ad
ଓଡ଼ିଶା

ଓଡିଶାରେ ଆଇସିଆଇସିଆଇ ବ୍ୟାଙ୍କର ମୋବାଇଲ୍ ଏଟିଏମ୍ ସେବା ଆରମ୍ଭ – ଘର ପାଖରେ ଏଟିଏମ୍

ଭୁବନେଶ୍ୱର ୧୬-୯ (ଓଡ଼ିଆ ପୁଅ) : କରୋନାଭାଇରସ୍ ସଂକ୍ରମଣକୁ ନଜରରେ ରଖି ବରିଷ୍ଠ ନାଗରିକମାନଙ୍କୁ ଘରେ ରହିବାକୁ ପରାମର୍ଶ ଦିଆଯାଇଛି। ଏହାକୁ ନଜରରେ ରଖି ଓଡିଶାରେ ମୋବାଇଲ୍ ଏଟିଏମ୍ ଭ୍ୟାନ୍ ନିୟୋଜିତ କରିଛି ଆଇସିଆଇସିଆଇ ବ୍ୟାଙ୍କ। ଏହି ଭ୍ୟାନ୍ ଗ୍ରାହାକମାନଙ୍କୁ, ବିଶେଷକରି ବରିଷ୍ଠ ନାଗରିକମାନଙ୍କୁ ସେମାନଙ୍କ ଦ୍ୱାରରେ ପ୍ରମୁଖ ବ୍ୟାଙ୍କିଙ୍ଗ୍ ସେବାଗୁଡିକୁ ସୁରକ୍ଷିତ ଏବଂ ସୁବିଧାଜନକ ଢଙ୍ଗରେ ଯୋଗାଇ ଦେବ ବୋଲି ଏକ ପ୍ରେସ ବିବୃତ୍ତି ମାଧ୍ୟମରେ ଘୋଷଣା କରିଛି।

ଏଟିଏମ୍ ଭ୍ୟାନ୍ ସ୍ଥାନୀୟ କର୍ତ୍ତୃପକ୍ଷଙ୍କ ପରାମର୍ଶ କ୍ରମେ ଆସନ୍ତା ସପ୍ତାହରେ ରାଜ୍ୟର ବିଭିନ୍ନ ଜିଲ୍ଲାର ସହଜରେ ଉପଲବ୍ଧ ସ୍ଥାନରେ ରଖାଯିବ। ଏହି ଜିଲ୍ଲାଗୁଡ଼ିକ ହେଲେ ଖୋର୍ଧା, କଟକ, ପୁରୀ, ଗଞ୍ଜାମ, ଯାଜପୁର ଏବଂ କେନ୍ଦ୍ରାପଡା।

ଏହି ମୋବାଇଲ୍ ଏଟିଏମ୍ ସମସ୍ତ ସେବା ପ୍ରଦାନ କରେ ଯାହା ନିୟମିତ ଏଟିଏମରେ ଉପଲବ୍ଧ। ନଗଦ ଉଠାଣ ବ୍ୟତୀତ, ମୁଖ୍ୟ ସେବା ଯାହା ବାସିନ୍ଦାଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ଉପଲବ୍ଧ ହୋଇପାରିବ। ପଞ୍ଜୀକୃତ ଦେୟକାରୀଙ୍କୁ ପାଣ୍ଠି ସ୍ଥାନାନ୍ତର, ପିନ୍ ପରିବର୍ତ୍ତନ, ପ୍ରି-ପେଡ୍ ମୋବାଇଲ୍ ରିଚାର୍ଜ ଏବଂ ଫିକ୍ସଡ୍ ଜମା ଇତ୍ୟାଦି। ଗ୍ରାହକମାନେ ଏହି ମୋବାଇଲ୍ ଏଟିଏମରୁ କାର୍ଡଲେସ୍ ନଗଦ ଟଙ୍କା ଉଠାଇବାର ସୁବିଧା ମଧ୍ୟ ପାଇପାରିବେ।

ନିକଟରେ ବ୍ୟାଙ୍କ ଦିଲ୍ଲୀ ଏନସିଆର, ନୋଏଡା, ମୁମ୍ବାଇ, ଚେନ୍ନାଇ, ବାରାଣାସୀ, ରାନିପେଟ (ଭେଲୋର ନିକଟରେ), ଅହମ୍ମଦାବାଦ, କୋଏମ୍ବାଟୁର, ତିରୁପୁର ଏବଂ ଏରୋଡରେ ମୋବାଇଲ୍ ଏଟିଏମ୍ ନିୟୋଜିତ କରିଛି।

Loading...
ad
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

ବହୁ ଚର୍ଚ୍ଚିତ ଖବର

To Top