ad
ଓଡ଼ିଶା

ଚେନ୍ନାଇ ସୁପର କିଙ୍ଗ୍ସ ଜିତିଲା ଟସ୍, ପ୍ରଥମେ ଫିଲ୍ଡିଂ କରିବାକୁ ନିଷ୍ପତ୍ତି

ନୂଆ ଦିଲ୍ଲୀ ୨୨-୯ (ଓଡ଼ିଆ ପୁଅ) ଚେନ୍ନାଇ ସୁପର କିଙ୍ଗ୍ସ ଏବଂ ରାଜସ୍ଥାନ ରୟାଲ୍ସ ମଧ୍ୟରେ ଶାରଜାରେ ମୁହାଁମୁହିଁ ହୋଉଛନ୍ତି। ଆଇପିଏଲରେ CSK ଏବଂ RR ମଧ୍ୟରେ ୨୧ ଟି ମ୍ୟାଚ୍ ହୋଇଛି, ସେଥିମଧ୍ୟରୁ ଚେନ୍ନାଇ ୧୪ ଟି ଜିତିଥିବାବେଳେ ରାଜସ୍ଥାନ ରୟାଲ୍ସ ୭ ଟି ଜିତିଛି।

ଚେନ୍ନାଇ ସୁପର କିଙ୍ଗ୍ସର ଅଧିନାୟକ ମହେନ୍ଦ୍ର ସିଂ ଧୋନି ଟସ୍ ଜିତିବା ପରେ ପ୍ରଥମେ ବୋଲିଂ କରିବାକୁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଛନ୍ତି ଏବଂ ଅଧିନାୟକ ଷ୍ଟିଭ ସ୍ମିଥ ନେତ୍ୃତ୍ତ୍ୱରେ ରାଜସ୍ଥାନ ରୟାଲ୍ସକୁ ବ୍ୟାଟିଂକୁ ନିମନ୍ତ୍ରଣ କରିଛନ୍ତି।

ଚେନ୍ନାଇର ଏହା ୨ୟ ମ୍ୟାଚ। ରାଜସ୍ଥାନର ଏହା ପ୍ରଥମ ମ୍ୟାଚ। ପ୍ରଥମ ମ୍ୟାଚରେ ଚେନ୍ନାଇ ମୁମ୍ବାଇକୁ ହରାଇ ନିଜର ବିଜୟ ଅଭିଯାନ ଆରମ୍ଭ କରିଥିବେଳେ ରାଜସ୍ଥାନ ଆଜି ମ୍ୟାଚକୁ ଜିତି ନିଜର ବିଜୟ ଅଭିଯାନ ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ଚାହିଁବ।

ରାଜସ୍ଥାନ ରୟାଲ୍ସ: ଷ୍ଟିଭ୍ ସ୍ମିଥ୍ (କ୍ୟାପଟେନ୍), ଜୋସ୍ ବଟଲର୍, ରବିନ୍ ଉଥାପ୍ପା, ସଞ୍ଜୁ ସାମସନ, ଜୋଫ୍ରା ତୀରନ୍ଦାଜ, ଯଶସ୍ୱୀ ଜୈସୱାଲ, ମନନ ଭୋହ୍ରା, କାର୍ତ୍ତିକ ଟାୟାଗି, ଆକାଶ ସିଂ, ଓଶେନ ଥୋମାସ, ଆଣ୍ଡ୍ରିୟୁ ଟାଇ, ଡେଭିଡ ମିଲର, ଟମ କୁରେନ, ଅନିରୁଦ ଯୋଶୀ, ଶ୍ରେୟାସ ଗୋପାଳ, ରିଆନ୍ ପାରାଗ, ବରୁଣ ଆରୋନ, ଶଶାଙ୍କ ସିଂ, ଅନୁଜ ରାୱତ, ମହିପାଲ ଲୋମର, ମାୟାନକ ମାର୍କାଣ୍ଡେ।

ଚେନ୍ନାଇ ସୁପର କିଙ୍ଗ୍ସ: ମହେନ୍ଦ୍ର ସିଂ ଧୋନି (ଅଧିନାୟକ), ମୁରଲୀ ବିଜୟ, ଅମ୍ବାତି ରାୟୁଡୁ, ଫାଫ ଡୁ ପ୍ଲେସି, ସଚିନ ୱାଟସନ, କେଦାର ଯାଦବ, ଡୱେନ ବ୍ରାଭୋ, ରବିନ୍ଦ୍ର ଜାଡେଜା, ଲୁଙ୍ଗି ନାଗିଡି, ଦୀପକ ଚହର, ପୀୟୁଷ ଚାୱଲା, ଇମ୍ରାନ ତାହିର, ମିଚେଲ ସେଣ୍ଟନର୍, ଜୋଶ ହାଜଲେଉଡ୍, ଶାର୍ଦ୍ଦୁଲ ଠାକୁର, ସାମ୍ କୁରେନ୍, ଏନ ଜଗଦୀଶନ୍, କେଏମ୍ ଆସିଫ୍, ମୋନୁ କୁମାର, ଆର ସାଇ କିଶୋର, ରିତୁରାଜ ଗାଇକୱାଡ, କର୍ଣ୍ଣ ଶର୍ମା।

Loading...
ad
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

ବହୁ ଚର୍ଚ୍ଚିତ ଖବର

To Top