Home Top News ଟିକଟକ ପରି, ମ୍ୟୁଜିକ୍ ତିଆରି ଆପ୍ କୋଲାବ୍ ଲଞ୍ଚ କଲା ଫେସବୁକ୍ , ଏହା କିପରି...

ଟିକଟକ ପରି, ମ୍ୟୁଜିକ୍ ତିଆରି ଆପ୍ କୋଲାବ୍ ଲଞ୍ଚ କଲା ଫେସବୁକ୍ , ଏହା କିପରି କାମ କରିବ ଜାଣନ୍ତୁ?

63

ନୂଆ ଦିଲ୍ଲୀ ୧୫-୧୨ (ଓଡ଼ିଆ ପୁଅ) ଜଣାଶୁଣା ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆ ପ୍ଲାଟଫର୍ମ ଫେସବୁକ୍ ଏହାର ମ୍ୟୁଜିକ୍ ତିଆରି ଆପ୍ କୋଲାବ୍ ଲଞ୍ଚ କରିଛି। ଅଧୁନା, ଏହି ଆପ୍ କେବଳ ଆମେରିକୀୟ ବ୍ୟବହାରକାରୀଙ୍କ ପାଇଁ ଲଞ୍ଚ କରାଯାଇଛି। ଏହା ଶୀଘ୍ର ଅନ୍ୟ ଦେଶରେ ମଧ୍ୟ ଲଞ୍ଚ ହେବ। ଏହି ଆପ୍ ବର୍ତ୍ତମାନ କେବଳ iOS ବ୍ୟବହାରକାରୀଙ୍କ ପାଇଁ ଉପଲବ୍ଧ ହେବ।
ଟିକଟକ ପରି, ଉପଭୋକ୍ତାମାନେ ଏହି ମ୍ୟୁଜିକ୍ ଭିଡିଓ ଆପ୍ ମାଧ୍ୟମରେ କ୍ଷୁଦ୍ର ଭିଡିଓ ସୃଷ୍ଟି କରିବାରେ ସକ୍ଷମ ହେବେ। ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଯେ କମ୍ପାନୀ ଶୀଘ୍ର ଏହାକୁ ଆଣ୍ଡ୍ରଏଡ୍ ବ୍ୟବହାରକାରୀଙ୍କ ପାଇଁ ମଧ୍ୟ ପ୍ରଦାନ କରିବ। ଏହି ନୂତନ ଫେସବୁକ୍ ଆପ୍ ହେଉଛି ଆପଲ୍ ଆପ୍ ଷ୍ଟୋର ପୃଷ୍ଠାରେ ଉପଭୋକ୍ତାମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ମିଶ୍ରିତ ସର୍ଟ ଭିଡିଓ ତିଆରି ଆପ୍। ସମସ୍ତ ଉପଭୋକ୍ତା ଏହି ଆପ୍ ସ୍ୱାଇପ୍ କରି ଭିଡିଓ ଟର୍ନ୍ ଅନ୍ କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ।
୧୫ ସେକେଣ୍ଡର କ୍ଷୁଦ୍ର ଭିଡିଓଗୁଡିକ କୋଲାବ୍ ଆପ୍ ମାଧ୍ୟମରେ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରାଯାଇପାରିବ। ଟିକଟକ ପରି, ଉପଭୋକ୍ତାମାନେ ଏହା ଅନୁଯାୟୀ ସଙ୍ଗୀତ ଯୋଡିବାକୁ ସକ୍ଷମ ହେବେ। ଏହି ଆପରେ ଲିପ୍ ସିଙ୍କ୍ ଅପ୍ସନ୍ ମଧ୍ୟ ଦିଆଯାଇଛି। ଉପଭୋକ୍ତାମାନେ ଏହି ଆପ୍ ମାଧ୍ୟମରେ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କୁ ଆମନ୍ତ୍ରଣ କରି ଭିଡିଓ ମଧ୍ୟ ସୃଷ୍ଟି କରିପାରିବେ।
ଏହା ସହିତ, ତିନିଜଣ ସାଙ୍ଗ ସଙ୍ଗୀତ ଯନ୍ତ୍ର ମାଧ୍ୟମରେ ଏକତ୍ର ଭିଡିଓ ସୃଷ୍ଟି କରିବାରେ ସକ୍ଷମ ହେବେ। ଏହି ଆପ୍ ସହିତ ପ୍ରସ୍ତୁତ ଭିଡିଓଗୁଡିକ ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆରେ ମଧ୍ୟ ପୋଷ୍ଟ କରାଯାଇପାରିବ। ଏଥି ସହିତ, ଅନ୍ୟ ପ୍ଲାଟଫର୍ମ, ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଏବଂ ଟିକଟକରେ ପୋଷ୍ଟ କରିବା ପୂର୍ବରୁ ତାଙ୍କୁ ଏହି ଆପରେ ମଧ୍ୟ ସେୟାର କରିବାକୁ ପଡିବ।

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve this *Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.