Home Coronavirus Outbreak ରାଜ୍ୟରେ କମିଲା ସଂକ୍ରମଣ: ରାଜ୍ୟରେ ୩,୪୨୭ ନୂଆ ଆକ୍ରାନ୍ତ, କରୋନା ନେଲା ୪୨ ଜୀବନ –...

ରାଜ୍ୟରେ କମିଲା ସଂକ୍ରମଣ: ରାଜ୍ୟରେ ୩,୪୨୭ ନୂଆ ଆକ୍ରାନ୍ତ, କରୋନା ନେଲା ୪୨ ଜୀବନ – ଜାଣନ୍ତୁ କେଉଁ ଜିଲ୍ଲାରୁ କେତେ?

243

ଭୁବନେଶ୍ୱର ୧୯-୬ (ଓଡ଼ିଆ ପୁଅ) ପୁଣି ରାଜ୍ୟରେ କମିଲା ସଂକ୍ରମଣ। ରାଜ୍ୟରେ ଗତ ୨୪ ଘଂଟାରେ ୩,୪୨୭ ନୂଆ ଆକ୍ରାନ୍ତ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇଛନ୍ତି। ଜାଣନ୍ତୁ କେଉଁ ଜିଲ୍ଲାରୁ କେତେ?

ନୂତନ ପଜିଟିଭ୍ କେସ୍ : ୩୪୨୭

କ୍ୱାରେଣ୍ଟିନରୁ : ୧୯୫୪

ସ୍ଥାନୀୟ ସମ୍ପର୍କ: ୧୪୭୩

ଜିଲ୍ଲା ୱାରୀ ମାମଲା:

୧ – ଅନୁଗୁଳ: ୧୩୮

୨ – ବାଲେଶ୍ୱର: ୨୬୧

୩ – ବରଗଡ: ୫୨

୪ – ଭଦ୍ରକ: ୧୩୯

୫ – ବଲାଙ୍ଗୀର: ୪୦

୬ – ବୌଦ୍ଧ: ୩୧

୭ – କଟକ: ୩୯୬

୮ – ଦେବଗଡ଼: ୨୨

୯ – ଢେଙ୍କାନାଳ: ୭୮

୧୦ – ଗଜପତି: ୨୭

୧୧ – ଗଞ୍ଜାମ: ୨୬

୧୨ – ଜଗତସିଂହପୁର: ୧୦୮

୧୩ – ଯାଜପୁର: ୨୮୫

୧୪ – ଝାରସୁଗୁଡା: ୧୦

୧୫ – କଳାହାଣ୍ଡି: ୩୫

୧୬ – କନ୍ଧମାଳ: ୪୧

୧୭ – କେନ୍ଦ୍ରାପଡା: ୧୧୧

୧୮ – କେନ୍ଦୁଝର: ୪୭

୧୯ – ଖୋର୍ଦ୍ଧା: ୫୫୩

୨୦ – କୋରାପୁଟ: ୭୨

୨୧ – ମାଲକାନଗିରି: ୩୮

୨୨ – ମୟୂରଭଞ୍ଜ: ୧୬୨

୨୩ – ନୱାରଙ୍ଗପୁର: ୬୦

୨୪ – ନୟାଗଡ଼: ୧୪୨

୨୫ – ନୁଆପଡା: ୨୦

୨୬ – ପୁରୀ: ୨୧୭

୨୭ – ରାୟଗଡ଼ା: ୯୪

୨୮ – ସମ୍ବଲପୁର: ୩୨

୨୯ – ସୋନପୁର: ୩୦

୩୦ – ସୁନ୍ଦରଗଡ: ୭୮

୩୧ – ରାଜ୍ୟ ପୁଲ୍: ୮୨

ନୂତନ ପୁନରୁଦ୍ଧାର: ୬୨୫୨

ସଂଗୃହିତ ପରୀକ୍ଷଣ: ୧୩୦୨୮୮୧୭

ସକରାତ୍ମକ: ୮୭୩୯୨୫

ପୁନରୁଦ୍ଧାର: ୮୨୯୮୫୧

ସକ୍ରିୟ ମାମଲା: ୪୦୪୭୧

ଓଡିଶାରେ ଗତ ୨୪ ଘଣ୍ଟା ମଧ୍ୟରେ Covid19 ଯୋଗୁଁ ୪୨ ଜଣଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ଘଟିଛି। ମୋଟ ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୩,୫୫୦ କୁ ବୃଦ୍ଧି ପାଇଛି।

ଅନୁଗୁଳ ଜିଲ୍ଲାରୁ ୨
ବରଗଡ ଜିଲ୍ଲାରୁ ୩
ଖୋର୍ଦ୍ଧା ଜିଲ୍ଲାରୁ (ଭୁବନେଶ୍ୱର ୪ ଜଣ) ୬
କଟକ ଜିଲ୍ଲାରୁ ୪ ଜଣ
ଝାରସୁଗୁଡା ଜିଲ୍ଲାରୁ ୪
କଳାହାଣ୍ଡି ଜିଲ୍ଲାରୁ ୧
କେନ୍ଦ୍ରାପଡା ଜିଲ୍ଲାରୁ ୩
କୋରାପୁଟ ଜିଲ୍ଲାରୁ ୩
ମାଲକାନଗିରି ଜିଲ୍ଲାରୁ ୨
ମୟୂରଭଞ୍ଜ ଜିଲ୍ଲାରୁ ୨
ନୁଆପଡା ଜିଲ୍ଲାରୁ ୨
ପୁରୀ ଜିଲ୍ଲାରୁ ୪
ରାୟଗଡ଼ା ଜିଲ୍ଲାରୁ ୧
ସୋନପୁର ଜିଲ୍ଲାରୁ ୧
ସୁନ୍ଦରଗଡ ଜିଲ୍ଲାରୁ ୪ ଜଣଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି।

୧ – ଅନୁଗୁଳ ଜିଲ୍ଲାର ୩୦ ବର୍ଷ ବୟସ୍କ ପୁରୁଷ ଯିଏ କି ଅସୁସ୍ଥ କୋଷ ରୋଗରେ ପୀଡିତ ଥିଲେ।

୨ – ଅନୁଗୁଳ ଜିଲ୍ଲାର ୪୮ ବର୍ଷ ବୟସ୍କା ମହିଳା।

୩ – ବରଗଡ ଜିଲ୍ଲାର ୬୬ ବର୍ଷ ବୟସ୍କ ପୁରୁଷ ଯିଏ ପୁଲମୋନାରୀ ଯକ୍ଷ୍ମା ରୋଗରେ ପୀଡିତ ଥିଲେ।

୪ – ବରଗଡ ଜିଲ୍ଲାର ୪୨ ବର୍ଷ ବୟସ୍କ ପୁରୁଷ।

୫ – ବରଗଡ ଜିଲ୍ଲାର ୪୮ ବର୍ଷ ବୟସ୍କା ମହିଳା।

୬ – ଭୁବନେଶ୍ୱରର ୫୮ ବର୍ଷ ବୟସ୍କ ପୁରୁଷ ଯିଏ ମଧୁମେହ ରୋଗ ଏବଂ ରକ୍ତହୀନତାରେ ପୀଡିତ ଥିଲେ।

୭ – ଭୁବନେଶ୍ୱରର ୫୧ ବର୍ଷ ବୟସ୍କ ପୁରୁଷ।

୮ – ଭୁବନେଶ୍ୱରର ୬୬ ବର୍ଷ ବୟସ୍କ ପୁରୁଷ ଯିଏ ମଧ୍ୟ ଉଚ୍ଚ ରକ୍ତଚାପରେ ପୀଡିତ ଥିଲେ।

୯ – ଭୁବନେଶ୍ୱରର ୬୫ ବର୍ଷ ବୟସ୍କ ପୁରୁଷ ଯିଏ ଉଚ୍ଚ ରକ୍ତଚାପରେ ପୀଡିତ ଥିଲେ।

୧୦ – କଟକ ଜିଲ୍ଲାର ୬୪ ବର୍ଷ ବୟସ୍କା ମହିଳା।

୧୧ – କଟକ ଜିଲ୍ଲାର ୫୭ ବର୍ଷ ବୟସ୍କ ପୁରୁଷ।

୧୨ – କଟକ ଜିଲ୍ଲାର ୪୨ ବର୍ଷ ବୟସ୍କ ପୁରୁଷ।

୧୩ – କଟକ ଜିଲ୍ଲାର ୮୧ ବର୍ଷ ବୟସ୍କ ପୁରୁଷ।

୧୪ – ଝାରସୁଗୁଡା ଜିଲ୍ଲାର ୪୫ ବର୍ଷ ବୟସ୍କ ପୁରୁଷ।

୧୫ – ଝାରସୁଗୁଡା ଜିଲ୍ଲାର ୩୦ ବର୍ଷ ବୟସ୍କ ପୁରୁଷ।

୧୬ – ଝାରସୁଗୁଡା ଜିଲ୍ଲାର ୩୮ ବର୍ଷ ବୟସ୍କ ପୁରୁଷ।

୧୭ – ଝାରସୁଗୁଡା ଜିଲ୍ଲାର ୫୧ ବର୍ଷ ବୟସ୍କ ପୁରୁଷ।

୧୮ – କଳାହାଣ୍ଡି ଜିଲ୍ଲାର ୨୫ ବର୍ଷ ବୟସ୍କା ମହିଳା।

୧୯ – କେନ୍ଦ୍ରାପଡା ଜିଲ୍ଲାର ୯୦ ବର୍ଷ ବୟସ୍କ ପୁରୁଷ।

୨୦ – କେନ୍ଦ୍ରାପଡା ଜିଲ୍ଲାର ୩୮ ବର୍ଷ ବୟସ୍କ ପୁରୁଷ।

୨୧ – କେନ୍ଦ୍ରାପଡା ଜିଲ୍ଲାର ୫୦ ବର୍ଷ ବୟସ୍କ ପୁରୁଷ।

୨୨ – ଖୋର୍ଦ୍ଧା ଜିଲ୍ଲାର ୫୬ ବର୍ଷ ବୟସ୍କ ପୁରୁଷ ଯିଏ ଉଚ୍ଚ ରକ୍ତଚାପ, ମଧୁମେହ ରୋଗରେ ମଧ୍ୟ ପୀଡିତ ଥିଲେ।

୨୩ – ଖୋର୍ଦ୍ଧା ଜିଲ୍ଲାର ୪୭ ବର୍ଷ ବୟସ୍କ ପୁରୁଷ ଯିଏ ମଧୁମେହ ରୋଗରେ ପୀଡିତ ଥିଲେ।

୨୪ – କୋରାପୁଟ ଜିଲ୍ଲାର ୪୮ ବର୍ଷ ବୟସ୍କା ମହିଳା।

୨୫ – କୋରାପୁଟ ଜିଲ୍ଲାର ୭୩ ବର୍ଷ ବୟସ୍କ ପୁରୁଷ ଯିଏ ମଧ୍ୟ ଉଚ୍ଚ ରକ୍ତଚାପରେ ପୀଡିତ ଥିଲେ।

୨୬ – କୋରାପୁଟ ଜିଲ୍ଲାର ୪୧ ବର୍ଷ ବୟସ୍କ ପୁରୁଷ।

୨୭ – ମାଲକାନଗିରି ଜିଲ୍ଲାର ୮୦ ବର୍ଷ ବୟସ୍କା ମହିଳା ଯିଏ ମଧୁମେହ ରୋଗ ଏବଂ ହାଇପୋଥାଇରଡିଜିମ୍ ରୋଗରେ ପୀଡିତ ଥିଲେ।

୨୮ – ମାଲକାନଗିରି ଜିଲ୍ଲାର ୫୦ ବର୍ଷ ବୟସ୍କ ପୁରୁଷ।

୨୯ – ମୟୂରଭଞ୍ଜ ଜିଲ୍ଲାର ୩୫ ବର୍ଷ ବୟସ୍କା ମହିଳା।

୩୦ – ମୟୂରଭଞ୍ଜ ଜିଲ୍ଲାର ୭୬ ବର୍ଷ ବୟସ୍କ ପୁରୁଷ।

୩୧ – ନୁଆପଡା ଜିଲ୍ଲାର ୪୫ ବର୍ଷ ବୟସ୍କ ପୁରୁଷ।

୩୨ – ନୁଆପଡା ଜିଲ୍ଲାର ୫୭ ବର୍ଷ ବୟସ୍କ ପୁରୁଷ।

୩୩ – ପୁରୀ ଜିଲ୍ଲାର ୮୦ ବର୍ଷ ବୟସ୍କ ପୁରୁଷ ଯିଏ ଉଚ୍ଚ ରକ୍ତଚାପରେ ପୀଡିତ ଥିଲେ।

୩୪ – ପୁରୀ ଜିଲ୍ଲାର ୮୦ ବର୍ଷ ବୟସ୍କା ମହିଳା।

୩୫ – ପୁରୀ ଜିଲ୍ଲାର ଜଣେ ୬୬ ବର୍ଷ ବୟସ୍କା ମହିଳା ଯିଏ ମଧ୍ୟ ଉଚ୍ଚ ରକ୍ତଚାପରେ ପୀଡିତ ଥିଲେ।

୩୬ – ପୁରୀ ଜିଲ୍ଲାର ୬୨ ବର୍ଷ ବୟସ୍କା ମହିଳା।

୩୭ – ରାୟଗଡ଼ା ଜିଲ୍ଲାର ୨୬ ବର୍ଷ ବୟସ୍କା ମହିଳା।

୩୮ – ସୋନପୁର ଜିଲ୍ଲାର ୪୬ ବର୍ଷ ବୟସ୍କ ପୁରୁଷ।

୩୯ – ସୁନ୍ଦରଗଡ ଜିଲ୍ଲାର ଜଣେ ୪୪ ବର୍ଷ ବୟସ୍କ ପୁରୁଷ ଯିଏ ମଧ୍ୟ ଆଡ୍ରେନୋଲେକୋଡିଷ୍ଟ୍ରୋଫିରେ ପୀଡିତ ଥିଲେ।

୪୦ – ସୁନ୍ଦରଗଡ ଜିଲ୍ଲାର ୪୬ ବର୍ଷ ବୟସ୍କ ପୁରୁଷ।

୪୧ – ସୁନ୍ଦରଗଡ ଜିଲ୍ଲାର ୬୦ ବର୍ଷ ବୟସ୍କା ମହିଳା ଯିଏ ମଧ୍ୟ ଉଚ୍ଚ ରକ୍ତଚାପରେ ପୀଡିତ ଥିଲେ।

୪୨ – ସୁନ୍ଦରଗଡ ଜିଲ୍ଲାର ୫୪ ବର୍ଷ ବୟସ୍କା ମହିଳା।

ଜିଲ୍ଲାୱାରୀ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ତଥ୍ୟ –

ଅନୁଗୁଳ ଜିଲ୍ଲାରେ ୩୮, ୮୮୭ [+୧୭୫] ଆକ୍ରାନ୍ତ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ୧, ୬୬୫ [-, ୨୨୮] ଜଣ ସକ୍ରୀୟ ଅଛନ୍ତି ଏବଂ ୩୭, ୦୬୫ [+୪୦୩] ଜଣ ସୁସ୍ଥ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ୧୫୭ ଜଣଙ୍କର କରୋନା କାରଣରୁ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି।

ବାଲେଶ୍ୱର ଜିଲ୍ଲାରେ ୩୦, ୩୨୩ [+୨୨୦] ଆକ୍ରାନ୍ତ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ୩, ୦୫୦ [-, ୧୫୩] ଜଣ ସକ୍ରୀୟ ଅଛନ୍ତି ଏବଂ ୨୭, ୧୪୬ [+୩୭୩] ଜଣ ସୁସ୍ଥ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ୧୨୨ ଜଣଙ୍କର କରୋନା କାରଣରୁ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି ଏବଂ ୫ ଜଣଙ୍କର ଅନ୍ୟ କାରଣରୁ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି।

ବରଗଡ ଜିଲ୍ଲାରେ ୨୯, ୬୮୨ [+୫୮] ଆକ୍ରାନ୍ତ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ୭୨୪ [-୬୪] ଜଣ ସକ୍ରୀୟ ଅଛନ୍ତି ଏବଂ ୨୮, ୮୭୩ [+୧୧୯] ଜଣ ସୁସ୍ଥ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ୮୫ [+୩] ଜଣଙ୍କର କରୋନା କାରଣରୁ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି।

ଭଦ୍ରକ ଜିଲ୍ଲାରେ ୨୦, ୬୦୨ [+୧୫୮] ଆକ୍ରାନ୍ତ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ୧, ୮୧୨ [-୯୯] ଜଣ ସକ୍ରୀୟ ଅଛନ୍ତି ଏବଂ ୧୮, ୭୪୫ [+୨୫୭] ଜଣ ସୁସ୍ଥ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ୪୧ ଜଣଙ୍କର କରୋନା କାରଣରୁ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି ଏବଂ ୪ ଜଣଙ୍କର ଅନ୍ୟ କାରଣରୁ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି।

ବଲାଙ୍ଗୀର ଜିଲ୍ଲାରେ ୨୨, ୬୦୪ [+୨୮] ଆକ୍ରାନ୍ତ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ୨୯୧ [-୪୯] ଜଣ ସକ୍ରୀୟ ଅଛନ୍ତି ଏବଂ ୨୨, ୨୩୭ [+୭୫] ଜଣ ସୁସ୍ଥ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ୭୬ [+୨] ଜଣଙ୍କର କରୋନା କାରଣରୁ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି।

ବୌଦ୍ଧ ଜିଲ୍ଲାରେ ୧୧, ୮୨୦ [+୩୫] ଆକ୍ରାନ୍ତ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ୬୪୩ [-, ୧୧୭] ଜଣ ସକ୍ରୀୟ ଅଛନ୍ତି ଏବଂ ୧୧, ୧୦୨ [+୧୫୨] ଜଣ ସୁସ୍ଥ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ୭୫ ଜଣଙ୍କର କରୋନା କାରଣରୁ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି।

କଟକ ଜିଲ୍ଲାରେ ୭୧, ୫୮୧ [+୩୯୩] ଆକ୍ରାନ୍ତ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ୩, ୪୭୫ [-, ୨୩୩] ଜଣ ସକ୍ରୀୟ ଅଛନ୍ତି ଏବଂ ୬୭, ୮୭୪ [+୬୨୨] ଜଣ ସୁସ୍ଥ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ୨୨୮ [+୪] ଜଣଙ୍କର କରୋନା କାରଣରୁ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି ଏବଂ ୪ ଜଣଙ୍କର ଅନ୍ୟ କାରଣରୁ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି।

ଦେବଗଡ଼ ଜିଲ୍ଲାରେ ୫, ୮୯୪ [+୩୦] ଆକ୍ରାନ୍ତ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ୧୮୬ [+୧୬] ଜଣ ସକ୍ରୀୟ ଅଛନ୍ତି ଏବଂ ୫, ୬୭୭ [+୧୨] ଜଣ ସୁସ୍ଥ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ୩୧ [+୨] ଜଣଙ୍କର କରୋନା କାରଣରୁ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି।

ଢେଙ୍କାନାଳ ଜିଲ୍ଲାରେ ୧୬, ୫୨୮ [+୪୩] ଆକ୍ରାନ୍ତ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ୯୯୮ [-, ୨୩୯] ଜଣ ସକ୍ରୀୟ ଅଛନ୍ତି ଏବଂ ୧୫, ୪୭୫ [+୨୮୨] ଜଣ ସୁସ୍ଥ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ୫୫ ଜଣଙ୍କର କରୋନା କାରଣରୁ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି।

ଗଜପତି ଜିଲ୍ଲାରେ ୯, ୦୩୩ [+୪୫] ଆକ୍ରାନ୍ତ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ୨୫୪ [-୪] ଜଣ ସକ୍ରୀୟ ଅଛନ୍ତି ଏବଂ ୮, ୭୦୯ [+୪୮] ଜଣ ସୁସ୍ଥ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ୬୯ [+୧] ଜଣଙ୍କର କରୋନା କାରଣରୁ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି ଏବଂ ୧ ଜଣଙ୍କର ଅନ୍ୟ କାରଣରୁ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି।

ଗଞ୍ଜାମ ଜିଲ୍ଲାରେ ୩୨, ୮୦୩ [+୩୬] ଆକ୍ରାନ୍ତ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ୨୨୬ [-୧୫] ଜଣ ସକ୍ରୀୟ ଅଛନ୍ତି ଏବଂ ୩୨, ୨୬୦ [+୫୧] ଜଣ ସୁସ୍ଥ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ୩୦୯ ଜଣଙ୍କର କରୋନା କାରଣରୁ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି ଏବଂ ୮ ଜଣଙ୍କର ଅନ୍ୟ କାରଣରୁ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି।

ଜଗତସିଂହପୁର ଜିଲ୍ଲାରେ ୨୦, ୮୬୪ [+୧୩୦] ଆକ୍ରାନ୍ତ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ୧, ୫୯୨ [-୭୮] ଜଣ ସକ୍ରୀୟ ଅଛନ୍ତି ଏବଂ ୧୯, ୨୦୫ [+୨୦୮] ଜଣ ସୁସ୍ଥ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ୬୭ ଜଣଙ୍କର କରୋନା କାରଣରୁ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି।

ଯାଜପୁର ଜିଲ୍ଲାରେ ୩୩, ୮୦୭ [+୩୪୬] ଆକ୍ରାନ୍ତ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ୩, ୧୭୮ [-୬୦] ଜଣ ସକ୍ରୀୟ ଅଛନ୍ତି ଏବଂ ୩୦, ୫୯୦ [+୪୦୬] ଜଣ ସୁସ୍ଥ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ୩୮ ଜଣଙ୍କର କରୋନା କାରଣରୁ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି ଏବଂ ୧ ଜଣଙ୍କର ଅନ୍ୟ କାରଣରୁ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି।

ଝାରସୁଗୁଡା ଜିଲ୍ଲାରେ ୨୩, ୧୫୯ [+୧୯] ଆକ୍ରାନ୍ତ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ୧୬୩ [-୨୫] ଜଣ ସକ୍ରୀୟ ଅଛନ୍ତି ଏବଂ ୨୨, ୮୯୪ [+୪୦] ଜଣ ସୁସ୍ଥ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ୧୦୨ [+୪] ଜଣଙ୍କର କରୋନା କାରଣରୁ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି।

କଳାହାଣ୍ଡି ଜିଲ୍ଲାରେ ୨୩, ୪୬୯ [+୪୩] ଆକ୍ରାନ୍ତ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ୫୧୭ [-୨୭] ଜଣ ସକ୍ରୀୟ ଅଛନ୍ତି ଏବଂ ୨୨, ୭୮୯ [+୬୬] ଜଣ ସୁସ୍ଥ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ୧୬୩ [+୪] ଜଣଙ୍କର କରୋନା କାରଣରୁ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି।

କନ୍ଧମାଳ ଜିଲ୍ଲାରେ ୧୦, ୩୩୪ [+୩୪] ଆକ୍ରାନ୍ତ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ୪୯୧ [-୪୬] ଜଣ ସକ୍ରୀୟ ଅଛନ୍ତି ଏବଂ ୯, ୭୯୮ [+୮୦] ଜଣ ସୁସ୍ଥ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ୪୫ ଜଣଙ୍କର କରୋନା କାରଣରୁ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି।

କେନ୍ଦ୍ରାପଡା ଜିଲ୍ଲାରେ ୧୯, ୧୩୪ [+୧୪୫] ଆକ୍ରାନ୍ତ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ୯୬୯ [-୯୨] ଜଣ ସକ୍ରୀୟ ଅଛନ୍ତି ଏବଂ ୧୮, ୦୯୫ [+୨୩୫] ଜଣ ସୁସ୍ଥ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ୬୯ [+୨] ଜଣଙ୍କର କରୋନା କାରଣରୁ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି ଏବଂ ୧ ଜଣଙ୍କର ଅନ୍ୟ କାରଣରୁ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି।

କେନ୍ଦୁଝର ଜିଲ୍ଲାରେ ୧୮, ୧୯୨ [+୮୧] ଆକ୍ରାନ୍ତ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ୫୧୪ [-୩୮] ଜଣ ସକ୍ରୀୟ ଅଛନ୍ତି ଏବଂ ୧୭, ୬୧୦ [+୧୧୯] ଜଣ ସୁସ୍ଥ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ୬୬ ଜଣଙ୍କର କରୋନା କାରଣରୁ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି ଏବଂ ୨ ଜଣଙ୍କର ଅନ୍ୟ କାରଣରୁ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି।

ଖୋର୍ଦ୍ଧା ଜିଲ୍ଲାରେ ୧, ୨୯, ୫୭୪ [+୬୧୭] ଆକ୍ରାନ୍ତ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ୫, ୮୬୩ [-, ୨୮୧] ଜଣ ସକ୍ରୀୟ ଅଛନ୍ତି ଏବଂ ୧, ୨୩, ୧୪୨ [+୮୯୩] ଜଣ ସୁସ୍ଥ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ୫୫୯ [+୫] ଜଣଙ୍କର କରୋନା କାରଣରୁ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି ଏବଂ ୧୦ ଜଣଙ୍କର ଅନ୍ୟ କାରଣରୁ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି।

କୋରାପୁଟ ଜିଲ୍ଲାରେ ୧୭, ୨୫୬ [+୭୭] ଆକ୍ରାନ୍ତ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ୯୩୩ [-୬୦] ଜଣ ସକ୍ରୀୟ ଅଛନ୍ତି ଏବଂ ୧୬, ୨୭୯ [+୧୩୭] ଜଣ ସୁସ୍ଥ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ୪୪ ଜଣଙ୍କର କରୋନା କାରଣରୁ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି।

ମାଲକାନଗିରି ଜିଲ୍ଲାରେ ୯, ୭୮୦ [+୭୫] ଆକ୍ରାନ୍ତ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ୫୬୫ [+୧୦] ଜଣ ସକ୍ରୀୟ ଅଛନ୍ତି ଏବଂ ୯, ୧୭୬ [+୬୫] ଜଣ ସୁସ୍ଥ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ୩୬ ଜଣଙ୍କର କରୋନା କାରଣରୁ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି ଏବଂ ୩ ଜଣଙ୍କର ଅନ୍ୟ କାରଣରୁ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି।

ମୟୂରଭଞ୍ଜ ଜିଲ୍ଲାରେ ୩୩, ୪୪୮ [+୧୫୯] ଆକ୍ରାନ୍ତ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ୧, ୬୭୪ [-, ୧୩୪] ଜଣ ସକ୍ରୀୟ ଅଛନ୍ତି ଏବଂ ୩୧, ୬୫୯ [+୨୯୨] ଜଣ ସୁସ୍ଥ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ୧୧୨ [+୧] ଜଣଙ୍କର କରୋନା କାରଣରୁ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି ଏବଂ ୩ ଜଣଙ୍କର ଅନ୍ୟ କାରଣରୁ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି।

ନବରଙ୍ଗପୁର ଜିଲ୍ଲାରେ ୨୨, ୪୭୪ [+୮୮] ଆକ୍ରାନ୍ତ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ୭୨୨ [-, ୧୧୦] ଜଣ ସକ୍ରୀୟ ଅଛନ୍ତି ଏବଂ ୨୧, ୭୦୭ [+୧୯୮] ଜଣ ସୁସ୍ଥ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ୪୩ ଜଣଙ୍କର କରୋନା କାରଣରୁ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି ଏବଂ ୨ ଜଣଙ୍କର ଅନ୍ୟ କାରଣରୁ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି।

ନୟାଗଡ଼ ଜିଲ୍ଲାରେ ୧୮, ୮୧୫ [+୧୩୪] ଆକ୍ରାନ୍ତ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ୧, ୧୩୫ [+୧୪] ଜଣ ସକ୍ରୀୟ ଅଛନ୍ତି ଏବଂ ୧୭, ୬୧୭ [+୧୨୦] ଜଣ ସୁସ୍ଥ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ୬୧ ଜଣଙ୍କର କରୋନା କାରଣରୁ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି ଏବଂ ୨ ଜଣଙ୍କର ଅନ୍ୟ କାରଣରୁ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି।

ନୂଆପଡ଼ା ଜିଲ୍ଲାରେ ୨୨, ୪୬୫ [+୩୧] ଆକ୍ରାନ୍ତ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ୧୩୯ [+୧୬] ଜଣ ସକ୍ରୀୟ ଅଛନ୍ତି ଏବଂ ୨୨, ୨୬୦ [+୧୫] ଜଣ ସୁସ୍ଥ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ୬୬ ଜଣଙ୍କର କରୋନା କାରଣରୁ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି।

ପୁରୀ ଜିଲ୍ଲାରେ ୩୭, ୧୩୭ [+୨୦୦] ଆକ୍ରାନ୍ତ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ୧, ୬୮୧ [-୯୫] ଜଣ ସକ୍ରୀୟ ଅଛନ୍ତି ଏବଂ ୩୫, ୨୬୩ [+୨୯୨] ଜଣ ସୁସ୍ଥ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ୧୯୦ [+୩] ଜଣଙ୍କର କରୋନା କାରଣରୁ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି ଏବଂ ୩ ଜଣଙ୍କର ଅନ୍ୟ କାରଣରୁ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି।

ରାୟଗଡ଼ା ଜିଲ୍ଲାରେ ୧୮, ୧୭୩ [+୧୧୧] ଆକ୍ରାନ୍ତ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ୬୫୮ [-୨୭] ଜଣ ସକ୍ରୀୟ ଅଛନ୍ତି ଏବଂ ୧୭, ୩୭୭ [+୧୩୬] ଜଣ ସୁସ୍ଥ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ୧୩୮ [+୨] ଜଣଙ୍କର କରୋନା କାରଣରୁ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି।

ସମ୍ବଲପୁର ଜିଲ୍ଲାରେ ୨୯, ୩୮୩ [+୪୫] ଆକ୍ରାନ୍ତ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ୩୨୦ [-୨୧] ଜଣ ସକ୍ରୀୟ ଅଛନ୍ତି ଏବଂ ୨୮, ୯୬୧ [+୬୫] ଜଣ ସୁସ୍ଥ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ୧୦୨ [+୧] ଜଣଙ୍କର କରୋନା କାରଣରୁ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି।

ସୋନପୁର ଜିଲ୍ଲାରେ ୧୨, ୪୦୭ [+୩୬] ଆକ୍ରାନ୍ତ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ୪୯୨ [-୨୦] ଜଣ ସକ୍ରୀୟ ଅଛନ୍ତି ଏବଂ ୧୧, ୮୭୮ [+୫୬] ଜଣ ସୁସ୍ଥ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ୩୭ ଜଣଙ୍କର କରୋନା କାରଣରୁ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି।

ସୁନ୍ଦରଗଡ ଜିଲ୍ଲାରେ ୫୮, ୩୧୯ [+୧୧୯] ଆକ୍ରାନ୍ତ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ୧, ୨୧୯ [-, ୧୬୨] ଜଣ ସକ୍ରୀୟ ଅଛନ୍ତି ଏବଂ ୫୬, ୭୭୪ [+୨୭୮] ଜଣ ସୁସ୍ଥ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ୩୨୨ [+୩] ଜଣଙ୍କର କରୋନା କାରଣରୁ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି ଏବଂ ୪ ଜଣଙ୍କର ଅନ୍ୟ କାରଣରୁ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି।

ଷ୍ଟେଟ୍ ପୁଲ ୨୨, ୫୫୧ [+୯୫] ଆକ୍ରାନ୍ତ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ୯୩୭ [-୬୨] ଜଣ ସକ୍ରୀୟ ଅଛନ୍ତି ଏବଂ ୨୧, ୬୧୪ [+୧୫୭] ଜଣ ସୁସ୍ଥ ହୋଇଛନ୍ତି।

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve this *Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.