ad
ଓଡ଼ିଶା

୧୬ ଅକ୍ଟୋବର NEET ପରୀକ୍ଷା ଫଳ ପ୍ରକାଶ ପାଇବ – NEET ଦ୍ୱିତୀୟ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ପରୀକ୍ଷା ୧୪ ଅକ୍ଟୋବରରେ

ନୂଆ ଦିଲ୍ଲୀ ୧୨ ଅକ୍ଟୋବର (ଓଡ଼ିଆ ପୁଅ) NEET ପରୀକ୍ଷା ଫଳ କେବେ ଆସିବ। ସୁପ୍ରିମକୋର୍ଟଙ୍କ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ପରେ ନ୍ୟାସନାଲ ଏଲିଜିବିଲିଟି ଏଣ୍ଟାର୍ସ ଟେଷ୍ଟ (NEET) ରେଜଲ୍ଟ ୧୬ ଅକ୍ଟୋବର ୨୦୨୦ ଶୁକ୍ରବାର ଦିନ ପ୍ରକାଶ ପାଇବ।

ଯେଉଁ ଛାତ୍ରମାନେ କରୋନାଭାଇରସ୍ ମହାମାରୀ ହେତୁ NEET ୨୦୨୦ ପରୀକ୍ଷା ଦେବାପାଇଁ ହାଜର ହୋଇପାରିନଥିଲେ, ସେମାନେ NEET ର ଦ୍ୱିତୀୟ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ପରୀକ୍ଷା ଦେଇପାରିବେ।

NEET ୨୦୨୦ ଦ୍ୱିତୀୟ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ପରୀକ୍ଷା ୧୪ ଅକ୍ଟୋବରରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହେବ। NEET ପର୍ଯ୍ୟାୟ ୨ ଆଡମିଟ୍ କାର୍ଡ ntaneet.nic.in ର ଅଫିସିଆଲ୍ ୱେବସାଇଟ୍ ରେ ଆଜି ବିଳମ୍ବିତ ରାତି ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ପ୍ରକାଶ ପାଇବ।

ଏହା ପରେ, ଦୁଇ ଦିନ ପରେ, NTA ଏହାର ଅଫିସିଆଲ୍ ୱେବସାଇଟ୍ ntaneet.nic.in ରେ NEET ଫଳାଫଳ ୨୦୨୦ ପ୍ରକାଶ କରିବ।

NEET ରେଜଲ୍ଟ ୨୦୨୦ ସଦ୍ୟତମ ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ, COVID୧୯ କାରଣରୁ ପରୀକ୍ଷାରେ ବଞ୍ଚିତ ହୋଇଥିବା ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଅକ୍ଟୋବର ୧୪, ୨୦୨୦ ରେ ଜାତୀୟ ପରୀକ୍ଷା ଏଜେନ୍ସି NTA କୁ ସୁପ୍ରିମକୋର୍ଟ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ଦେଇଛନ୍ତି।

ଯେଉଁ ପରୀକ୍ଷାର୍ଥୀମାନେ କଣ୍ଟେଣ୍ଟମେଣ୍ଟ ଜୋନରେ ଥିବାରୁ ପରୀକ୍ଷାରେ ହାଜର ହୋଇପାରିନଥିଲେ ସେମାନେ ମଧ୍ୟ ଆସନ୍ତା ୧୪ ତାରିଖରେ ପରୀକ୍ଷା ଦେଇପାରିବେ।

NEET ୨୦୨୦ ଫଳାଫଳ, ଅକ୍ଟୋବର ୧୬, ୨୦୨୦ ରେ, NTA NEET ର ଅଫିସିଆଲ୍ ସାଇଟ୍, ntaneet.nic.in ରେ ପ୍ରକାଶ ପାଇବ। NEET ଦ୍ୱିତୀୟ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ପରୀକ୍ଷା ତାରିଖ ୧୪ ଅକ୍ଟୋବର NEET ୨୦୨୦ ଫଳାଫଳ ତାରିଖ ୧୬ ଅକ୍ଟୋବର NEET ୨୦୨୦ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ୨ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସରକାରୀ ସୂଚନା ଖୁବ ଶୀଘ୍ର ସରକାରୀ ସାଇଟରେ ପ୍ରକାଶ ପାଇବ।

ଏହାପୂର୍ବରୁ, ଅକ୍ଟୋବର ୧୨, ୨୦୨୦ ରେ ଫଳାଫଳ ପ୍ରକାଶ ପାଇବ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଉଥିଲା।

Loading...
ad
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

ବହୁ ଚର୍ଚ୍ଚିତ ଖବର

To Top