ad
ଓଡ଼ିଶା

ସିଏସକେ ପାଇଁ ୧୬୩ ରନର ବିଜୟଲକ୍ଷ୍ୟ

ନୂଆ ଦିଲ୍ଲୀ ୧୯-୯ (ଓଡ଼ିଆ ପୁଅ) କରୋନା ଯୁଗ ମଧ୍ୟରେ ଖେଳାଯାଉଥିବା ଆଇପିଏଲର ଓପନିଂ ମ୍ୟାଚରେ ଟସ୍ ଜିତିବା ପରେ ପ୍ରଥମେ ବୋଲିଂ କରିବାକୁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଥିଲେ ଅଧିନାୟକ ମହେନ୍ଦ୍ର ସିଂ ଧୋନୀ। ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସ ପ୍ରଥମେ ବ୍ୟାଟିଂ କରିଥିଲା

ଏଥିରେ ଚେନ୍ନାଇ ସୁପର କିଙ୍ଗସ୍ ଦଳ ଚମତ୍କାର ବୋଲିଂ କରିଛି। ଫଳରେ ଦଳ ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସକୁ ୧୬୨ ରନ୍ ରେ ସୀମିତ ରଖିଛି। ଏହାସହ ଚେନ୍ନାଇ ଆଗରେ ବର୍ତ୍ତମାନ ୧୬୩ ରନର ଟାର୍ଗେଟ ରହିଛି।

ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସ

କ୍ୱିଣ୍ଟନ୍ ଡି କକ୍ (ୱିକେଟ୍ କିପର), ରୋହିତ ଶର୍ମା (ଅଧିନାୟକ), ସୂର୍ଯ୍ୟକୁମାର ଯାଦବ, ସୌରଭ ତିୱାରୀ, କିରନ୍ ପୋଲାର୍ଡ, ହାର୍ଦ୍ଦିକ ପାଣ୍ଡ୍ୟା, କ୍ରୁନାଲ ପାଣ୍ଡ୍ୟା, ଜେମ୍ସ ପାଣ୍ଟିସନ୍, ରାହୁଲ ଚହର, ଟ୍ରେଣ୍ଟ ବୋଲ୍ଟ, ଜସପ୍ରୀତ ବୁମ୍ରା

ଚେନ୍ନାଇ ସୁପରକିଙ୍ଗ୍

ମୁରଲୀ ବିଜୟ, ସଚିନ ୱାଟସନ, ଫାଫ ଡୁପଲେସିସ୍, ଅମ୍ବାତି ରାୟୁଡୁ, କେଦାର ଯାଦବ, ଏମଏସ ଧୋନି (ଅଧିନାୟକ, ୱିକେଟ୍ କିପର), ରବିନ୍ଦ୍ର ଜାଡେଜା, ସାମ୍ କରଣ, ଦୀପକ ଚହର, ପୀୟୁଷ ଚାୱଲା, ଲୁଙ୍ଗି ଏଙ୍ଗିଡି

ଟସ୍ ହାରିବା ପରେ ବ୍ୟାଟ୍ସମ୍ୟାନ ରୋହିତ ଶର୍ମା ଏବଂ କ୍ୱିଣ୍ଟନ୍ ଡି କକ୍ ପ୍ରଥମ ୱିକେଟ୍ ପାଇଁ ୪୬ ରନ୍ କରି ଦ୍ରୁତ ଗତିରେ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିଲେ। କିନ୍ତୁ ତା’ପରେ ଉଭୟ ଓପନର୍ ଚେନ୍ନାଇକୁ ଏକ ସୁଯୋଗ ଦେଇ ଶୀଘ୍ର କ୍ରମାଗତ ଭାବରେ ଚାଲିଗଲେ। ଏହା ପରେ ସୂର୍ଯ୍ୟକୁମାର ଯାଦବ ଏବଂ ସୌରଭ ତିୱାରୀ ୪୪ ରନ ସହଭାଗୀତା ସହିତ MI ରନକୁ ଆଗକୁ ବଢ଼ାଇଥିଲେ। କିନ୍ତୁ ପରେ ଦୀପକ ଚହର ସହଭାଗିତାକୁ ଭାଙ୍ଗିଥିଲେ। ତିୱାରୀ ଏବଂ ହାର୍ଦ୍ଦିକ ପାଣ୍ଡ୍ୟା ଏହା ପରେ ସିଏସକେ ବୋଲରମାନଙ୍କୁ ନେଇ ଏମଆଇ ପାଇଁ ତ୍ୱରାନ୍ୱିତ ହୋଇଥିଲେ ମଧ୍ୟ ଶୀଘ୍ର କ୍ରମାଗତ ତିନିଟି ୱିକେଟ୍ ଅସୁବିଧାରେ ପକାଇଥିଲା। ଇନ୍-ଫର୍ମ କିଓର୍ମ ପୋଲାର୍ଡ ମଧ୍ୟ ବିଫଳ ହୋଇଥିଲେ। ସିଏସକେ ପାଇଁ ଲୁଙ୍ଗି ନିଗିଡି ତିନିଟି ୱିକେଟ୍ ନେଇଥିବା ବେଳେ ରବିନ୍ଦ୍ର ଜାଡେଜା ଏବଂ ଦୀପକ ଚହର ଦୁଇଟି ଲେଖାଏଁ ୱିକେଟ୍ ନେଇଥିଲେ। ପୀୟୁଷ ଚାୱଲା ଏବଂ ସାମ୍ କୁରାନ୍ ମଧ୍ୟ ଗୋଟିଏ ୱିକେଟ୍ ପାଇଥିଲେ। ମୁମ୍ବାଇ ପାଇଁ ସୌରଭ ତିୱାରୀ ସର୍ବାଧିକ ରନ୍ ସଂଗ୍ରହ କରିଥିଲେ। ଯିଏ ୩୧ ବଲରୁ ୪୨ ରନ୍ ସଂଗ୍ରହ କରିଥିଲେ।

Loading...
ad
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

ବହୁ ଚର୍ଚ୍ଚିତ ଖବର

To Top