Home Top News ଏପରି ଘୃଣ୍ୟ କାମ! ରୋଟି ବନାଇବା ପୂର୍ବରୁ ଛେପ ପକାଉଥିବା ଦ୍ୱିତୀୟ ମାମଲା – ଆମକୁ...

ଏପରି ଘୃଣ୍ୟ କାମ! ରୋଟି ବନାଇବା ପୂର୍ବରୁ ଛେପ ପକାଉଥିବା ଦ୍ୱିତୀୟ ମାମଲା – ଆମକୁ ଲେଖିବାକୁ ଖରାପ ଲାଗୁଛି, ଖାଉଥିବା ଲୋକ ଜାଣିଲେ କ’ଣ ନ ଲାଗିବ, ଗିରଫ

67
Image Credit - Newstrack

ନୂଆ ଦିଲ୍ଲୀ ୧୪-୩ (ଓଡ଼ିଆ ପୁଅ) : ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶର ମିରଟ ପରେ ଏବେ ପୁଣି ଗାଜିଆବାଦରୁ ରୋଟି ତିଆରି କରୁଥିବା ସମୟରେ ଛେପ ପକାଇ ତନ୍ଦୁରୀରେ ରୋଟି ତିଆରି କରିବାର ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି। ଜିଲ୍ଲାର ଭୋଜପୁର ଗାଁର ଏକ ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି ଯେଉଁଥିରେ ରୁଟି ବନାଇବା ସମୟରେ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ଏଥିରେ ଛେପ ପକାଉଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳୁଛି। ପୋଲିସ ତଦନ୍ତ ପରେ ଅଭିଯୁକ୍ତ ମୋହସିନ୍‌କୁ ଚିହ୍ନଟ କରି ତାଙ୍କୁ ଖୋଜାଖୋଜି ଆରମ୍ଭ କଲା ସେତେବେଳେ ସେ ମୁରାଦନଗରରେ ଥିବା ଘରୁ ପଳାଇ ଯାଇଥିଲା। ତେବେ ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶ ପୋଲିସ ତାକୁ ଗିରଫ କରିଛି। ଗାଜିଆବାଦ ପୋଲିସ କହିଛି ଯେ ଭିଡିଓକୁ ତୁରନ୍ତ ଜାଣିବା ପରେ ଏଫ୍ଆଇଆର୍ ପଞ୍ଜୀକୃତ ହୋଇଛି ଏବଂ ଅଭିଯୁକ୍ତ ମୋହସିନ୍‌କୁ ଗିରଫ କରାଯାଇଛି।

ଆଇନଗତ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଛି। ଏହି ଭିଡିଓଟି, ଗାଁର ଏକ ମାଙ୍ଗଲିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମର କିଛି ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଥିଲା ଏହି କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ହାଲୱାଇଙ୍କୁ ଖାଦ୍ୟ ରାନ୍ଧିବା ଦାୟିତ୍ୱ ଦିଆଯାଇଥିଲା। ଏହି ଯୁବକଙ୍କୁ ନାନ ତିଆରି କରିବାକୁ ଡକାଯାଇଥିଲା କିନ୍ତୁ ଏପରି ଘୃଣ୍ୟ କାମକୁ ଜାଣି ଲୋକେ ଉତ୍ତେଜିତ ହେଉଛନ୍ତି।

ଭିଡିଓରେ ଦେଖାଯାଉଛି ଯେ ମୋହସିନ୍ ରୁଟି ତିଆରି କରୁଛି ଏବଂ ସେଥିରେ ଛେପ ପକାଉଛି। ପୋଲିସ ଦାୟିତ୍ୱରେ ଥିବା ପ୍ରଦୀପ କୁମାର କହିଛନ୍ତି ଯେ ଶୁକ୍ରବାର (ମାର୍ଚ୍ଚ ୧୨, ୨୦୨୧) ଭୋଜପୁର ପୋଲିସ ଗାଁରେ ପହଁଚି ତଦନ୍ତ ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲା। ସ୍ଥାନୀୟ ଲୋକ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ଏହି ଭିଡିଓ ଏକ ବିବାହ ସମାରୋହ ସମାରୋହର। ଯେଉଁଥିରେ ମୁରାଦନଗରରୁ ମୋହସିନ୍‌କୁ ରୋଟି ବନାଇବା ପାଇଁ ଡକାଯାଇଥିଲା। ଏହା ପରେ ତାକୁ ପୋଲିସ ଗିରଫ କରିଛି। ତା ବିରୋଧରେ ଏଫଆଇଆର କରାଯାଇଛି। ଏହାପୂର୍ବରୁ ମେରୁଟରୁ ନୌଶାଦ ନାମକ ଜଣେ ଯୁବକଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଗିରଫ କରାଯାଇଥିଲା। ତା ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ମଧ୍ୟ ଭାଇରାଲ ହୋଇଥିଲା।

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve this *Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.