ସେପ୍ଟେମ୍ବର (ଓଡ଼ିଆ ପୁଅ) ବେଳେ ବେଳେ ଅଦ୍ଭୁତ ଖବର ସାମନାକୁ ଆସିଥାଏ। ଏହିପରି ଏକ ଦ୍ୱିତୀୟ ଖବର ରାଜସ୍ଥାନର ଯୋଧପୁର କେନ୍ଦ୍ରୀୟ ଜେଲରୁ ଆସିଛି। ଜଣେ ୩୨ ବର୍ଷୀୟ କଏଦୀ ଚାରୋଟି ମୋବାଇଲ୍ ଫୋନ୍ କୁ ମଳଦ୍ୱାରରେ ଲୁଚାଇ ରଖିଥିବା ଏକ ଅନନ୍ୟ ମାମଲା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି।

ଜେଲରେ ଥିବା ଅନ୍ତେବାସୀ ବାରମର ମୂଳ ବାସିନ୍ଦା ଯିଏ ଅସ୍ୱାଭାବିକ ଅପରାଧ ମାମଲାରେ ଦୋଷୀ ସାବ୍ୟସ୍ତ ହୋଇଥିଲା। ଶୁକ୍ରବାର ଦିନ ତାଙ୍କ ପେଟ ଏବଂ ରକ୍ଟମ୍ ରେ ଅସହିଷ୍ଣୁ ଯନ୍ତ୍ରଣା ହେବାର ଅଭିଯୋଗ ପରେ ତାକୁ ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଥିଲା।

ଅସହ୍ୟ ଯନ୍ତ୍ରଣାର କାରଣ ପଚରାଯିବାରୁ ସେ ତାଙ୍କ ରେକ୍ଟମ୍ ରେ ମୋବାଇଲ୍ ଫୋନ୍ ଜବରଦସ୍ତ ଭର୍ତ୍ତି କରିଥିବା ସ୍ୱୀକାର କରିଥିଲା। ତାଙ୍କୁ ତୁରନ୍ତ ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଥିଲା ବୋଲି ଯୋଧପୁର କେନ୍ଦ୍ରୀୟ ଜେଲ ଅଧୀକ୍ଷକ କୈଲାଶ ତ୍ରିବେଦୀ ଜାତୀୟ ଗଣମାଧ୍ୟମକୁ କହିଛନ୍ତି।

ଅନ୍ତେବାସୀଙ୍କ ଏକ୍ସ-ରେ ଏବଂ ସୋନୋଗ୍ରାଫି ପରୀକ୍ଷା କରାଯିବା ପରେ ଡାକ୍ତରମାନେ ତାଙ୍କ ରକ୍ଟମ୍ ଭିତରେ ପ୍ଲାଷ୍ଟିକ୍ ପଲିଥିନରେ ଗୁଡ଼ାଯାଇଥିବା ଚାରିଟି ଛୋଟ ମୋବାଇଲ୍ ହେଡସେଟ୍ ପାଇଥିଲେ।

ଜେଲ ଅଧିକାରୀ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଏକ୍ସ-ରେ ଏବଂ ସୋନୋଗ୍ରାଫି ପରେ ଏହା ସ୍ପଷ୍ଟ ହୋଇଛି ଯେ ଦେବ ରାମ ତାଙ୍କ ମଳଦ୍ୱାରରେ ଚାରିଟି ମୋବାଇଲ୍ ଫୋନ୍ ଲୁଚାଇ ରଖିଥିଲେ ଏବଂ ସେମାନଙ୍କୁ ଛୋଟ ଅସ୍ତ୍ରୋପଚାର ସାହାଯ୍ୟରେ ବାହାରକୁ କଢ଼ାଯାଇଥିଲା।

ବର୍ତ୍ତମାନ ରାମଙ୍କ ଅବସ୍ଥା ସ୍ଥିର ରହିଛି। ଥରେ ଡିସଚାର୍ଜ ହେବା ପରେ ଜେଲ ଅଧିକାରୀମାନେ ତାଙ୍କୁ ପଚରାଉଚରା କରିବେ ଯେ, ଜେଲ ଭିତରେ କିଏ ତାଙ୍କୁ ମୋବାଇଲ୍ ଫୋନ୍ ଯୋଗାଇ ଦେଉଥିଲେ।

Loading...
ad
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

ବହୁ ଚର୍ଚ୍ଚିତ ଖବର

To Top