Home Coronavirus Outbreak ରାଜ୍ୟରେ ୬୦୭୩ ନୂଆ ଆକ୍ରାନ୍ତ, ଖୋର୍ଦ୍ଧାରୁ ସର୍ବାଧିକ ୧୦୯୨ – ୧୦ ମୃତ୍ୟୁ – ଜାଣନ୍ତୁ...

ରାଜ୍ୟରେ ୬୦୭୩ ନୂଆ ଆକ୍ରାନ୍ତ, ଖୋର୍ଦ୍ଧାରୁ ସର୍ବାଧିକ ୧୦୯୨ – ୧୦ ମୃତ୍ୟୁ – ଜାଣନ୍ତୁ ଜିଲ୍ଲାୱାରୀ ତଥ୍ୟ

133

ଭୁବନେଶ୍ୱର ୨୭-୪ (ଓଡ଼ିଆ ପୁଅ) ରାଜ୍ୟରେ ୬୦୭୩ ନୂଆ ଆକ୍ରାନ୍ତ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇଛନ୍ତି। ଖୋର୍ଦ୍ଧାରୁ ସର୍ବାଧିକ ୧୦୯୨ ଜଣ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇଥିବା ବେଳେ କ୍ୱାରେଣ୍ଟାଇନ୍ ସେଣ୍ଟରରୁ ୩୫୨୨ ଜଣ ଏବଂ ସ୍ଥାନୀୟ ଅଞ୍ଚଳରୁ୨୫୫୧ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇଛନ୍ତି।

ଆଜି ରାଜ୍ୟରେ ୧୦ ଜଣଙ୍କର କରୋନାରେ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି। ତେବେ
ବୌଦ୍ଦ ଜିଲ୍ଲାରୁ ଜଣେ, ଖୋର୍ଦ୍ଦା ଜିଲ୍ଲାରୁ ୪ ଜଣ, ରାୟଗଡ଼ା ଜିଲ୍ଲାରୁ ୨ ଜଣ ଏବଂ ସୁନ୍ଦରଗଡ଼ ଜିଲ୍ଲାରୁ ୩ ଜଣଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି।

ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ଚିକିତ୍ସିତ ହେଉଥିବାବେଳେ ଦଶ ଜଣ କୋଭିଡ ପଜିଟିଭ ରୋଗୀଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି। ଏ ନେଇ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିବାଗ ସୂଚନା ଦେଇଛି।

୧- ଭୁବନେଶ୍ୱରର ୩୭ ବର୍ଷ ବୟସ୍କ ପୁରୁଷ।
୨- ଭୁବନେଶ୍ୱରର ଜଣେ ୬୦ ବର୍ଷ ବୟସ୍କ ପୁରୁଷ ଯିଏ ମଧୁମେହ ରୋଗ ଏବଂ ହାଇପୋଥାଇରଏଡରେ ମଧ୍ୟ ପୀଡିତ ଥିଲେ।
୩- ବୌଦ୍ଧ ଜିଲ୍ଲାର ଜଣେ ୪୦ ବର୍ଷ ବୟସ୍କା ମହିଳା ଯିଏ ମଧୁମେହ ରୋଗରେ ପୀଡିତ ଥିଲେ।
୪- ଖୋର୍ଦ୍ଧା ଜିଲ୍ଲାର ୭୦ ବର୍ଷ ବୟସ୍କ ପୁରୁଷ।
୫- ଖୋର୍ଦ୍ଧା ଜିଲ୍ଲାର ଜଣେ ୭୨ ବର୍ଷ ବୟସ୍କ ପୁରୁଷ ଯିଏ ମଧୁମେହ ରୋଗରେ ପୀଡିତ ଥିଲେ।
୬- ରାୟଗଡା ଜିଲ୍ଲାର ୭୧ ବର୍ଷ ବୟସ୍କ ପୁରୁଷ ଯିଏ ମଧୁମେହ ରୋଗ ଏବଂ ଉଚ୍ଚ ରକ୍ତଚାପରେ ମଧ୍ୟ ପୀଡିତ ଥିଲେ।
୭- ରାୟଗଡା ଜିଲ୍ଲାର ୪୦ ବର୍ଷ ବୟସ୍କ ପୁରୁଷ।
୮- ସୁନ୍ଦରଗଡ ଜିଲ୍ଲାର ଜଣେ ୭୬ ବର୍ଷ ବୟସ୍କ ପୁରୁଷ ଯିଏ ମଧୁମେହ ରୋଗ, ଉଚ୍ଚ ରକ୍ତଚାପ ଏବଂ ହାଇପୋଥାଇରଏଡରେ ମଧ୍ୟ ପୀଡିତ ଥିଲେ।
୯- ସୁନ୍ଦରଗଡ ଜିଲ୍ଲାର ୪୩ ବର୍ଷ ବୟସ୍କା ମହିଳା।
୧୦- ସୁନ୍ଦରଗଡ ଜିଲ୍ଲାର ୬୦ ବର୍ଷ ବୟସ୍କ ପୁରୁଷ।

ରାଜ୍ୟରେ ୬୦୭୩ ନୂଆ ଆକ୍ରାନ୍ତ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇଛନ୍ତି

କେଉଁ ଜିଲ୍ଲାରୁ – କେତେ ଜାଣନ୍ତୁ:

୧- ଅନୁଗୁଳ ଜିଲ୍ଲାରୁ – ୨୩୯
୨- ବାଲେଶ୍ୱର ଜିଲ୍ଲାରୁ – ୭୮
୩- ବରଗଡ଼ ଜିଲ୍ଲାରୁ – ୨୮୬
୪- ଭଦ୍ରକ ଜିଲ୍ଲାରୁ – ୬୫
୫- ବଲାଙ୍ଗୀର ଜିଲ୍ଲାରୁ – ୪୫୭
୬- ବୌଦ୍ଦ ଜିଲ୍ଲାରୁ – ୬୪
୭- କଟକ ଜିଲ୍ଲାରୁ – ୧୯୮
୮- ଦେବଗଡ଼ ଜିଲ୍ଲାରୁ – ୩୬
୯- ଢେଙ୍କାନାଳ ଜିଲ୍ଲାରୁ – ୧୨
୧୦- ଗଜପତି ଜିଲ୍ଲାରୁ – ୭୯
୧୧- ଗଞ୍ଜାମ ଜିଲ୍ଲାରୁ – ୨୦୯
୧୨- ଜଗତସିଂହପୁର ଜିଲ୍ଲାରୁ – ୬୨
୧୩- ଯାଜପୁର ଜିଲ୍ଲାରୁ – ୧୦୭
୧୪- ଝାରସୁଗୁଡ଼ା ଜିଲ୍ଲାରୁ – ୩୫୯
୧୫- କଳାହାଣ୍ଡି ଜିଲ୍ଲାରୁ – ୨୭୭
୧୬- କନ୍ଧମାଳ ଜିଲ୍ଲାରୁ – ୩୪
୧୭- କେନ୍ଦ୍ରାପଡ଼ା ଜିଲ୍ଲାରୁ – : ୬୪
୧୮- କେନ୍ଦୁଝର ଜିଲ୍ଲାରୁ – ୨୬୬
୧୯- ଖୋର୍ଦ୍ଧାରୁ ସର୍ବାଧିକ : ୧୦୯୨
୨୦- କୋରାପୁଟ ଜିଲ୍ଲାରୁ – ୭୬
୨୧- ମାଲକାନଗିରି : ୨୯
୨୨- ମୟୁରଭଞ୍ଜ ଜିଲ୍ଲାରୁ – ୧୪୯
୨୩- ନବରଙ୍ଗପୁର ଜିଲ୍ଲାରେ: ୨୦୬
୨୪- ନୟାଗଡ଼ ଜିଲ୍ଲାରୁ – ୧୧୦
୨୫- ନୂଆପଡ଼ା ଜିଲ୍ଲାରୁ – ୪୦୦
୨୬- ପୁରୀ ଜିଲ୍ଲାରୁ – ୨୨୬
୨୭- ରାୟଗଡ଼ା ଜିଲ୍ଲାରୁ – ୭୭
୨୮- ସମ୍ବଲପୁର ଜିଲ୍ଲାରୁ – ୧୫୮
୨୯- ସୋନପୁର ଜିଲ୍ଲାରୁ – ୭୪
୩୦- ସୁନ୍ଦରଗଡ଼ ଜିଲ୍ଲାରୁ – ୩୭୧
୩୧- State Pool: ୨୧୩
– ନୂଆ ସୁସ୍ଥ ହୋଇଥିଲେ୪୧୮୦
– ମୋଟ କୋଭିଡ୍ – ୧୯ ଟେଷ୍ଟ ହୋଇଛି୯୯୫୪୭୩୯
– ମୋଟ ଆକ୍ରାନ୍ତ ୪୨୦୧୨୯
– ମୋଟ ସୁସ୍ଥ ହେଲେଣି ୩୬୭୧୧୧
– ସକ୍ରୀୟ ଆକ୍ରାନ୍ତ – ୫୦୯୫୮

ରାଜ୍ୟରେ ଗତକାଲି ୪୧୮୦ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ ସୁସ୍ଥ ହୋଇଥିଲେ।

୬୪୭ ଜଣ ଅନୁଗୁଳ ଜିଲ୍ଲାରୁ
୫୨୧ ଜଣ ସୁନ୍ଦରଗଡ଼ ଜିଲ୍ଲା
୪୯୮ ଜଣ ଖୋର୍ଦ୍ଦା ଜିଲ୍ଲା
୪୪୫ ଜଣ ନୂଆପଡ଼ା ଜିଲ୍ଲା
୨୦୧ ଜଣ ଝାରସୁଗୁଡ଼ା ଜିଲ୍ଲା
୧୭୭ ଜଣ କେନ୍ଦୁଝର ଜିଲ୍ଲା
୧୫୨ ଜଣ କଟକ ଜିଲ୍ଲା
୧୪୮ ଜଣ ବରଗଡ଼ ଜିଲ୍ଲା
୧୪୮ ଜଣ ସମ୍ବଲପୁର ଜିଲ୍ଲା
୧୪୩ ଜଣ ପୁରୀ ଜିଲ୍ଲା
୧୨୬ ଜଣ ଗଞ୍ଜାମ ଜିଲ୍ଲା
୧୧୯ ଜଣ ମୟୁରଭଞ୍ଜ ଜିଲ୍ଲା
୯୩ ଜଣ ବଲାଙ୍ଗୀର ଜିଲ୍ଲାରୁ
୮୭ ଜଣ ନବରଙ୍ଗପୁର ଜିଲ୍ଲା
୮୧ ଜଣ ବାଲେଶ୍ୱର ଜିଲ୍ଲାରୁ
୬୧ ଜଣ ଯାଜପୁର ଜିଲ୍ଲାରୁ
୫୬ ଜଣ କଳାହାଣ୍ଡି ଜିଲ୍ଲା
୫୨ ଜଣ ରାୟଗଡ଼ା ଜିଲ୍ଲା
୫୦ ଜଣ ଭଦ୍ରକ ଜିଲ୍ଲା
୫୦ ଜଣ ଜଗତସିଂହପୁର ଜିଲ୍ଲା
୪୫ ଜଣ ଗଜପତିଜିଲ୍ଲା
୪୫ ଜଣ ନୟାଗଡ଼ ଜିଲ୍ଲା
୩୯ ଜଣ ଢେଙ୍କାନାଳ ଜିଲ୍ଲା
୨୮ ଜଣ ଦେବଗଡ଼ ଜିଲ୍ଲା
୨୧ ଜଣ କୋରାପୁଟ ଜିଲ୍ଲା
୧୫ ଜଣ କନ୍ଧମାଳ ଜିଲ୍ଲା
୧୫ ଜଣ କେନ୍ଦ୍ରାପଡ଼ା ଜିଲ୍ଲା
୪ ଜଣ ମାଲକାନଗିରି
୩ ଜଣ ସୋନପୁର ଜିଲ୍ଲା
୧୧୦ ଜଣ State Pool ରୁ ସୁସ୍ଥ ହୋଇଥିବା ଓଡ଼ିଶା ସରକାରଙ୍କର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟା ବିଭାଗ ସୂଚନା ହେଇଛି।
ଏହା ସହିତ ମୋଟ ସୁସ୍ଥଙ୍କ ସଂଖ୍.ୟା ୩୬୭୧୧୧ ରେ ପହଁଚିଛି।

ଜିଲ୍ଲାୱାରୀ ତଥ୍ୟ –

ଅନୁଗୁଳ ଜିଲ୍ଲା ରେ ୧୩, ୪୮୦ [+୨୩୯] ଜଣ ସଂକ୍ରମିତ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ୭୧୮ [+୨୩୯] ଜଣ ସକ୍ରୀୟ ଅଛନ୍ତି। ୧୨, ୭୨୫ ଜଣ ସୁସ୍ଥ ହୋଇଛନ୍ତି ଏବଂ ୩୭ ଜଣଙ୍କର କରୋନା କାରଣରୁ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି।

ବାଲେଶ୍ୱର ଜିଲ୍ଲା ରେ ୧୪, ୦୯୮ [+୭୮] ଜଣ ସଂକ୍ରମିତ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ୯୨୨ [+୭୮] ଜଣ ସକ୍ରୀୟ ଅଛନ୍ତି। ୧୩, ୦୭୩ ଜଣ ସୁସ୍ଥ ହୋଇଛନ୍ତି ଏବଂ ୯୮ ଜଣଙ୍କର କରୋନା କାରଣରୁ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି। ୫ ଜଣଙ୍କର ଅନ୍ୟ କାରଣରୁ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି।

ବରଗଡ଼ ଜିଲ୍ଲା ରେ ୧୪, ୫୧୩ [+୨୮୬] ଜଣ ସଂକ୍ରମିତ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ୨, ୪୫୮ [+୨୮୬] ଜଣ ସକ୍ରୀୟ ଅଛନ୍ତି। ୧୨, ୦୧୧ ଜଣ ସୁସ୍ଥ ହୋଇଛନ୍ତି ଏବଂ ୪୪ ଜଣଙ୍କର କରୋନା କାରଣରୁ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି।

ଭଦ୍ରକ ଜିଲ୍ଲା ରେ ୮, ୫୪୬ [+୬୫] ଜଣ ସଂକ୍ରମିତ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ୬୫୧ [+୬୫] ଜଣ ସକ୍ରୀୟ ଅଛନ୍ତି। ୭, ୮୬୩ ଜଣ ସୁସ୍ଥ ହୋଇଛନ୍ତି ଏବଂ ୨୮ ଜଣଙ୍କର କରୋନା କାରଣରୁ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି। ୪ ଜଣଙ୍କର ଅନ୍ୟ କାରଣରୁ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି।

ବଲାଙ୍ଗୀରରେ ୧୨, ୦୩୮ [+୪୫୭] ଜଣ ସଂକ୍ରମିତ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ୨, ୧୨୬ [+୪୫୭] ଜଣ ସକ୍ରୀୟ ଅଛନ୍ତି। ୯, ୮୬୩ ଜଣ ସୁସ୍ଥ ହୋଇଛନ୍ତି ଏବଂ ୪୯ ଜଣଙ୍କର କରୋନା କାରଣରୁ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି।

ବୌଦ୍ଦ ଜିଲ୍ଲା ରେ ୩, ୨୦୩ [+୬୪] ଜଣ ସଂକ୍ରମିତ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ୩୪୯ [+୬୩] ଜଣ ସକ୍ରୀୟ ଅଛନ୍ତି। ୨, ୮୪୨ ଜଣ ସୁସ୍ଥ ହୋଇଛନ୍ତି ଏବଂ ୧୨ [+୧] ଜଣଙ୍କର କରୋନା କାରଣରୁ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି।

କଟକ ଜିଲ୍ଲା ରେ ୩୩, ୭୩୦ [+୧୯୮] ଜଣ ସଂକ୍ରମିତ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ୩, ୦୪୨ [+୧୯୮] ଜଣ ସକ୍ରୀୟ ଅଛନ୍ତି। ୩୦, ୫୩୯ ଜଣ ସୁସ୍ଥ ହୋଇଛନ୍ତି ଏବଂ ୧୪୫ ଜଣଙ୍କର କରୋନା କାରଣରୁ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି। ୪ ଜଣଙ୍କର ଅନ୍ୟ କାରଣରୁ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି।

ଦେବଗଡ଼ ଜିଲ୍ଲା ରେ ୧, ୮୬୫ [+୩୬] ଜଣ ସଂକ୍ରମିତ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ୧୮୦ [+୩୬] ଜଣ ସକ୍ରୀୟ ଅଛନ୍ତି। ୧, ୬୮୦ ଜଣ ସୁସ୍ଥ ହୋଇଛନ୍ତି ଏବଂ ୫ ଜଣଙ୍କର କରୋନା କାରଣରୁ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି।

ଢେଙ୍କାନାଳ ଜିଲ୍ଲା ରେ ୬, ୦୨୪ [+୧୨] ଜଣ ସଂକ୍ରମିତ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ୧୭୩ [+୧୨] ଜଣ ସକ୍ରୀୟ ଅଛନ୍ତି। ୫, ୮୨୨ ଜଣ ସୁସ୍ଥ ହୋଇଛନ୍ତି ଏବଂ ୨୯ ଜଣଙ୍କର କରୋନା କାରଣରୁ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି।

ଗଜପତିଜିଲ୍ଲା ରେ ୪, ୮୪୭ [+୭୯] ଜଣ ସଂକ୍ରମିତ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ୪୪୮ [+୭୯] ଜଣ ସକ୍ରୀୟ ଅଛନ୍ତି। ୪, ୩୬୬ ଜଣ ସୁସ୍ଥ ହୋଇଛନ୍ତି ଏବଂ ୩୨ ଜଣଙ୍କର କରୋନା କାରଣରୁ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି। ୧ ଜଣଙ୍କର ଅନ୍ୟ କାରଣରୁ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି।

ଗଞ୍ଜାମ ଜିଲ୍ଲା ରେ ୨୩, ୮୪୦ [+୨୦୯] ଜଣ ସଂକ୍ରମିତ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ୧, ୧୩୧ [+୨୦୯] ଜଣ ସକ୍ରୀୟ ଅଛନ୍ତି। ୨୨, ୪୪୪ ଜଣ ସୁସ୍ଥ ହୋଇଛନ୍ତି ଏବଂ ୨୫୭ ଜଣଙ୍କର କରୋନା କାରଣରୁ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି। ୮ ଜଣଙ୍କର ଅନ୍ୟ କାରଣରୁ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି।

ଜଗତସିଂହପୁର ଜିଲ୍ଲାରେ ୯, ୯୪୦ [+୬୨] ଜଣ ସଂକ୍ରମିତ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ୫୩୬ [+୬୨] ଜଣ ସକ୍ରୀୟ ଅଛନ୍ତି। ୯, ୩୬୬ ଜଣ ସୁସ୍ଥ ହୋଇଛନ୍ତି ଏବଂ ୩୮ ଜଣଙ୍କର କରୋନା କାରଣରୁ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି।

ଯାଜପୁର ଜିଲ୍ଲା ରେ ୧୪, ୨୩୮ [+୧୦୭] ଜଣ ସଂକ୍ରମିତ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ୧, ୩୧୮ [+୧୦୭] ଜଣ ସକ୍ରୀୟ ଅଛନ୍ତି। ୧୨, ୮୯୩ ଜଣ ସୁସ୍ଥ ହୋଇଛନ୍ତି ଏବଂ ୨୬ ଜଣଙ୍କର କରୋନା କାରଣରୁ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି। ୧ ଜଣଙ୍କର ଅନ୍ୟ କାରଣରୁ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି।

ଝାରସୁଗୁଡ଼ା ଜିଲ୍ଲା ରେ ୧୧, ୬୬୬ [+୩୫୯] ଜଣ ସଂକ୍ରମିତ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ୨, ୪୮୪ [+୩୫୯] ଜଣ ସକ୍ରୀୟ ଅଛନ୍ତି। ୯, ୧୫୪ ଜଣ ସୁସ୍ଥ ହୋଇଛନ୍ତି ଏବଂ ୨୮ ଜଣଙ୍କର କରୋନା କାରଣରୁ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି।

କଳାହାଣ୍ଡି ଜିଲ୍ଲା ରେ ୧୧, ୧୦୮ [+୨୭୭] ଜଣ ସଂକ୍ରମିତ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ୩, ୪୫୪ [+୨୭୭] ଜଣ ସକ୍ରୀୟ ଅଛନ୍ତି। ୭, ୬୧୫ ଜଣ ସୁସ୍ଥ ହୋଇଛନ୍ତି ଏବଂ ୩୯ ଜଣଙ୍କର କରୋନା କାରଣରୁ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି।

କନ୍ଧମାଳ ଜିଲ୍ଲା ରେ ୬, ୩୪୯ [+୩୪] ଜଣ ସଂକ୍ରମିତ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ୨୬୫ [+୩୪] ଜଣ ସକ୍ରୀୟ ଅଛନ୍ତି। ୬, ୦୪୯ ଜଣ ସୁସ୍ଥ ହୋଇଛନ୍ତି ଏବଂ ୩୫ ଜଣଙ୍କର କରୋନା କାରଣରୁ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି।

କେନ୍ଦ୍ରାପଡ଼ା ଜିଲ୍ଲା ରେ ୯, ୭୪୮ [+୬୪] ଜଣ ସଂକ୍ରମିତ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ୪୫୬ [+୬୪] ଜଣ ସକ୍ରୀୟ ଅଛନ୍ତି। ୯, ୨୬୨ ଜଣ ସୁସ୍ଥ ହୋଇଛନ୍ତି ଏବଂ ୨୯ ଜଣଙ୍କର କରୋନା କାରଣରୁ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି। ୧ ଜଣଙ୍କର ଅନ୍ୟ କାରଣରୁ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି।

କେନ୍ଦୁଝରରେ ୧୦, ୧୭୭ [+୨୬୬] ଜଣ ସଂକ୍ରମିତ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ୯୪୭ [+୨୬୬] ଜଣ ସକ୍ରୀୟ ଅଛନ୍ତି। ୯, ୧୮୭ ଜଣ ସୁସ୍ଥ ହୋଇଛନ୍ତି ଏବଂ ୪୧ ଜଣଙ୍କର କରୋନା କାରଣରୁ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି। ୨ ଜଣଙ୍କର ଅନ୍ୟ କାରଣରୁ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି।

ଖୋର୍ଦ୍ଦା ଜିଲ୍ଲା ରେ ୬୬, ୨୩୬ [+୧, ୦୯୨] ଜଣ ସଂକ୍ରମିତ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ୮, ୯୭୩ [+୧, ୦୮୮] ଜଣ ସକ୍ରୀୟ ଅଛନ୍ତି। ୫୬, ୯୦୨ ଜଣ ସୁସ୍ଥ ହୋଇଛନ୍ତି ଏବଂ ୩୫୧ [+୪] ଜଣଙ୍କର କରୋନା କାରଣରୁ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି। ୧୦ ଜଣଙ୍କର ଅନ୍ୟ କାରଣରୁ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି।

କୋରାପୁଟ ଜିଲ୍ଲା ରେ ୮, ୬୧୬ [+୭୬] ଜଣ ସଂକ୍ରମିତ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ୫୨୩ [+୭୬] ଜଣ ସକ୍ରୀୟ ଅଛନ୍ତି। ୮, ୦୭୭ ଜଣ ସୁସ୍ଥ ହୋଇଛନ୍ତି ଏବଂ ୧୬ ଜଣଙ୍କର କରୋନା କାରଣରୁ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି।

ମାଲକାନଗିରି ରେ ୫, ୪୫୬ [+୨୯] ଜଣ ସଂକ୍ରମିତ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ୧୬୦ [+୨୯] ଜଣ ସକ୍ରୀୟ ଅଛନ୍ତି। ୫, ୨୬୮ ଜଣ ସୁସ୍ଥ ହୋଇଛନ୍ତି ଏବଂ ୨୫ ଜଣଙ୍କର କରୋନା କାରଣରୁ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି। ୩ ଜଣଙ୍କର ଅନ୍ୟ କାରଣରୁ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି।

ମୟୁରଭଞ୍ଜ ଜିଲ୍ଲା ରେ ୧୬, ୨୨୨ [+୧୪୯] ଜଣ ସଂକ୍ରମିତ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ୧, ୧୨୩ [+୧୪୯] ଜଣ ସକ୍ରୀୟ ଅଛନ୍ତି। ୧୫, ୦୦୫ ଜଣ ସୁସ୍ଥ ହୋଇଛନ୍ତି ଏବଂ ୯୧ ଜଣଙ୍କର କରୋନା କାରଣରୁ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି। ୩ ଜଣଙ୍କର ଅନ୍ୟ କାରଣରୁ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି।

ନବରଙ୍ଗପୁର ଜିଲ୍ଲା ରେ ୮, ୬୦୯ [+୨୦୬] ଜଣ ସଂକ୍ରମିତ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ୧, ୯୧୧ [+୨୦୬] ଜଣ ସକ୍ରୀୟ ଅଛନ୍ତି। ୬, ୬୮୨ ଜଣ ସୁସ୍ଥ ହୋଇଛନ୍ତି ଏବଂ ୧୪ ଜଣଙ୍କର କରୋନା କାରଣରୁ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି। ୨ ଜଣଙ୍କର ଅନ୍ୟ କାରଣରୁ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି।

ନୟାଗଡ଼ ଜିଲ୍ଲା ରେ ୭, ୪୬୩ [+୧୧୦] ଜଣ ସଂକ୍ରମିତ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ୭୪୧ [+୧୧୦] ଜଣ ସକ୍ରୀୟ ଅଛନ୍ତି। ୬, ୬୭୫ ଜଣ ସୁସ୍ଥ ହୋଇଛନ୍ତି ଏବଂ ୪୫ ଜଣଙ୍କର କରୋନା କାରଣରୁ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି। ୨ ଜଣଙ୍କର ଅନ୍ୟ କାରଣରୁ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି।

ନୂଆପଡ଼ା ଜିଲ୍ଲା ରେ ୧୪, ୩୩୬ [+୪୦୦] ଜଣ ସଂକ୍ରମିତ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ୨, ୭୫୦ [+୪୦୦] ଜଣ ସକ୍ରୀୟ ଅଛନ୍ତି। ୧୧, ୫୫୧ ଜଣ ସୁସ୍ଥ ହୋଇଛନ୍ତି ଏବଂ ୩୫ ଜଣଙ୍କର କରୋନା କାରଣରୁ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି।

ପୁରୀ ଜିଲ୍ଲା ରେ ୧୭, ୭୦୧ [+୨୨୬] ଜଣ ସଂକ୍ରମିତ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ୨, ୧୭୬ [+୨୨୬] ଜଣ ସକ୍ରୀୟ ଅଛନ୍ତି। ୧୫, ୪୦୨ ଜଣ ସୁସ୍ଥ ହୋଇଛନ୍ତି ଏବଂ ୧୨୦ ଜଣଙ୍କର କରୋନା କାରଣରୁ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି। ୩ ଜଣଙ୍କର ଅନ୍ୟ କାରଣରୁ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି।

ରାୟଗଡ଼ା ଜିଲ୍ଲା ରେ ୯, ୭୦୧ [+୭୭] ଜଣ ସଂକ୍ରମିତ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ୭୫୨ [+୭୫] ଜଣ ସକ୍ରୀୟ ଅଛନ୍ତି। ୮, ୮୯୭ ଜଣ ସୁସ୍ଥ ହୋଇଛନ୍ତି ଏବଂ ୫୨ [+୨] ଜଣଙ୍କର କରୋନା କାରଣରୁ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି।

ସମ୍ବଲପୁର ଜିଲ୍ଲା ରେ ୧୩, ୬୫୩ [+୧୫୮] ଜଣ ସଂକ୍ରମିତ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ୨, ୧୨୩ [+୧୫୮] ଜଣ ସକ୍ରୀୟ ଅଛନ୍ତି। ୧୧, ୪୫୦ ଜଣ ସୁସ୍ଥ ହୋଇଛନ୍ତି ଏବଂ ୮୦ ଜଣଙ୍କର କରୋନା କାରଣରୁ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି।

ସୋନପୁର ଜିଲ୍ଲା ରେ ୫, ୪୧୯ [+୭୪] ଜଣ ସଂକ୍ରମିତ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ୪୪୫ [+୭୪] ଜଣ ସକ୍ରୀୟ ଅଛନ୍ତି। ୪, ୯୫୩ ଜଣ ସୁସ୍ଥ ହୋଇଛନ୍ତି ଏବଂ ୨୧ ଜଣଙ୍କର କରୋନା କାରଣରୁ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି।

ସୁନ୍ଦରଗଡ଼ ଜିଲ୍ଲା ରେ ୨୬, ୧୧୭ [+୩୭୧] ଜଣ ସଂକ୍ରମିତ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ୫, ୭୩୫ [+୩୬୮] ଜଣ ସକ୍ରୀୟ ଅଛନ୍ତି। ୨୦, ୧୯୩ ଜଣ ସୁସ୍ଥ ହୋଇଛନ୍ତି ଏବଂ ୧୮୫ [+୩] ଜଣଙ୍କର କରୋନା କାରଣରୁ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି। ୪ ଜଣଙ୍କର ଅନ୍ୟ କାରଣରୁ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି।

State Pool ରେ ୧୧, ୧୯୦ [+୨୧୩] ଜଣ ସଂକ୍ରମିତ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ୧, ୮୮୮ [+୨୧୩] ଜଣ ସକ୍ରୀୟ ଅଛନ୍ତି। ୯, ୩୦୨ ଜଣ ସୁସ୍ଥ ହୋଇଛନ୍ତି ଏବଂ ୦ ଜଣଙ୍କର କରୋନା କାରଣରୁ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି।

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve this *Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.