Home Top News ମୁକୁଲ ରୟଙ୍କର ଦଳ ବାହୁଡ଼ା : ମମତା କରିବେ ସ୍ୱାଗତ !

ମୁକୁଲ ରୟଙ୍କର ଦଳ ବାହୁଡ଼ା : ମମତା କରିବେ ସ୍ୱାଗତ !

111

କୋଲକାତା ୧୧-୬ (ଓଡ଼ିଆ ପୁଅ) ପଶ୍ଚିମବଙ୍ଗ ନିର୍ବାଚନରେ ​​ବିଜେପିର ଏକ ବଡ ଚେହେରା ଥିବା ମୁକୁଲ ରୟ ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ଟିଏମସିକୁ ଫେରି ପାରନ୍ତି। ତାଙ୍କର ଟିଏମସିରେ ଯୋଗଦାନ ସମ୍ପର୍କରେ ଆଜି ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଆଯାଇପାରେ।

ସେ ଆଜି କୋଲକାତାରେ ଟିଏମସି ନେତୃତ୍ୱ ସହ ଏକ ବୈଠକ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି, ଏହା ପରେ ସେ ଦଳରେ ଯୋଗଦେବା ପାଇଁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବେ। ଏହାପୂର୍ବରୁ ବୁଧବାର ଦିନ ବରିଷ୍ଠ ଟିଏମସି ନେତା ତଥା ସାଂସଦ ସୌଗାତ ରାୟ ମଧ୍ୟ ମୁକୁଲ ରାୟଙ୍କ ଦଳରେ ଯୋଗଦେବାର ସ୍ପଷ୍ଟ ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି।

ମୁକୁଲଙ୍କୁ ପ୍ରଶଂସା କରୁଥିବାବେଳେ ସୌଗାତ ରାୟ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ଟିଏମସି ଛାଡିଥିଲେ ମଧ୍ୟ ସିଏମ ମମତା ବାନାର୍ଜୀଙ୍କ ବିରୋଧରେ ସେ ଖୋଲାଖୋଲି ଭାବେ କିଛି କହି ନାହାଁନ୍ତି।

ସୌଗାତ ରାୟଙ୍କ ଏହି ବିବୃତ୍ତି ପରେ କଳ୍ପନାଜଳ୍ପନା ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିଲା। ​​ଯେଉଁଥିରେ ମୁକୁଲ ରାୟଙ୍କୁ ବିଜେପି ଛାଡି ଟିଏମସିରେ ପୁନଃ ବାହୁଡ଼ିବା କଥା କୁହାଯାଉଛି। ମିଡିଆ ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ, ମୁକୁଲ ରାୟ କେବଳ ସିଏମ ମମତା ବାନାର୍ଜୀଙ୍କ ଉପସ୍ଥିତିରେ ଟିଏମସି ଫେରିପାରିବେ।

ଟିଏମସିରେ ମୁକୁଲ ରାୟଙ୍କ ଦଳ ବାହୁଡ଼ା ବିଜେପି ପାଇଁ ଏକ ବଡ଼ ଝଟକା ହେବ। ଯାହା ତାଙ୍କୁ ପଶ୍ଚିମବଙ୍ଗର ଭବିଷ୍ୟତ ପାଇଁ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ମନେ କରାଯାଇଥାଏ।

ମୁକୁଲ ରାୟ ୨୦୧୭ ରେ ବିଜେପିରେ ଯୋଗ ଦେଇଥିଲେ ଏବଂ ନିକଟରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ ବିଧାନସଭା ନିର୍ବାଚନରେ ​​ଅନେକ ଟିଏମସି ନେତାଙ୍କ ବ୍ରେକଅପ୍ ପଛରେ ତାଙ୍କର ହାତ ଥିବା କୁହାଯାଉଛି। କିନ୍ତୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ଦଳ ଛାଡ଼ିବାକୁ ନେଇ ରାଜନୀତି ସରଗରମ ହୋଇଛି।

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve this *Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.