ad
ଓଡ଼ିଶା

କ’ଣ IPL 2020 ଫିକ୍ସ ହୋଇଛି ? ଟ୍ୱିଟରରେ ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସର ଏକ ବିବାଦୀୟ ଟ୍ୱିଟ୍ ବିଜୁଳି ବେଗରେ ଫିକ୍ସିଂ ଗୁଜବ ଭାବେ ଟ୍ରୋଲ୍ ହେଉଛି

ନୂଆ ଦିଲ୍ଲୀ ୧୨-୧୦ (ଓଡ଼ିଆ ପୁଅ) ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସ (MI) ର ଡିଲିଟ୍ ହୋଇଥିବା ଟ୍ୱିଟ୍ ଇଣ୍ଟରନେଟରେ ବିବାଦ ସୃଷ୍ଟି କରିଛି। ଟୁଇଟରରେ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ଇଣ୍ଡିଆନ ପ୍ରିମିୟର ଲିଗ୍ (ଆଇପିଏଲ୍ ୨୦୨୦) ରେ କିଛି ଫିକ୍ସିଂ ଅଭିଯୋଗ ଆଣିଛନ୍ତି।

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟଯେ, ରବିବାର ଦିନ ଆବୁଧାବିର ଶେଖ ଜାଏଦ କ୍ରିକେଟ୍ ଷ୍ଟାଡିୟମରେ ଆଇପିଏଲ୍ ୨୦୨୦ ର ୨୭ତମ ମ୍ୟାଚ୍ ରେ ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସ ଦିଲ୍ଲୀ କ୍ୟାପିଟାଲ୍ସ (ଡିସି) ସହିତ ଖେଳିଥିଲା।

ଟସ୍ ଜିତି ଦିଲ୍ଲୀ କ୍ୟାପିଟାଲ୍ସ ପ୍ରଥମେ ବ୍ୟାଟିଂ କରିବାକୁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଥିଲା। ଆହତ ଋଷଭ ପନ୍ତଙ୍କ ସ୍ଥାନରେ ଆଜିଙ୍କ୍ୟ ରାହାଣେ ଆସିଥିବାବେଳେ ଆଲେକ୍ସ କେରେ ଶିମ୍ରନ୍ ହେଟମିୟରଙ୍କ ସ୍ଥାନରେ ଦଳରେ ପ୍ରବେଶ କରିଥିଲେ। ପ୍ରଥମେ ବ୍ୟାଟିଂ କରି ଦିଲ୍ଲୀ କ୍ୟାପିଟାଲ୍ସ ପ୍ରଥମ ଇନିଂସରେ ୧୬୨ ରନ୍ ସଂଗ୍ରହ କରି ୨୦ ଓଭରରେ ୪ ୱିକେଟ୍ ହରାଇଥିଲା। ଦଳର ଷ୍ଟାର ଓପନର୍ ଶିଖର ଧାୱନ ତାଙ୍କ ଦଳକୁ ସମ୍ମାନଜନକ ଟୋଟାଲକୁ ପହଁଚାଇଥିଲେ। ସେ ଏହି ମ୍ୟାଚରେ ଅର୍ଦ୍ଧଶତକ କରିଥିଲେ।

କ୍ୱିଣ୍ଟନ୍ ଡି କକ୍ ଏବଂ ସୂର୍ଯ୍ୟକୁମାର ଯାଦବ ଅର୍ଦ୍ଧଶତକ ହାସଲ କରିଥିବାରୁ ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସ ଏକ ଆରାମଦାୟକ ସ୍ଥିତିରେ ଟାର୍ଗେଟକୁ ହାସଲ କରିଥିଲା।

କ’ଣ IPL 2020 ଫିକ୍ସ ହୋଇଛି – ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସର ଏକ ବିବାଦୀୟ ଟ୍ୱିଟ୍ ବିଜୁଳି ବେଗରେ ଫିକ୍ସିଂ ଗୁଜବକୁ ଟ୍ରୋଲ୍ କରିଥିଲା

ସମସ୍ତ ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜ୍, ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆରେ ବହୁତ ସକ୍ରିୟ ଅଛନ୍ତି ଏବଂ ସେମାନଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଯୋଗଦାନ ସୃଷ୍ଟି କରିବାରେ ସୋସିଆଲ ପ୍ଲାଟଫର୍ମଗୁଡିକୁ ବହୁତ ଭଲ ଭାବରେ ବ୍ୟବହାର କରୁଛନ୍ତି।

ପ୍ରକାଶଯୋଗ୍ୟଯେ, ରବିବାର ଦିନ ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସର ଅଫିସିଆଲ୍ ଆକାଉଣ୍ଟରୁ ଏକ ଟୁଇଟ୍ ଆଇପିଏଲରେ ଫିକ୍ସିଂ ଅଭିଯୋଗ ଆଣିଛି ଏବଂ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ପୁଣି ଥରେ ପୁରା ଟୁର୍ନାମେଣ୍ଟକୁ ଟାରଗେଟ୍ କରିଛନ୍ତି।

ମ୍ୟାଚ ଅଗମ୍ଭ ହେବାର କିଛି ମିନିଟ୍ ମଧ୍ୟରେ ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସ ଏକ ଟୁଇଟ୍ ପୋଷ୍ଟ କରି ପ୍ରଥମ ଇନିଂସ ଶେଷରେ ଦିଲ୍ଲୀ କ୍ୟାପିଟେଲ୍ସର ଅନ୍ତିମ ସ୍କୋରର ଭବିଷ୍ୟବାଣୀ ଦର୍ଶାଇଥିଲା ଏବଂ ଅନେକ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କୁ ଏହା ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ କରିଥିଲା ​​ଯେ ଏହି ଭବିଷ୍ୟବାଣୀ ଏବଂ ଆକ୍ଚୁଆଲ ସ୍କୋର ପାଖାପାଖି ସମାନ ଥିଲା। ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସର ଟ୍ୱିଟରେ ଦର୍ଶାଯାଇଥିଲାଯେ, ଡିସି ନିଜର ଇନିଂସରେ ୧୬୩/୫ ରେ ଶେଷ ହେବ ଏବଂ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟର କଥା ହେଉଛି ଡିସି ୧୬୨/୪ ରେ ଶେଷ ହୋଇଥିଲା।

ବର୍ତ୍ତମାନ, ଏହି ଟୁଇଟ୍ ଇଣ୍ଟରନେଟରେ କେଉଁଠାରେ ମିଳିବ ନାହିଁ। ଅବଶ୍ୟ, ପ୍ରଶଂସକମାନେ ସ୍କ୍ରିନସଟ ବହୁତ ଶୀଘ୍ର ନେଇଯାଇଥିଲେ, ଏବଂ ଖେଳ ପରେ ଏହାକୁ ନେଇ ବିବାଦ ସୃଷ୍ଟି କରିବାପାଇଁ ଅନଲାଇନ୍ ପ୍ଲାଟଫର୍ମରେ ସେୟାର କରିଥିଲେ। ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସ ଏହି ମ୍ୟାଚରେ ୫ ୱିକେଟ୍ ରେ ଜିତି ଥିଲା।

ଅବଶ୍ୟ, ଆଇପିଏଲ୍ ପରିଚାଳନା ପରିଷଦ ଏବଂ ବିସିସିଆଇକୁ ଆଗାମୀ ଦିନରେ ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜ୍ ତରଫରୁ ଉତ୍ତର ଦେବାକୁ ପଡିବ କାରଣ ଏହା ଟୁର୍ଣ୍ଣାମେଣ୍ଟ ଇତିହାସର ଏକ ମୂହୁର୍ତ୍ତରେ ପରିଣତ ହୋଇପାରେ।

Loading...
ad
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

ବହୁ ଚର୍ଚ୍ଚିତ ଖବର

To Top