Home Top News ଦୋକାନୀ ସଟରରେ ଏମିତି ପୋଷ୍ଟର ଲଗେଇଲେଯେ, ଆଇପିଏସ୍ ଅଧିକାରୀ କହିଲେ ଘୁରିବୁଲୁଥିବା ‘ଆତ୍ମା’ ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର...

ଦୋକାନୀ ସଟରରେ ଏମିତି ପୋଷ୍ଟର ଲଗେଇଲେଯେ, ଆଇପିଏସ୍ ଅଧିକାରୀ କହିଲେ ଘୁରିବୁଲୁଥିବା ‘ଆତ୍ମା’ ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ‘ଖାକି’ କୁ ଭେଟିବ

144

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୩୧-୫ (ଓଡ଼ିଆ ପୁଅ) ଲକଡାଉନରେ ଦୋକାନ ବନ୍ଦ। କିନ୍ତୁ ଜଣେ ଦୋକାନୀ ଦୋକାନ ବନ୍ଦ କରି ଏମିତି ଏକ ପୋଷ୍ଟର ତାଙ୍କ ସଟରରେ ଲଗାଇଥିଲେଯେ, ଯାହା ଭାଇରାଲ୍ ହୋଇଛି। ଏହା ପରେ ଆଇପିଏସ୍ ଅଧିକାରୀ କହିଲେ – ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ‘ଖାକି’ଙ୍କୁ ଭେଟିବ।

ଅବଶ୍ୟ କିଛି ମଜାଦାର ଜିନିଷ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ବେଶ୍ ଭାଇରାଲ ହୁଏ। କିନ୍ତୁ କିଛି ମଜାଦାର ଜିନିଷ ପ୍ରତିଦିନ ଲକଡାଉନରେ ମଧ୍ୟ ଦେଖାଯାଏ। ଏହି ସମୟରେ, ଏହିପରି ଗୋଟିଏ ଫଟୋ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି, ଯାହା ଏହାକୁ ପଢ଼ିବା ପରେ ଆପଣଙ୍କୁ ହସାଇବ। ଆପଣ ବିଶେଷକରି ଏହି ଫଟୋରେ ଜଣେ ଆଇପିଏସ୍ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ଦେଖିବେ, ଏହା ଆପଣଙ୍କୁ ନିଶ୍ଚିତ ହସାଇବ।

ଲକ୍‌ ଡାଉନ୍‌ ପାଇଁ ପ୍ରତ୍ୟେକ ରାଜ୍ୟରେ ଦୋକାନ ଖୋଲିବା ପାଇଁ ବିଭିନ୍ନ ନିୟମ ଲାଗୁ କରାଯାଇଛି। ଯଦି କିଛି ରାଜ୍ୟରେ ଅଧିକ ସମୟ ପାଇଁ ଖୋଲିବାକୁ ଅନୁମତି ଦିଆଯାଇଛି, ତ କିଛି ରାଜ୍ୟରେ ସୀମିତ ସମୟ ସ୍ଥିର କରାଯାଇଛି।

ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ ସମୟ ହେତୁ ଦୋକାନଟି ଦିନସାରା ଖୋଲା ରୁହେନାହିଁ, ଯେଉଁ କାରଣରୁ ଦୋକାନୀମାନେ ବହୁ କ୍ଷତି ସହୁଛନ୍ତି। ଏହି କ୍ଷତିକୁ ଏଡାଇବା ପାଇଁ ଜଣେ ଦୋକାନୀ ତାଙ୍କ ଦୋକାନ ବାହାରେ ଗ୍ରାହକଙ୍କ ପାଇଁ ସୂଚନା ଲେଖିଛନ୍ତି।

ବାସ୍ତବରେ ଦୋକାନୀ ଦୋକାନର ସଟରରେ ଏକ ପୋଷ୍ଟର ଲଗାଇଛନ୍ତି। ଏହି ପୋଷ୍ଟରରେ ଦୋକାନୀ ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ ଯଦି ମୋର ଦୋକାନ ବନ୍ଦ ଦେଖାଯାଏ ତେବେ ଯୋଗାଯୋଗ କରନ୍ତୁ। ଆମେ ଆତ୍ମାପରି ଆଖପାଖରେ ଘୁରି ବୁଲୁଛୁ।

ଏହି ଫଟୋକୁ ଆଇପିଏସ୍ ଅଧିକାରୀ ଦୀପାଂଶୁ କାବ୍ରା ତାଙ୍କ ଟ୍ୱିଟର ଆକାଉଣ୍ଟରେ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି। ସେ ଫଟୋ ସେୟାର କରି ଏକ ମଜାଦାର କ୍ୟାପସନ୍ ଲେଖିଛନ୍ତି। ଆଇପିଏସ୍ ଅଧିକାରୀ ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ ଏହି ଘୁରିବୁଲୁଥିବା ଆତ୍ମା ​​ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ଖାକିଙ୍କୁ ଭେଟିବ।

https://twitter.com/ipskabra/status/1398557379503869954

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve this *Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.