Home Top News ଭାରତ ବନାମ ଇଲଣ୍ଡ ପ୍ରଥମ T-20 : ଭାରତ ମୋଟେରାରେ ଟି -୨୦ ମ୍ୟାଚ୍ କେବେ...

ଭାରତ ବନାମ ଇଲଣ୍ଡ ପ୍ରଥମ T-20 : ଭାରତ ମୋଟେରାରେ ଟି -୨୦ ମ୍ୟାଚ୍ କେବେ ହାରି ନାହିଁ – ଇଂଲଣ୍ଡ ବିପକ୍ଷରେ ଗତ ୫ ଟି ମ୍ୟାଚରେ ଚାରିଟି ଜିତିଛି ଭାରତ

180

ନୂଆ ଦିଲ୍ଲୀ ୧୨-୩ (ଓଡିଆ ପୁଅ) ଭାରତ ବନାମ ଇଂଲଣ୍ଡ ମଧ୍ୟରେ ପାଞ୍ଚ ମ୍ୟାଚ୍ ବିଶିଷ୍ଟ ଟି -୨୦ ସିରିଜ୍ ଶୁକ୍ରବାର ଠାରୁ ଆରମ୍ଭ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ଆଜି ପ୍ରଥମ ମ୍ୟାଚ୍ ମୋଟେରାରେ ଖେଳାଯିବ। ଏହି ଗ୍ରାଉଣ୍ଡ ବର୍ତ୍ତମାନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଭାରତ ପାଇଁ ଭାଗ୍ୟବାନ ପ୍ରମାଣିତ ହୋଇଛି। ଟେଷ୍ଟରେ ଭାରତ ଉଭୟ ମ୍ୟାଚ୍ ଜିତିଥିଲା। ବର୍ତ୍ତମାନ ୱାର T20 ର ଅଟେ। ଇଂଲଣ୍ଡରେ ଅନେକ ଟି -୨୦ ବିଶେଷଜ୍ଞ ଖେଳାଳି ଅଛନ୍ତି। ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ଭାରତ ପାଇଁ ଏହା ଏକ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। କ୍ରିକଇନଫୋରେ ଉପଲବ୍ଧ ତଥ୍ୟ ଅନୁଯାୟୀ, ମୋଟେରାରେ ଭାରତ ଏକମାତ୍ର ଟି -୨୦ ଖେଳିଥିଲା, ଯାହା ମଧ୍ୟ ୨୦୧୨ ରେ ହୋଇଥିଲା। ପାକିସ୍ତାନ ବିପକ୍ଷରେ ଏହି ମ୍ୟାଚରେ ଭାରତ ୧୧ ରନରେ ଜିତିଥିଲା। ମୋଟେରାରେ ଏହା ଭାରତର ପ୍ରଥମ ଏବଂ ଶେଷ ଟି -୨୦ ଥିଲା।

ମୁହାଁମୁହିଁ ଟକ୍କର

ଭାରତ ବନାମ ଇଂଲଣ୍ଡ ଟି -୨୦ ରେ ଏକ ଟାଇରେ ଅଛି। ଦୁଇ ଦଳ ମଧ୍ୟରେ ମୋଟ ୧୪ ଟି -୨୦ ମ୍ୟାଚ୍ ଖେଳାଯାଇଛି ଏବଂ ଫଳାଫଳ ସମାନ ହୋଇଛି। ଭାରତ ୭ ଟି ମ୍ୟାଚ ଜିତିଥିବା ବେଳେ ଇଂଲଣ୍ଡ ମଧ୍ୟ ୭ ଟି ମ୍ୟାଚ ଜିତିଛି। ଆଜି ଜିତୁଥିବା ଦଳ ଗୋଟିଏ ପାଦ ଆଗକୁ ଯିବ।

ଗତ ପାଞ୍ଚଟିରେ ଭାରତ ଜିତିଛି ଚାରିଟି

ଯଦି ଆପଣ ଗତ ପାଞ୍ଚଟି ମ୍ୟାଚ୍ ରେକର୍ଡକୁ ଦେଖନ୍ତି ତେବେ ଭାରତ ଚାରିଟି ମ୍ୟାଚ୍ ଜିତିଛି। ବିଜୟ ଧାରା ୨୦୧୭ ରେ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିଲା। ଗତ ଚାରି ବର୍ଷରେ ଭାରତ ବନାମ ଇଂଲଣ୍ଡରେ ପାଞ୍ଚଟି ଟି-ଟ୍ୱେଣ୍ଟି ଖେଳିଛି ଯେଉଁଥିରେ ଭାରତ ୨୦୧୮ ରେ କେବଳ ଥରେ ଭାରତ ୫ ୱିକେଟ୍ ରେ ହାରିଥିଲା।

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve this *Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.