Home Top News ଅକ୍ଷୟ କୁମାରଙ୍କ ମା’ ଗୁରୁତର ଅସୁସ୍ଥ, ଆଇସିୟୁରେ ଭର୍ତ୍ତି, ସୁଟିଂ ଛାଡ଼ି ବ୍ରିଟେନରୁ ଫେରିଲେ ଅଭିନେତା

ଅକ୍ଷୟ କୁମାରଙ୍କ ମା’ ଗୁରୁତର ଅସୁସ୍ଥ, ଆଇସିୟୁରେ ଭର୍ତ୍ତି, ସୁଟିଂ ଛାଡ଼ି ବ୍ରିଟେନରୁ ଫେରିଲେ ଅଭିନେତା

80

ମୁମ୍ବାଇ ୬-୯ (ଓଡ଼ିଆ ପୁଅ) : ଅକ୍ଷୟ କୁମାର ତାଙ୍କର ଆଗାମୀ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ସିନ୍ଦୂରର ସୁଟିଂ ଛାଡି ବ୍ରିଟେନରୁ ମୁମ୍ବାଇ ଫେରିଛନ୍ତି। ଖବର ଅନୁଯାୟୀ ଅଭିନେତାଙ୍କ ମା ଅରୁଣା ଭାଟିଆ ଗୁରୁତର ଏବଂ ମୁମ୍ବାଇ ଡାକ୍ତରଖାନାର ଆଇସିୟୁରେ ଅଛନ୍ତି।

ହିନ୍ଦୁସ୍ତାନ ଟାଇମ୍ସରେ ପ୍ରକାଶିତ ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ ଅକ୍ଷୟ କୁମାରଙ୍କ ମାଙ୍କୁ ମୁମ୍ବାଇର ହିରାନନ୍ଦାନୀ ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଛି ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଅଭିନେତା ହଠାତ୍ ଭାରତ ଫେରି ଆସିଥିଲେ। ଏହି ରିପୋର୍ଟରେ ଦର୍ଶାଯାଇଛି ଯେ, “ଅଭିନେତାଙ୍କ ମା କିଛି ଦିନ ଅସୁସ୍ଥ ଥିଲେ ଏବଂ ମୁମ୍ବାଇର ହିରାନନ୍ଦାନୀ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଆଇସିୟୁରେ ଅଛନ୍ତି। ଅକ୍ଷୟ ତାଙ୍କ ମାଆଙ୍କ ସହ ଅତ୍ୟଧିକ ଆଟାଚ୍‌ ଥିଲେ ଏବଂ ସେ ଭଲ ନ ଥିବାରୁ ତାଙ୍କଠାରୁ ଦୂରରେ ରହିପାରିବେ ନାହିଁ ତେଣୁ ସେ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଥିଲେ ହଠାତ୍ ଭାରତକୁ ଫେରିବାକୁ। ”

ଏହି ରିପୋର୍ଟରେ ଆହୁରି ମଧ୍ୟ ଉଲ୍ଲେଖ କରାଯାଇଛି ଯେ ଯଦିଓ ଅକ୍ଷୟ କୁମାର ଭାରତ ଫେରିଛନ୍ତି, ତଥାପି ସିଣ୍ଡରେଲା ପାଇଁ ସୁଟିଂ ଚାଲିଛି। “ସେ ଯେପରି ମାଙ୍କ ସହ ବ୍ରିଟେନ୍‌ ଫେରିବେ, ସେ ତାଙ୍କ ପ୍ରଯୋଜକମାନଙ୍କୁ ଏପରି ଦୃଶ୍ୟ ସୁଟିଂ ଜାରି ରଖିବାକୁ କହିଛନ୍ତି ୟେଉଁଥିରେ ତାଙ୍କର ଉପସ୍ଥିତି ଆବଶ୍ୟକ ନୁହେଁ।

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve this *Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.