Home Top News ଭାରତ ବନାମ ଇଲଣ୍ଡ ଦ୍ୱିତୀୟ ଟେଷ୍ଟ ତୃତୀୟ ଦିନ : ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆର, ଆଜି ପ୍ରଥମ...

ଭାରତ ବନାମ ଇଲଣ୍ଡ ଦ୍ୱିତୀୟ ଟେଷ୍ଟ ତୃତୀୟ ଦିନ : ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆର, ଆଜି ପ୍ରଥମ ୧୯ ଓଭର ମଧ୍ୟରେ ପାଞ୍ଚ ୱିକେଟ୍ ଖସିଲା, ଏବେ ଭାରତ ୧୨୧/୬, ୩୧୬ରେ ଅଗ୍ରଣୀ

65

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୧୫ ଫେବୃଆରୀ (ଓଡିଆ ପୁଅ) ଆଜି ଭାରତ ବନାମ ଇଂଲଣ୍ଡ ଚେନ୍ନାଇରେ ଖେଳାଯାଉଥିବା ଦ୍ୱିତୀୟ ଟେଷ୍ଟ ମ୍ୟାଚର ତୃତୀୟ ଦିନ। ପ୍ରଥମ ଆଠ ଓଭରରେ ଭାରତ ତିନିଟି ୱିକେଟ୍ ହରାଇଛି। ପ୍ରଥମ ଦୁଇ ବ୍ୟାଟ୍ସମ୍ୟାନ୍ ଚେତେଶ୍ୱର ପୂଜାରା ଏବଂ ରୋହିତ ଶର୍ମା ଆଉଟ୍ ହୋଇଯାଇଛନ୍ତି, ତତକ୍ଷଣାତ୍ ଋଷଭ ପନ୍ତ ମଧ୍ୟ ଚାଲିଗଲେ। ବର୍ତ୍ତମାନ ଅଧିନାୟକ କୋହଲିଙ୍କୁ ରବିଚନ୍ଦ୍ରନ୍‌ ଅଶ୍ୱିନ୍‌ ସାଥି ଦେଉଛନ୍ତି।

ବର୍ତ୍ତମାନ ସୁଦ୍ଧା ଭାରତ ୩୯ ଓଭରରେ ପାଞ୍ଚଟି ୱିକେଟ୍ ହରାଇ ୧୨୦ ରନ୍ ସ୍କୋର କରିଛି ଏବଂ ଇଂଲଣ୍ଡଠାରୁ ୩୧୫ ରନ୍ ରେ ଅଗ୍ରଣୀ ରହିଛି। ବିରାଟ କୋହଲି ୨୮ ଅକ୍ଷର ପଟେଲ ୭ରେ ଆଉଟ୍‌ ହୋଇଯାଇଛନ୍ତି। ଏବେ ଅଶ୍ୱିନ୍‌ ୮ ରନ୍‌ କରି ଖେଳୁଛନ୍ତି।

ତୃତୀୟ ୱିକେଟ୍ ଆଠ ଓଭର ମଧ୍ୟରେ ଚାଲିଗଲା
ଭାରତୀୟ ଦଳର ତୃତୀୟ ଦିନରେ ପ୍ରଥମ ଆଠ ଓଭର ମଧ୍ୟରେ ତିନିଜଣ ଖେଳାଳି ଆଉଟ୍ ହୋଇଛନ୍ତି। ଋଷଭ ପନ୍ତ ଜ୍ୟାକ୍ ଲିଚ୍‌ଙ୍କୁ ଏକ ବଡ ଷ୍ଟ୍ରୋକ୍ ମାରିବାକୁ ଯାଇ ଆଉଟ୍ ହୋଇଛନ୍ତି। ଋଷଭ ପନ୍ତ ଅଫ ସାଇଡ୍‌ରେ ଛକା ମାରିବାକୁ ଯାଉଥିଲେ, କିନ୍ତୁ ବଲଟି ୱିକେଟ୍ କିପର ବେନ ଫକ୍ସଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ଷ୍ଟମ୍ପ ହୋଇଯାଇଥିଲା। ଏହା ହେଉଛି ତାଙ୍କର ତୃତୀୟ ଶିକାର। ଋଷଭ ୧୧ ବଲରେ ୮ ରନ୍ ସଂଗ୍ରହ କରିଥିଲେ।

ଦୁଇଟି ଓଭର ପରେ ରୋହିତ ଶର୍ମା ମଧ୍ୟ ଆଉଟ୍ ହୋଇଥିଲେ

ରୋହିତ ଶର୍ମାଙ୍କୁ ୱିକେଟ୍ କିପର ବେନ୍ ଫକ୍ସ ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ଚମତ୍କାର ଷ୍ଟମ୍ପିଂ କରିଥିଲେ। ୭୦ ବଲ ଖେଳି ରୋହିତ ୨୬ ରନ ସ୍କୋର କରିଥିଲେ।

ପ୍ରଥମ ଓଭରରେ ପୂଜାରା ଆଉଟ୍
ଏହି ମ୍ୟାଚରେ ଚେତେଶ୍ୱର ପୂଜାରାଙ୍କ ପାଇଁ କିଛି ଭଲ ନୁହେଁ। ତୃତୀୟ ଦିନର ପ୍ରଥମ ଓଭରରେ ସେ ଆଉଟ୍ ହୋଇଥିଲେ। ସେ ମୋଇନ ଅଲିଙ୍କ ବଲକୁ ମାରିବାକୁ ଯାଇଥିଲେ ମୁସ୍ତାଦ ଅଲି ପୋପଙ୍କ ତୁରନ୍ତ ଷ୍ଟମ୍ପ ଆଡକୁ ବଲକୁ ବଢ଼ାଇ ଦେଇଥିଲେ କ୍ରିଜରୁ ପୂଜାରା ଫେରି ଆସିବା ପାଇଁ ଚେଷ୍ଟା କରିଥିଲେ, କିନ୍ତୁ ବ୍ୟାଟ୍ ତାଙ୍କ ହାତରୁ ଖସିପଡିଥିଲା ​​ଏବଂ ପୂଜାରାଙ୍କୁ ତୃତୀୟ ଅମ୍ପାୟାର ଆଉଟ୍ ଘୋଷଣା କରିଥିଲେ।

ଦ୍ୱିତୀୟ ଦିନ ଦ୍ୱିତୀୟ ଇନିଂଙ୍ଗ୍ସରେ ରବିବାର ଶୁଭମନ୍ ଗିଲ୍ (୧୪)ରେ ଭାରତର ଏକମାତ୍ର ୱିକେଟ୍ ପଡ଼ିଥିଲା। ସେ ପ୍ରଥମ ଇନିଂସରେ ମଧ୍ୟ lbw ହୋଇଥିଲେ, ଯେତେବେଳେ ଭାରତୀୟ ଦଳର ଖାତା ଖୋଲି ନଥିଲା।

ଆଜି ଚେନ୍ନାଇରେ ଖେଳାଯାଉଥିବା ଦ୍ୱିତୀୟ ଟେଷ୍ଟର ତୃତୀୟ ଦିନ। ଭାରତୀୟ ଦଳ ବର୍ତ୍ତମାନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଖେଳରେ ବହୁତ ଆଗରେ ଅଛି। ରବିବାର ମ୍ୟାଚର ଦ୍ୱିତୀୟ ଦିନରେ ଇଂଲଣ୍ଡକୁ ମାତ୍ର ୧୩୪ ବୋଲିଂ କରିବା ପରେ ‘ବିରାଟ ସେନା’ ଦ୍ୱିତୀୟ ଥର ବ୍ୟାଟିଂ ଆରମ୍ଭ କରିଛି।

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve this *Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.