Home Coronavirus Outbreak ବିଜେପିର ବିହାର ନିର୍ବାଚନ ଦାୟିତ୍ୱରେ ଥିବା ଦେବେନ୍ଦ୍ର ଫଡନାଭିସ୍ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍

ବିଜେପିର ବିହାର ନିର୍ବାଚନ ଦାୟିତ୍ୱରେ ଥିବା ଦେବେନ୍ଦ୍ର ଫଡନାଭିସ୍ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍

43

ନୂଆ ଦିଲ୍ଲୀ ୨୪-୧୦ (ଓଡ଼ିଆ ପୁଅ) : ମହାରାଷ୍ଟ୍ରର ପୂର୍ବତନ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ତଥା ଭାରତୀୟ ଜନତା ପାର୍ଟି (ବିଜେପି) ନେତା ଦେବେନ୍ଦ୍ର ଫଡନାଭିସ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ ହୋଇଥିବା ସୂଚନା ମିଳିଛି। ସେ ନିଜେ ଟୁଇଟ୍ କରି ଏ ବିଷୟରେ ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି। ମହାମାରୀ ଚିହ୍ନଟ ହେବା ମାତ୍ରେ ସେ ନିଜକୁ ଆଇସୋଲେଟ କରିଛନ୍ତି।

ମହାରାଷ୍ଟ୍ରର ବର୍ତ୍ତମାନର ବିରୋଧୀଦଳର ନେତା ଫଡନାଭିସ୍ ଟ୍ୱିଟ୍ କରି କହିଛନ୍ତି ଯେ ମୁଁ ଲକଡାଉନ୍ ଦିନଠାରୁ ପ୍ରତ୍ୟେକ ଦିନ କାର୍ଯ୍ୟ କରିଆସୁଛି, କିନ୍ତୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ଲାଗୁଛି ଯେ ଭଗବାନ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ମୁଁ କିଛି ଦିନ ବିରତି ନେବି ବୋଲି। ମହାମାରୀ ସଂସ୍ପର୍ଶରେ ଆସିବା ପରେ ସେ ନିଜକୁ ଆଇସୋଲେଟ କରିଛନ୍ତି ଏବଂ ଡାକ୍ତରଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ଅନୁଯାୟୀ ସମସ୍ତ ସତର୍କତା ଅବଲମ୍ବନ କରୁଛନ୍ତି।

ସେ ଏହା ମଧ୍ୟ ପରାମର୍ଶ ଦେଇଛନ୍ତି ଯେ ଯେଉଁମାନେ ଅତୀତରେ ତାଙ୍କ ସହ ଯୋଗାଯୋଗ କରିଥିଲେ ସେମାନେ ନିଜର ଯତ୍ନ ନେବା ଉଚିତ ଏବଂ ସେମାନଙ୍କ କୋଭିଡ -୧୯ କୁ ସତର୍କତା ଭାବରେ ପରୀକ୍ଷା କରିବା ଉଚିତ୍।
ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟଯେ, ଦେବେନ୍ଦ୍ର ଫଡନାଭିସ୍ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ହେବା ବିଜେପି ପାଇଁ ଏକ ଝଟକା। କାରଣ ବିହାର ବିଧାନସଭା ନିର୍ବାଚନ ପାଇଁ ଫଡନାଭିସ୍ ଦାୟିତ୍ୱରେ ଅଛନ୍ତି। ଏହାପୂର୍ବରୁ ବିହାର ଉପମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ସୁଶୀଲ ମୋଦୀ, ଦଳର ମୁଖପାତ୍ର ଶାହନାୱାଜ ହୁସେନ୍ ଏବଂ ପୂର୍ବତନ କେନ୍ଦ୍ର ମନ୍ତ୍ରୀ ରାଜୀବ ପ୍ରତାପ ରୁଡି କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ହୋଇଛନ୍ତି।

ତିନିଟି ପର୍ଯ୍ୟାୟରେ ନିର୍ବାଚନ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହେବ

ପ୍ରଥମ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ଭୋଟିଂ ୨୮ ଅକ୍ଟୋବରରେ ବିହାରରେ ହେବ। ଦ୍ୱିତୀୟ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ପାଇଁ ଭୋଟ୍ ନଭେମ୍ବର ୩ ରେ ଏବଂ ତୃତୀୟ ନଭେମ୍ବର ୭ ରେ ହେବ। ଭୋଟ୍ ଗଣନା ନଭେମ୍ବର ୧୦ ରେ ହେବ।

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve this *Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.