ad
ଓଡ଼ିଶା

ମିଥୁନ ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀଙ୍କର ପତ୍ନୀ ଯୋଗୀତା ବାଲି ଏବଂ ପୁଅ ମହାକ୍ଷୟଙ୍କ ବିରୁଦ୍ଧରେ ଦୁଷ୍କର୍ମ, ପ୍ରତାରଣା ଏବଂ ବଳପୂର୍ବକ ଗର୍ଭପାତ କରାଇବା ଅଭିଯୋଗ

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୧୭, ଅକ୍ଟୋବର (ଓଡ଼ିଆ ପୁଅ) ମିଥୁନ ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀଙ୍କର ପତ୍ନୀ ଯୋଗୀତା ବାଲି ଏବଂ ପୁଅ ମହାକ୍ଷୟଙ୍କ ବିରୁଦ୍ଧରେ ଦୁଷ୍କର୍ମ, ପ୍ରତାରଣା ଏବଂ ବଳପୂର୍ବକ ଗର୍ଭପାତ କରାଇବା ଅଭିଯୋଗରେ ମୁମ୍ବାଇର ଓସିୱାରା ପୋଲିସ ଷ୍ଟେସନରେ ଏକ ମାମଲା ରୁଜୁ ହୋଇଛି।

ଖବର ଅନୁଯାୟୀ, ଅଭିଯୋଗରେ ପୀଡ଼ିତା ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତିଯେ, ମହାକ୍ଷୟ ପୀଡିତା ମହିଳାଙ୍କ ସହ ବିବାହ ଲାଳସା ଦେଇ ଶାରୀରିକ ସମ୍ପର୍କ ରଖିଥିଲେ। ଓଶିୱାରା ପୋଲିସ୍ ଷ୍ଟେସନର ଜଣେ ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଏହି ମାମଲା ୧୫ ରେ ପଞ୍ଜୀକୃତ ହୋଇଥିଲା। ପୀଡିତା ଜଣକ ଜଣେ ମଡେଲ, ଉଭୟ ପୀଡିତା ଏବଂ ମହାକ୍ଷୟ ଦୀର୍ଘ ବର୍ଷ ଧରି ପରସ୍ପରକୁ ଜାଣିଥିଲେ। ପୀଡିତା ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ୨୦୧୫ ମସିହାରୁ ଅଭିନେତା ମିଥୁନ ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀଙ୍କ ପୁଅ ମହାକାଶଙ୍କ ସହ ଶାରୀରିକ ସମ୍ପର୍କ ରଖିଥିଲେ। ଏହି ଅବଧି ମଧ୍ୟରେ ମହାକ୍ଷୟ ତାଙ୍କୁ ବିବାହ କରିବାର ବାହାନା କରି ଶାରୀରିକ ସମ୍ପର୍କ ସ୍ଥାପନ କରିଥିଲେ।

ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ, ପୀଡିତା ପୋଲିସକୁ ଲେଖିଥିବା ଅଭିଯୋଗରେ କୁହାଯାଇଛି ଯେ ପୀଡିତା ଏବଂ ଅଭିନେତା ମିଥୁନ ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀଙ୍କ ପୁଅ ମହାକ୍ଷୟ (ମିମୋହ) ୨୦୧୫ ମସିହାରୁ ପରସ୍ପର ସହ ସମ୍ପର୍କ ରଖିଥିଲେ। ମହାକ୍ଷୟ, ବିବାହର ପ୍ରଲୋଭନ ଦେଖାଇ ପୀଡିତାଙ୍କ ସହ ଶାରୀରିକ ସମ୍ପର୍କ ସ୍ଥାପନ କରିଥିଲେ। ଅଭିଯୋଗରେ ପୀଡିତା ଏହା ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି ଯେ ୨୦୧୫ ମସିହାରେ ମହାକାଶ ପୀଡିତାଙ୍କୁ ଘରକୁ ଡାକି ତାଙ୍କୁ ଏକ ମୃଦୁ ପାନୀୟରେ ଡ୍ରଗ୍ସ ଦେଇଥିଲେ ଏବଂ ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ସେ ପୀଡିତାଙ୍କ ବିନା ଅନୁମତିରେ ତାଙ୍କ ସହ ଶାରୀରିକ ସମ୍ପର୍କ ସ୍ଥାପନ କରିଥିଲେ ଏବଂ ପରେ ବିବାହ କରିବାକୁ ପ୍ରତିଜ୍ଞା କରିଥିଲେ। ମହାକ୍ଷୟ, ପୀଡିତାଙ୍କ ସହ ୪ ବର୍ଷ ଶାରୀରିକ ସମ୍ପର୍କ ସ୍ଥାପନ କରିଥିଲେ ଏବଂ ତାଙ୍କୁ ଶାରୀରିକ ଏବଂ ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ଚାପ ପକାଇଥିଲେ। ‘

କେବଳ ସେତିକି ନୁହେଁ ପୀଡିତା ଏହା ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଯେତେବେଳେ ଏହି ସମ୍ପର୍କ ହେତୁ ସେ ଗର୍ଭବତୀ ହୋଇଥିଲେ ସେତେବେଳେ ମହାକ୍ଷୟ ତାଙ୍କୁ ଗର୍ଭପାତ କରାଇବାକୁ ଚାପ ପକାଇଥିଲେ ଏବଂ ଯେତେବେଳେ ସେ ତାହା କରିନଥିଲେ, ସେତେବେଳେ ସେ ତାଙ୍କୁ କିଛି ବଟିକା ମଧ୍ୟ ଦେଇଥିଲେ। ପୀଡିତା ପୋଲିସକୁ କହିଥିଲେ ଯେ ସେ ଜାଣି ନଥିଲେ ଯେ ତାଙ୍କୁ ଦିଆଯାଉଥିବା ବଟିକା ସହିତ ସେ ଗର୍ଭପାତ କରିପାରନ୍ତି। ପୀଡିତା ଏହା ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି ଯେ ପୀଡିତାଙ୍କ ଅଭିଯୋଗ ପରେ ମହାକ୍ଷୟଙ୍କ ମା ପୀଡିତାଙ୍କୁ ଧମକ ଦେଇଥିଲେ ଏବଂ ମାମଲା ବିଳମ୍ବ କରିବାକୁ ତାଙ୍କୁ ଚାପ ମଧ୍ୟ ଦେଇଥିଲେ। ଗତ ଗୁରୁବାର ମୁମ୍ବାଇର ଓସିଭାରା ପୋଲିସ ଷ୍ଟେସନରେ ଏହି ମାମଲା ଦାୟର କରାଯାଇଛି ଏବଂ ତଦନ୍ତ କରୁଛି ପୋଲିସ୍।

Loading...
ad
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

ବହୁ ଚର୍ଚ୍ଚିତ ଖବର

To Top