Home Coronavirus Outbreak ଐଶ୍ଟର୍ଯ୍ୟା ଏବଂ ଆରାଧ୍ୟାଙ୍କର କରୋନା ଟେଷ୍ଟ ରିପୋର୍ଟ ନେଗେଟିଭ୍ – ଅମିତାଭ୍ ଏବଂ ଅଭିଷେକ ରହିବେ...

ଐଶ୍ଟର୍ଯ୍ୟା ଏବଂ ଆରାଧ୍ୟାଙ୍କର କରୋନା ଟେଷ୍ଟ ରିପୋର୍ଟ ନେଗେଟିଭ୍ – ଅମିତାଭ୍ ଏବଂ ଅଭିଷେକ ରହିବେ ହସ୍ପିଟାଲରେ

162

ମୁମ୍ବାଇ ୨୭-୭ (ଓଡ଼ିଆ ପୁଅ) ଅଭିନେତ୍ରୀ ଐଶ୍ଟର୍ଯ୍ୟା ରାୟ ବଚ୍ଚନ ଏବଂ ବଚ୍ଚନ ପରିବାରର ଝିଅ ଆରାଧ୍ୟା ବଚ୍ଚନଙ୍କର କରୋନା ଟେଷ୍ଟ ରିପୋର୍ଟ ନେଗେଟିଭ୍ ଆସିଛି। ଅଭିଷେକ ବଚ୍ଚନ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏହି ଶୁଭେଚ୍ଛା ଜଣାଇଛନ୍ତି। ଐଶ୍ଟର୍ଯ୍ୟା ଏବଂ ଆରାଧ୍ୟାଙ୍କୁ ନାନାବତୀ ଡାକ୍ତରଖାନାରୁ ଡିସଚାର୍ଜ କରାଯାଇଛି। କରୋନା ପଜିଟିଭ୍ ହେବାର ୫ ଦିନ ପରେ ଐଶ୍ଟର୍ଯ୍ୟା ଏବଂ ଆରାଧ୍ୟା ନାନାବତୀ ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ଭର୍ତ୍ତି ହୋଇଥିଲେ। ହସ୍ପିଟାଲରେ ୧୦ ଦିନ ରହିବା ପରେ ତାଙ୍କୁ ଡିସଚାର୍ଜ କରାଯାଇଛି।

ଅଭିଷେକ ବଚ୍ଚନ ଟ୍ୱିଟ୍ କରି ଲେଖିଛନ୍ତି- “ଆପଣମାନଙ୍କର ନିରନ୍ତର ଆଶୀର୍ବାଦ ଏବଂ ଇଚ୍ଛା ପାଇଁ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଧନ୍ୟବାଦ। ମୁଁ ଆପଣଙ୍କ ପାଖରେ ସର୍ବଦା ଋଣୀ ରହିବି। ଐଶ୍ଟର୍ଯ୍ୟା ଏବଂ ଆରାଧ୍ୟା କରୋନା ନେଗେଟିଭ୍ ଆସୁବା ପରେ ହସ୍ପିଟାଲରୁ ଡିସଚାର୍ଜ ହୋଇଛନ୍ତି। ସେମାନେ ବର୍ତ୍ତମାନ ଘରେ ରହିବେ। ବାପା ଏବଂ ମୁଁ ମେଡିକାଲ କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ତତ୍ତ୍ୱାବଧାନରେ ହସ୍ପିଟାଲରେ ରହିବୁ।”

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟଯେ, ଜୁଲାଇ ୧୧ ରେ ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନ ଏବଂ ଅଭିଷେକ ବଚ୍ଚନ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ହୋଇଥିଲେ ବୋଲି ଜଣାପଡିଥିଲା। ଏହା ପରେ, ଜୁଲାଇ ୧୨ ରେ ଐଶ୍ଟର୍ଯ୍ୟା ରାୟ ବଚ୍ଚନ ଏବଂ ଆରାଧ୍ୟା ମଧ୍ୟ କରୋନାଙ୍କର ଟେଷ୍ଟ ରିପୋର୍ଟ ପଜିଟିଭ୍ ଆସିଥିଲା। କିନ୍ତୁ ଜୟା ବଚ୍ଚନଙ୍କ ରିପୋର୍ଟ ନେଗେଟିଭ୍ ଥିଲା। ଉଭୟ ଐଶ୍ଟର୍ଯ୍ୟା ଏବଂ ଆରାଧ୍ୟାଙ୍କର କୌଣସି ଲକ୍ଷଣ ନଥିଲା। ଏହି କାରଣରୁ, ସେମାନେ ଘରେ ଅଲଗା ରହିଥିଲେ। ପରେ ଐଶ୍ଟର୍ଯ୍ୟାଙ୍କର ପାଖରେ କିଛି ଲକ୍ଷଣ ଦେଖାଯିବା ପରେ ଉଭୟ ମା ଏବଂ ଝିଅଙ୍କୁ ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଥିଲା।

ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନ ଏବଂ ତାଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ପରିବାରର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ଉନ୍ନତି ପାଇଁ ନିରନ୍ତର ପ୍ରାର୍ଥନା କରୁଛନ୍ତି। ଅନେକ ସ୍ଥାନରେ, ବିଗ୍ ବି ଏବଂ ତାଙ୍କ ପରିବାରର ଉତ୍ତମ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପାଇଁ ଲୋକମାନେ ମଧ୍ୟ ଉପବାସ ରଖୁଛନ୍ତି ତଥା ହୋମ କରୁଛନ୍ତି। ସେହିଭଳି ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନ ଏବଂ ଅଭିଷେକ ବଚ୍ଚନ ମଧ୍ୟ ଡାକ୍ତର ଏବଂ ସେମାନଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଜଣାଇଛନ୍ତି।

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve this *Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.