Home Top News ମାର୍ଚ୍ଚମାସରେ ଭଲ ଦରମା ବୃଦ୍ଧି ପାଇଁ ଏମିତି କାମ କରିବାକୁ ପଡେ ! ଏହି ଭାଇରାଲ...

ମାର୍ଚ୍ଚମାସରେ ଭଲ ଦରମା ବୃଦ୍ଧି ପାଇଁ ଏମିତି କାମ କରିବାକୁ ପଡେ ! ଏହି ଭାଇରାଲ ଭିଡ଼ିଓରେ କଣ କହିଲେ ଆଇଏଏସ୍ ଅଧିକାରୀ ଜାଣନ୍ତୁ

69

ନୂଆ ଦିଲ୍ଲୀ ୧୩-୩ (ଓଡ଼ିଆ ପୁଅ) ଏପ୍ରିଲ୍ ମାସରେ ସମସ୍ତ କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ଦରମା ବୃଦ୍ଧି ଉପରେ ବିଶେଷ ନଜର ଥାଏ। ବର୍ଷର ହିସାବ ଚଳିତ ମାସରେ ସ୍ଥିର ହୋଇଥାଏ ଏବଂ ଏହାକୁ ଆଧାର କରି କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ଦରମା ବୃଦ୍ଧି କରାଯାଇଥାଏ। ତେଣୁ, ଏପ୍ରିଲ୍ ମାସ ବହୁତ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ। ଅନେକ ଥର, କର୍ମଚାରୀମାନେ ମାର୍ଚ୍ଚରେ ବୃଦ୍ଧି ପାଇଁ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରନ୍ତି। ଏହି ସବୁ ବିଷୟରେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏକ ଭିଡିଓ ଅଧିକ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି, ଯାହା ଦେଖି ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଆପଣଙ୍କ ହସକୁ ବନ୍ଦ କରି ପାରିବେ ନାହିଁ।

ସମସ୍ୟା ଯାହା ବି ହେଉ, ଉପଭୋକ୍ତାମାନେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ବେଶ ମଜା ନେବାକୁ ପଛାନ୍ତି ନାହିଁ। ଏହି ସମୟରେ, ଏକ ମଜାଦାର ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଅଧିକ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି। ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ପ୍ଲାଟଫର୍ମ ଟ୍ୱିଟରରେ IAS ଅଧିକାରୀ ଅବନୀଶ ଶରଣଙ୍କ ଏହି ଭିଡିଓ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି।

ଭିଡିଓ ସେୟାର କରିବାବେଳେ ସେ କ୍ୟାପସନରେ ଲେଖିଛନ୍ତି, ‘ମାର୍ଚ୍ଚ ମାସରେ କର୍ମଚାରୀମାନେ କିପରି କାମ କରନ୍ତି’। ସେ କ୍ୟାପସନ୍ ସହିତ ଏକ ମଜାଦାର ଭିଡ଼ିଓ ମଧ୍ୟ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି। ଏହା ବ୍ୟତୀତ ସେ #ମାର୍କକ୍ଲୋଜିଂ ମଧ୍ୟ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି। ଏହି ଭିଡିଓରେ ଚାରିଜଣ କଳାକାର ଜବରଦସ୍ତ ଶୈଳୀରେ ଅଭିନୟ କରୁଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି। ତାଙ୍କର ଆଗ୍ରହ ବହୁତ ଅଧିକ ଅଟେ। ତେଣୁ ସର୍ବପ୍ରଥମେ ଆପଣ ଏହି ଭିଡିଓ ଦେଖନ୍ତୁ

https://twitter.com/AwanishSharan/status/1370223691947118594

ବର୍ତ୍ତମାନ ଏହି ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଅଧିକ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି। ଖବର ଲେଖିବା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ, ଏକ ଲକ୍ଷ ସତେଇଶ ହଜାରରୁ ଅଧିକ ଲୋକ ଏହି ଭିଡିଓ ଦେଖିଛନ୍ତି। ଏହା ସହିତ ୯ ହଜାର ପାଖାପାଖି ଲୋକ ଏହି ଭିଡିଓକୁ ପସନ୍ଦ କରିଛନ୍ତି। କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ, ଲୋକମାନେ ଏହି ମଜାଳିଆ ଭିଡିଓ ଉପରେ କ୍ରମାଗତ ମନ୍ତବ୍ୟ ଦେଉଛନ୍ତି। ତେବେ ଆପଣ ଏହି ଭିଡିଓକୁ କିପରି ପସନ୍ଦ କଲେ, ମନ୍ତବ୍ୟ ଦେଇ ଆମକୁ ଜଣାନ୍ତୁ।

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve this *Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.