Home Top News ଶିଖର ଧାୱନ ଏବଂ ପତ୍ନୀ ଆୟେଶା ମୁଖାର୍ଜୀଙ୍କ ଛାଡପତ୍ର, ଦ୍ୱିତୀୟ ବିବାହ ଭାଙ୍ଗିଗଲା ଏହା ବହୁତ...

ଶିଖର ଧାୱନ ଏବଂ ପତ୍ନୀ ଆୟେଶା ମୁଖାର୍ଜୀଙ୍କ ଛାଡପତ୍ର, ଦ୍ୱିତୀୟ ବିବାହ ଭାଙ୍ଗିଗଲା ଏହା ବହୁତ ଭୟାନକ ଥିଲା

166

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୭ ନୂଆ ଦିଲ୍ଲୀ (ଓଡ଼ିଆ ପୁଅ) ଶିଖର ଧାୱନଙ୍କ ଛାଡପତ୍ର ହେବାର ଖବର ଅଛି। ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ ଆୟେଶା ମୁଖାର୍ଜୀଙ୍କ ପୋଷ୍ଟ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି। ଏଥିରେ ଆୟେଶା ମୁଖାର୍ଜୀ ଏକ ଭାବପ୍ରବଣ ପୋଷ୍ଟ ଲେଖିଛନ୍ତି ଏବଂ ଛାଡପତ୍ର ସହ ଜଡିତ ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଲେଖା ଲେଖିଛନ୍ତି। ଶିଖର ଧାୱନ ଏବଂ ଆୟେଶା ମୁଖାର୍ଜୀ ନଅ ବର୍ଷ ପୂର୍ବେ ବିବାହ କରିଥିଲେ। ୨୦୧୨ ରେ ଉଭୟ ବିବାହ କରିଥିଲେ। ଧାୱନ ଏବଂ ଆୟେଶାଙ୍କର ମଧ୍ୟ ଜୋରାଭର୍ ନାମକ ଏକ ପୁତ୍ର ଅଛି। ଆୟେଶା ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ଲେଖିଛନ୍ତି, ଥରେ ଛାଡପତ୍ର ହେବା ପରେ ଲାଗୁଥିଲା ଯେ ଦ୍ୱିତୀୟ ଥର ପାଇଁ ଅନେକ କିଛି ବିପଦରେ ପଡିଛି। ମୋତେ ବହୁତ ପ୍ରମାଣ କରିବାକୁ ଥିଲା। ତେଣୁ ଯେତେବେଳେ ମୋର ଦ୍ୱିତୀୟ ବିବାହ ଭାଙ୍ଗିଗଲା ସେତେବେଳେ ଏହା ବହୁତ ଭୟାନକ ଥିଲା।

ଆୟେଶା ମୁଖାର୍ଜୀ ହେଉଛନ୍ତି ଭାରତୀୟ କ୍ରିକେଟର ଶିଖର ଧାୱନଙ୍କ ପତ୍ନୀ। ଏବେ ତାଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଛାଡ଼ପତ୍ର ହୋଇଯାଇଛି। ସେ ୨୭ ଅଗଷ୍ଟ ୧୯୭୫ ରେ ଭାରତରେ ଜନ୍ମଗ୍ରହଣ କରିଥିଲେ। ତାଙ୍କ ଜନ୍ମ ପରେ ତାଙ୍କ ପିତାମାତା ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ ଯାଇଥିଲେ। ଆୟେଶା ମୂଳତଃ ଜଣେ ଆଙ୍ଗ୍ଲୋ-ଇଣ୍ଡିଆନ୍ ତାଙ୍କ ପିତା ଭାରତରୁ ଥିବା ବେଳେ ମାତା ବ୍ରିଟିଶର।

ସେ ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆରେ ତାଙ୍କର ଶିକ୍ଷା କରିଛନ୍ତି। ସେ ଶିଖର ଧାୱନଙ୍କ ସହ ବିବାହ ପୂର୍ବରୁ ଅଷ୍ଟ୍ରେଲୀୟ ବ୍ୟବସାୟୀଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ। ସେମାନଙ୍କର ୨ ଜଣ ଝିଅ ମଧ୍ୟ ଅଛନ୍ତି। ବିବାହର ୧୦ ବର୍ଷ ପରେ, ସେମାନେ ଅଲଗା ହୋଇଥିଲେ ପରେ ୨୦୧୨ ରେ ଛାଡପତ୍ର ଦେଇ ଶିଖର ଧାୱନଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ।

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve this *Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.