Home Top News କଙ୍ଗନା ରାନାୱତଙ୍କ ଟ୍ୱିଟର ଆକାଉଣ୍ଟ ସସପେଣ୍ଡ

କଙ୍ଗନା ରାନାୱତଙ୍କ ଟ୍ୱିଟର ଆକାଉଣ୍ଟ ସସପେଣ୍ଡ

21

ନୂଆ ଦିଲ୍ଲୀ ୪-୫ (ଓଡ଼ିଆ ପୁଅ) ବାରମ୍ବାର ନିୟମର ଉଲ୍ଲଂଘନ, ବିଶେଷ ଭାବରେ ଏହାର “ଘୃଣ୍ୟ ଆଚରଣ ଏବଂ ଅପମାନଜନକ ଆଚରଣ ନୀତି” ପାଇଁ ଟ୍ୱିଟର, ଅଭିନେତ୍ରୀ କଙ୍ଗନା ରାନାୱତଙ୍କ ଆକାଉଣ୍ଟକୁ ସ୍ଥାୟୀଭାବେ ସ୍ଥଗିତ ରଖିଛି ବୋଲି ମାଇକ୍ରୋବ୍ଲଗିଂ ସାଇଟ୍ ମଙ୍ଗଳବାର ଦିନ ଏକ ବିବୃତ୍ତିରେ କହିଛି।

୩୪ ବର୍ଷିୟ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ଟ୍ୱିଟର ହ୍ୟାଣ୍ଡେଲ @KanganaTeam ଆକାଉଣ୍ଟ ସସପେଣ୍ଡେଡ ବୋଲି ଆପଣଙ୍କୁ ଦେଖିବାକୁମିଳିବ।

ବାରମ୍ବାର ଇନ୍‌ଫ୍ଲାମେଟୋରୀ ଟ୍ୱିଟ୍ ପାଇଁ ଜଣାଶୁଣା ରାଣାୱାତ୍ ପଶ୍ଚିମବଙ୍ଗରେ ବିଜେପି ଉପରେ ମମତା ବାନାର୍ଜୀଙ୍କ ନେତୃତ୍ୱାଧୀନ ତୃଣମୂଳ କଂଗ୍ରେସ ଜିତିବା ଏବଂ ନିର୍ବାଚନ ପରବର୍ତ୍ତୀ ହିଂସା ପରେ ଅନେକ ମେସେଜ୍ ପୋଷ୍ଟ କରିଥିଲେ। ରାଜ୍ୟରେ ରାଷ୍ଟ୍ରପତିଙ୍କ ନିୟମକୁ ଆହ୍ୱାନ କରିବା, ହିଂସା ପାଇଁ ସେ ବାନାର୍ଜୀଙ୍କୁ ଦାୟୀ କରିଥିଲେ।

ଟୁଇଟର ମୁଖପାତ୍ର ଏକ ବିବୃତ୍ତିରେ କହିଥିଲେ ଯେ, ଆମେ ସ୍ପଷ୍ଟ କରିଛୁ ଯେ, ଆଚରଣ ଉପରେ ଆମେ ଦୃଢ଼ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଗ୍ରହଣ କରିବୁ ଯାହା ଅଫଲାଇନ୍ କ୍ଷତି ଘଟାଇବାର କ୍ଷମତା ରଖିଛି।

ମୁଖପାତ୍ର ଆହୁରି ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଟ୍ୱିଟର ନିୟମର ବାରମ୍ବାର ଉଲ୍ଲଂଘନ ହେତୁ ରେଫରେନ୍ସ ଆକାଉଣ୍ଟକୁ ସ୍ଥାୟୀ ଭାବରେ ସ୍ଥଗିତ ରଖାଯାଇଛି। ଘୃଣ୍ୟ ଆଚରଣ ନୀତି ଏବଂ ଅପମାନଜନକ ଆଚରଣ ନୀତି ପାଇଁ ଆମର ସେବାରେ ଥିବା ସମସ୍ତଙ୍କ ପାଇଁ ଆମେ ଟ୍ୱିଟର ନିୟମକୁ ନ୍ୟାୟପୂର୍ଣ୍ଣ ଏବଂ ନିରପେକ୍ଷ ଭାବରେ କାର୍ଯ୍ୟକାରୀ କରୁଛୁ।

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve this *Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.