Home Coronavirus Outbreak କରୋନା : ଅକ୍ଷୟ କୁମାର ୨୫ କୋଟି ଦାନ କରିଛନ୍ତି, ଆପଣ ଏହା ମଧ୍ୟ କରିପାରିବେ...

କରୋନା : ଅକ୍ଷୟ କୁମାର ୨୫ କୋଟି ଦାନ କରିଛନ୍ତି, ଆପଣ ଏହା ମଧ୍ୟ କରିପାରିବେ ତେବେ କିପରି କରିବେ ଜାଣନ୍ତୁ

1375

ନୂଆ ଦିଲ୍ଲୀ ୨୮-୩ (ଓଡ଼ିଆ ପୁଅ) ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ମୋଦୀ କରୋନା ବିରୋଧରେ ଚାଲିଥିବା ଯୁଦ୍ଧ ଉପରେ ନଜର ରଖିଛନ୍ତି। ଆଜି ସେ ସାହାଯ୍ୟ ପାଇଁ ଦେଶବାସୀଙ୍କୁ ନିବେଦନ କରିଥିଲେ। ଏଥିପାଇଁ PM-CARES ପାଣ୍ଠି ସୃଷ୍ଟି କରାଯାଇଛି ଯେଉଁଥିରେ ସମସ୍ତେ ସ୍ବେଚ୍ଛାକୃତ ଭାବରେ ସାହାଯ୍ୟ କରିପାରିବେ। ଯଦି ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଏହି ପାଣ୍ଠିରେ କିଛି ଦାନ କରିବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି, ତେବେ ଆକାଉଣ୍ଟ୍ ନମ୍ବର ସହିତ ସମସ୍ତ ସୂଚନା ନିମ୍ନରେ ଦିଆଯାଇଛି। ଘରେ ଡେବିଟ୍ କାର୍ଡ, କ୍ରେଡିଟ୍ କାର୍ଡ, ଇଣ୍ଟରନେଟ୍ ବ୍ୟାଙ୍କିଙ୍ଗ୍, UPI ଏବଂ RTGS / NEFT ସାହାଯ୍ୟରେ ଦାନ କାର୍ଯ୍ୟ କରାଯାଇପାରିବ।

ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ କହିଛନ୍ତି ଯେ ମୁଁ ମୋର ଦେଶବାସୀଙ୍କୁ PM କେୟାର ଫଣ୍ଡରେ ଦାନ କରିବାକୁ ଅନୁରୋଧ କରୁଛି। ଏହାର ସାହାଯ୍ୟରେ ଆମେ ଏହି ଯୁଦ୍ଧରେ ଜିତିବା। ଆଗାମୀ ଦିନରେ ସରକାର ଏଭଳି ବିପର୍ଯ୍ୟୟ ମୁକାବିଲା କରିବାରେ ସାହାଯ୍ୟ କରିବେ। ଯେଉଁମାନେ ଦାନ କରୁଛନ୍ତି ସେମାନଙ୍କ ଭାବନାକୁ ମୁଁ ସମ୍ମାନ କରେ। ଆପଣଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ ଭାରତ ଅଧିକ ସୁସ୍ଥ ରହିବ।

ପିଏମ ମୋଦୀଙ୍କ ଆବେଦନ ଉପରେ ବଲିଉଡ ଅଭିନେତା ଅକ୍ଷୟ କୁମାର ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ କେୟାର ଫଣ୍ଡକୁ ୨୫ କୋଟି ଟଙ୍କା ଦାନ ଘୋଷଣା କରିଛନ୍ତି। ଅକ୍ଷୟ କୁମାର କହିଛନ୍ତି ଯେ ବର୍ତ୍ତମାନ ଲୋକଙ୍କ ଜୀବନ ସବୁଠାରୁ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ। ଏଥିପାଇଁ ଆମକୁ ଯଥାସମ୍ଭବ ଚେଷ୍ଟା କରିବାକୁ ପଡିବ।

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve this *Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.