Home Top News ଭିଣୋଇ ପ୍ରେମରେ ସାଳି ଅନ୍ଧ: ବଡ଼ ଭଉଣୀକୁ କହିଲା – ମୁଁ ଭିଣୋଇ ନାଁରେ ସିନ୍ଦୁର...

ଭିଣୋଇ ପ୍ରେମରେ ସାଳି ଅନ୍ଧ: ବଡ଼ ଭଉଣୀକୁ କହିଲା – ମୁଁ ଭିଣୋଇ ନାଁରେ ସିନ୍ଦୁର ପିନ୍ଧିବି, ତୁ ଆଉ କାହାକୁ ବାଛିନେ

254

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୧୪-୩ (ଓଡ଼ିଆ ପୁଅ) ଜଣେ ସାଳି, ଭିଣୋଇ ପ୍ରେମରେ ଏତେ ପାଗଳି ହୋଇଗଲା ଯେ, ସେ ତା’ ଭଉଣୀର ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ନିଆଁ ଲଗାଇଦେଲା। ତାଙ୍କ ପରିବାରକୁ ମଧ୍ୟ ଅସୁବିଧାରେ ପକାଇ ଦେଲା। ବାପାକୁ ଦେଖି ଝିଅ (ସାଳି) ପୋଲିସକୁ ଡାକିଥିଲା। ସେମାନଙ୍କ କଥା ଶୁଣି ପୋଲିସର ମୁଣ୍ଡ ବୁଲେଇ ହୋଇଯାଇଥିଲା। ପୋଲିସ ଥାନାକୁ ଡକାଇ ମିମାଂସା କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବାରୁ ଷ୍ଟେସନରେ ଯୁବତୀ ଜଣକ ତାଙ୍କୁ ଖୋଲାଖୋଲି ଭାବେ କହିଥିଲା ଯେ, ବଡ଼ ଭଉଣୀର ଘର ଭାଙ୍ଗିବାରେ ତା’ର କୌଣସି ଗୁଣ ନାହିଁ, ସେ ତା’ର ଚାହିଦା ଅନୁଯାୟୀ ଭିଣୋଇ ନାମରେ ସିନ୍ଦୁର ଲଗେଇବ। ଏହା ବ୍ୟତୀତ ସେ ଅନ୍ୟ କାହାକୁ ପସନ୍ଦକରିବ ନାହିଁ।

ତେବେ ଝିଅର ବାପା କିଂ କର୍ତ୍ତବ୍ୟ ବିମୂଢ଼ ହୋଇ ଥାନାରୁ ଘରକୁ ଫେରିବାକୁ ବାଧ୍ୟ ହେଲେ। ଏବେ ଯୁବତୀ ଏବଂ ତାଙ୍କ ଭିଣୋଇଙ୍କ ପ୍ରେମ କାହାଣୀର ଚର୍ଚ୍ଚା ମହାନଗରରେ ଶୀର୍ଷରେ ଅଛି।

ସୂଚନାନୁଯାୟୀ, ଉତ୍ତର ପ୍ରଦେଶର ମଜୋଲା ପୋଲିସ ଥାନା ଅଞ୍ଚଳରେ ରହୁଥିବା ଜଣେ ଯୁବତୀ ଚାରି ବର୍ଷ ପୂର୍ବେ ଆମ୍ରୋହାର ଜଣେ ଯୁବକଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ। ଏହି ଦମ୍ପତିଙ୍କର ଏକ ସନ୍ତାନ ମଧ୍ୟ ଅଛି। କିଛି ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ମହିଳାଙ୍କ ପାଦ ତଳକୁ ଖସିଗଲା ​​ଯେତେବେଳେ ଜଣାପଡିଲା ଯେ, ଯାହାର ନାମରେ ସେ ସିନ୍ଦୁର ପିନ୍ଧୁଛନ୍ତି, ସେ ତ ସାନ ଭଉଣୀ ପ୍ରେମରେ ପଡ଼ିଛି। ଯେତେବେଳେ ମହିଳା ଜଣକ ତାଙ୍କ ଭଉଣୀ ସହିତ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ଅବୈଧ ସମ୍ପର୍କକୁ ବିରୋଧ କରିଥିଲେ, ସେତେବେଳେ ତାଙ୍କ ଭଉଣୀ ଘର ଛାଡି ଅନ୍ୟତ୍ର ଭଡାରେ ରହିଥିଲା। କିନ୍ତୁ ସାଳି ସହ ଭିଣୋଇର ପ୍ରେମ ଚରମ ସୀମାରେ ପହଁଚି ଯାଇଥିଲା।

ମାଆ ଘରେ ପହଂଚି ମହିଳା ଜଣକ ତାଙ୍କ ପିତାଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ଯନ୍ତ୍ରଣା ବିଷୟରେ କହିଥିଲେ। ସାନ ଭଉଣୀର ହାତକୁ ଦୁଇ ହାତ କରିବା ପାଇଁ ନିଜ ସମ୍ପର୍କୀୟମାନେ ଏହି ଘଟଣାର ଗମ୍ଭୀରତାକୁ ଅନୁଭବ କରିଥିଲେ। ଅପରପଟେ ସାନ ଭଉଣୀ ଏକ ଭଡା କୋଠରୀରେ ରହିବାକୁ ଲାଗିଲେ। ସେଠାରେ ସାନଝିଅଟି ଏକ ଶିକ୍ଷାନୁଷ୍ଠାନରେ ଶିକ୍ଷୟତ୍ରୀଭାବରେ କାମ କରିଥାଏ। ପଢ଼ାଇବା ବାହାନାରେ ସେ ଭିଣଓଇଙ୍କ ସହ ପ୍ରେମ ବଢ଼ାଇବାକୁ ଲାଗିଲେ। ଅପରପକ୍ଷରେ ସାନଭଉଣୀର ବିବାହ କରାଇବା ପାଇଁ ସମ୍ପର୍କୀୟମାନେ ଗୋଟିଏ ପରେ ଗୋଟିଏ ତିନିଜଣ ଯୁବକଙ୍କ ଫଟୋ ଯୁବତୀଙ୍କୁ ଦେଖାଇଲେ। କିନ୍ତୁ ଯୁବତୀ ଜଣଙ୍କ ସମସ୍ତ ତିନୋଟି ଫଟୋକୁ ଆରମ୍ଭରୁ ପ୍ରତ୍ୟାଖ୍ୟାନ କରିଥିଲେ। ତା’ପରେ ପରିବାର ଝିଅ ଭିତରେ ଚାଲିଥିବା ପୂର୍ବ ପ୍ରେମକାହାଣୀ ସେହିପରି ଅପରିବର୍ତ୍ତୀତ ରହିଥିବା କଥା ଭଲଭାବରେ ବୁଝିପାରିଥିଲେ। ଆଉ ଏକ ଝଡ ସୃଷ୍ଟି ହେବାକୁ କିଛି ସମୟ ନେଇ ନଥିଲା। ଝିଅର ବାପା ଝିଅ ରହୁଥିବା ଭଡ଼ାଘରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ। ସେ ଝିଅକୁ ତାଙ୍କ ସହିତ ଘରକୁ ଯିବାକୁ କହିଥିଲେ। ବାପାଙ୍କ ପ୍ରସ୍ତାବ ଶୁଣିବା ମାତ୍ରେ ଝିଅଟି ଉତ୍ତେଜିତା ହୋଇଥିଲା। ସେ ତୁରନ୍ତ ଉତ୍ତର ପ୍ରଦେଶ ପୋଲିସ୍‌ ୧୧୨ କୁ ଫୋନ କରିଥିଲା। ପୋଲିସ ଘଟଣାସ୍ଥଳକୁ ଯାଇଥିଲା। ସମ୍ପର୍କର ଉତ୍ଥାନକୁ ନେଇ ପୋଲିସର ମୁଖ୍ୟ ବିସ୍ମିତ ହୋଇଯାଇଥିଲେ। ଉଭୟଙ୍କୁ ପୋଲିସ ଷ୍ଟେସନକୁ ଅଣାଯାଇଥିଲା। ସେଠାରେ ପୋଲିସର ଉପସ୍ଥିତିରେ ପଞ୍ଚାୟତ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିଲା। ବଡ ଭଉଣୀ ମଧ୍ୟ ଆସିଥିଲେ। ସେ ସାନ ଭଉଣୀକୁ ହାତଯୋଡ଼ି ନିବେଦନ କରିଥିଲେ। କହିଥିଲେ ମୋ ଘର ଭାଙ୍ଗ ନାହିଁ। ମୋତେ ଓ ମୋ ସ୍ୱାମୀଙ୍କୁ ଛାଡ଼। ବଡ ଭଉଣୀକୁ ବିରୋଧ କରି ଯୁବତୀ ଜଣକ କହିଥିଲେ ଯେ, ସେ ଭିଣୋଇଙ୍କ ସହ ବିବାହ କରିବେ ଏବଂ ବଡ଼ ଭଉଣୀଙ୍କୁ ବିକଳ୍ପ ଖୋଜିବାକୁ ପଡିବ। ଝିଅଟିର ଏହିପରି କାର୍ଯ୍ୟ ତାଙ୍କ ବଡ଼ ଭଉଣୀ ଏବଂ ବାପାଙ୍କୁ ଥରାଇ ଦେଇଥିଲା। ଦୁଃଖୀ ମୁହଁରେ ଉଭୟ ପୋଲିସ ଷ୍ଟେସନରୁ ଘରକୁ ଫେରିଥିଲେ।

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve this *Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.