ad
Coronavirus Outbreak

ବିଜେପି ନେତା ତଥା ନବ ନିର୍ବାଚିତ ରାଜ୍ୟସଭା ସାଂସଦ ଅଶୋକ ଗସ୍ତୀଙ୍କ କରୋନା ସଂକ୍ରମଣରେ ଦେହାନ୍ତ

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୧୭ ସେପ୍ଟେମ୍ବର (ଓଡ଼ିଆ ପୁଅ) ରାଜ୍ୟସଭା ସାଂସଦ ତଥା ଭାରତୀୟ ଜନତା ପାର୍ଟି (ବିଜେପି) କର୍ଣ୍ଣାଟକ ନେତା ଅଶୋକ ଗସ୍ତିଙ୍କର ଗୁରୁବାର ଦିନ ବେଙ୍ଗାଲୁରୁରେ ଦେହାନ୍ତ ହୋଇଛି। କରୋନାଭାଇରସ୍ (କୋଭିଡ୍ -୧୯) ଟେଷ୍ଟ ପଜିଟିଭ୍ ଆସିବା ପରେ ତାଙ୍କୁ ମଣିପାଲ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଥିଲା।

– ବିଜେପି ନେତା ଚଳିତ ବର୍ଷ ଜୁଲାଇ ୨୨ ରେ ରାଜ୍ୟସଭା ସାଂସଦ ଭାବରେ ଶପଥ ଗ୍ରହଣ କରିଥିଲେ।

– ତାଙ୍କର ନିଶ୍ୱାସ ପ୍ରଶ୍ୱାସରେ ନେବାରେ କଷ୍ଟ ହେବାରୁ ତାଙ୍କୁ ଭେଣ୍ଟିଲେଟର ସପୋର୍ଟରେ ରଖାଯାଇଥିଲା। ସାଂସଦ ଅନ୍ୟ କୋମୋରବିଡିଟିରେ ମଧ୍ୟ ପୀଡ଼ିତ ଥିଲେ।

– ସେ ୨୦୧୨ ରେ କର୍ଣ୍ଣାଟକ ପଛୁଆ ଶ୍ରେଣୀ ଆୟୋଗର ଚେୟାରମ୍ୟାନ୍ ଭାବରେ ମଧ୍ୟ କାର୍ଯ୍ୟ କରିଥିଲେ।

– ବୃତ୍ତି ଅନୁଯାୟୀ ଜଣେ ଆଇନଜୀବୀ କର୍ଣ୍ଣାଟକର ରାଇଚୁର ଜିଲ୍ଲାରେ ବିଜେପି ସଂଗଠନ ଦୃଢ଼ କରିବାରେ ଶ୍ରେୟ ତାଙ୍କୁ ଯାଇଥାଏ। ରାଷ୍ଟ୍ରିୟ ସ୍ୱୟଂ ସେବକ ସଂଗଠନର ଜଣେ ସଦସ୍ୟ ଏବଂ ଅଖିଲ ଭାରତ ବିଦ୍ୟା ପରିଷଦ (ଏବିଭିପି) ର କାର୍ଯ୍ୟକର୍ତ୍ତା ଭାବରେ ବିଭିନ୍ନ ପଦବୀରୁ ଉପରକୁ ଉଠିଥିଲେ। ସେ ୧୮ ବର୍ଷ ବୟସରେ ବିଜେପିରେ ଯୋଗ ଦେଇଥିଲେ ଏବଂ ପରେ କର୍ଣ୍ଣାଟକ ବିଜେପିର ଯୁବ ମୋର୍ଚ୍ଚା ସଭାପତି ଭାବରେ ନେତୃତ୍ୱ ନେଇଥିଲେ।

Loading...
ad
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

ବହୁ ଚର୍ଚ୍ଚିତ ଖବର

To Top