ad
ଆନ୍ତର୍ଜାତୀୟ

ଆଫଗାନିସ୍ତାନ କ୍ରିକେଟର ରସିଦ ଖାନଙ୍କ ପତ୍ନୀ ଅନୁଷ୍କା ଶର୍ମା ! ଆମେ ନୁହେଁ ଗୁଗୁଲ ସର୍ଚ୍ଚ କହୁଛି, ତେବେ କାହିଁକି, ଜାଣନ୍ତୁ

ନୂଆ ଦିଲ୍ଲୀ ୧୨-୧୦ (ଓଡ଼ିଆ ପୁଅ) ଏବେ ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଅନୁଷ୍କା ଶର୍ମା ଗର୍ଭବତୀ ଅଛନ୍ତି। ଇଣ୍ଡିଆନ୍ ପ୍ରିମିୟର ଲିଗ୍ ସମୟରେ ଅନୁଷ୍କା ଶର୍ମା ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ବିରାଟ କୋହଲିଙ୍କୁ ଖୁସି କରୁଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା। ଇତି ମଧ୍ୟରେ ଏକ ନୂଆ ଖବର ଆସିଛି ଯାହା ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ କରିଦେଇଛି। ଗୁଗୁଲ ସର୍ଚ୍ଚରେ ଅନୁଷ୍କା ଶର୍ମାଙ୍କ ବିଷୟରେ କିଛି ଘଟିଛି ଯାହା ଉପରେ ଆଲୋଚନା ହେଉଛି।

ଗୁଗୁଲ ସର୍ଚ୍ଚରେ ଆଫଗାନିସ୍ତାନ କ୍ରିକେଟର ରସିଦ ଖାନଙ୍କ ପତ୍ନୀ କିଏ ବୋଲି ଖୋଜିଲେ ଅନୁଷ୍କା ଶର୍ମା ବୋଲି ଆସୁଛି
ବାସ୍ତବରେ, ଯଦି ଆପଣ ଗୁଗୁଲ ସର୍ଚ୍ଚରେ ଆଫଗାନିସ୍ତାନ କ୍ରିକେଟର ରସିଦ ଖାନଙ୍କ ପତ୍ନୀ ଲେଖି ସର୍ଚ୍ଚ କରନ୍ତି, ତେବେ ଅନୁଷ୍କା ଶର୍ମାଙ୍କ ନାମ ଆସୁଛି। କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ, ସେମାନଙ୍କର ଏକ ଫଟୋ ମଧ୍ୟ ଅଛି। ସ୍କ୍ରିନସଟରେ ଆପଣ ଏହାକୁ ସ୍ପଷ୍ଟ ଭାବରେ ଦେଖିପାରିବେ। ସମସ୍ତେ ଜାଣିଛନ୍ତି ଯେ ଅନୁଷ୍କା ଶର୍ମା କ୍ରିକେଟର ବିରାଟ କୋହଲିଙ୍କ ପତ୍ନୀ।

ସର୍ବପ୍ରଥମେ, ରସିଦ ଖାନ କିଏ ବୋଲି ଜାଣନ୍ତୁ
୧୯୯୮ ରେ ଜନ୍ମ ହୋଇଥିବା ରସିଦ ଖାନ ଜଣେ ଆଫଗାନିସ୍ତାନ କ୍ରିକେଟର ଏବଂ ବର୍ତ୍ତମାନ ତାଙ୍କ ଦଳର ଉପ ଅଧିନାୟକ। ସେ ଜୁନ୍ ୧୧ ରେ ଭାରତ ବିପକ୍ଷରେ ଏକ ଟେଷ୍ଟ ମ୍ୟାଚ୍ ଖେଳିଥିବା ୧୧ ଜଣ କ୍ରିକେଟରଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଅଛନ୍ତି। ଏହା ପରେ ସେ ବାଂଲାଦେଶ ବିପକ୍ଷ ଟେଷ୍ଟ ମ୍ୟାଚରେ ମଧ୍ୟ ଭାଗ ନେଇଥିଲେ।

ଗୁଗୁଲ୍ ସର୍ଚ୍ଚରେ ଅନୁଷ୍କା ଶର୍ମାଙ୍କ ନାମ କାହିଁକି ରସିଦ ଖାନଙ୍କ ପତ୍ନୀ ଭାବରେ ଆସୁଛି, ସମଗ୍ର ଘଟଣା ୨୦୧୮ ରୁ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିଲା। ବାସ୍ତବରେ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ସହ ଚାଟ୍ ରେ ରସିଦ ଖାନଙ୍କୁ ଅନେକ ପ୍ରଶ୍ନ ପଚରାଯାଇଥିଲା। ଏହି ପ୍ରଶ୍ନଗୁଡିକ ମଧ୍ୟରୁ ଗୋଟିଏ ପଚରାଯାଇଥିଲା ବଲିଉଡରେ ତାଙ୍କର ପ୍ରିୟ ଅଭିନେତ୍ରୀ କିଏ। ରଶିଦ ଖାନ, ଅନୁଷ୍କା ଶର୍ମା ଏବଂ ପ୍ରୀତି ଜିଣ୍ଟା ନାମ ନେଇଥିଲେ। ସେହି ସମୟରେ ରସିଦ ଖାନ ମଧ୍ୟ ଏହି ଖବରକୁ ନେଇ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ଥିଲେ। ଗୁଗୁଲ୍ ସର୍ଚ୍ଚରେ ରସିଦ ଖାନଙ୍କ ପତ୍ନୀ ଅନୁଷ୍କା ଶର୍ମାଙ୍କ ନାମ ଏଠାରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା। ଏଠାରେ ଉଲ୍ଲେଖଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ଜୁଲାଇ ୨୦୨୦ ରେ ଏକ ସାକ୍ଷାତକାର ସମୟରେ ରସିଦ କହିଥିଲେ ଯେ ସେ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ବିବାହିତ ନୁହଁନ୍ତି।

ଅନୁଷ୍କା ଶର୍ମା ୧୧ ଡିସେମ୍ବର ୨୦୧୭ ରେ ବିରାଟ କୋହଲିଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ। ଅନୁଷ୍କା ଏବଂ ବିରାଟ କିଛି ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ଘୋଷଣା କରିଥିଲେ ଯେ ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ତାଙ୍କ ଘରକୁ ନୂଆ ଅତିଥି ଆସୁଛନ୍ତି। ଅନୁଷ୍କାଙ୍କୁ ଶେଷ ଥର ପାଇଁ ଜିରୋ ଫିଲ୍ମରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା, ଯଦିଓ ସେ ତାଙ୍କ ପ୍ରଡକ୍ସନ୍ ହାଉସରେ ବହୁତ ବ୍ୟସ୍ତ ଥିଲେ। ତାଙ୍କର ବ୍ୟାଣ୍ଡ ବାଜା ବାରାତ, ପିକେ, ସୁଲତାନ, ୟେ ଦିଲ ହୈ ମୁଶ୍କିଲ, ସଞ୍ଜୁ ଏବଂ ସୁଇ ଧାଗା ପାଇଁ ଜଣାଶୁଣା। ସେ ତିନି ବର୍ଷ ପୂର୍ବେ ଇଟାଲୀରେ ଏକ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ସମାରୋହରେ ବିରାଟ କୋହଲିଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ। ଅଗଷ୍ଟରେ ଏହି ଦମ୍ପତି ଘୋଷଣା କରିଥିଲେ ଯେ ସେମାନେ ପ୍ରଥମ ସନ୍ତାନକୁ ଏକାଠି ଆଶା କରୁଛନ୍ତି।

Loading...
ad
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

ବହୁ ଚର୍ଚ୍ଚିତ ଖବର

To Top