Home Top News ଜଣାଶୁଣା ଅଭିନେତ୍ରୀ ରୂପା ଦତ୍ତା ଗିରଫ, ପକେଟ୍‌ମାର କରୁଥିଲେ ଅଭିନେତ୍ରୀ, ସିନେମାରେ ନୁହେଁ, ଭିଡ଼ ସ୍ଥାନରେ

ଜଣାଶୁଣା ଅଭିନେତ୍ରୀ ରୂପା ଦତ୍ତା ଗିରଫ, ପକେଟ୍‌ମାର କରୁଥିଲେ ଅଭିନେତ୍ରୀ, ସିନେମାରେ ନୁହେଁ, ଭିଡ଼ ସ୍ଥାନରେ

131

ନୂଆ ଦିଲ୍ଲୀ ୧୩-୩ (ଓଡ଼ିଆ ପୁଅ) ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ଜନକ! ବଙ୍ଗୀୟ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିର ଜଣେ ଜଣାଶୁଣା ଅଭିନେତ୍ରୀ ରୂପା ଦତ୍ତାଙ୍କ ବିଷୟରେ ଏକ ବଡ଼ ଖବର ଆସିଛି। ଖବର ଅନୁଯାୟୀ, ପକେଟମାରି ଅଭିଯୋଗରେ ରୁପା ଦତ୍ତାଙ୍କୁ ଗିରଫ କରାଯାଇଛି। କୋଲକାତା ଆନ୍ତର୍ଜାତୀୟ ପୁସ୍ତକ ମେଳାରେ ଏହି ଘଟଣା ଘଟିଛି। ବିଧାନ ନଗର ଉତ୍ତର ପୋଲିସ ଷ୍ଟେସନର ସୂତ୍ରରୁ ପ୍ରକାଶିତ ଖବର ଅନୁଯାୟୀ, ଶନିବାର ଦିନ ଜଣେ ମହିଳା ଡଷ୍ଟବିନରେ ବ୍ୟାଗ ଫିଙ୍ଗୁଥିବାର ଦେଖିବା ପରେ ପୋଲିସ ତାଙ୍କ ଉପରେ ସନ୍ଦେହ ସୃଷ୍ଟି କରିଥିଲା, ପଚରାଉଚରା ବେଳେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ତଥ୍ୟ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଥିଲା।

ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ପାଖରୁ ବହୁତ ପରିମାଣର ଅର୍ଥ ମିଳିଥିଲା ସନ୍ଦେହରେ ପୋଲିସ ଉକ୍ତ ମହିଳାଙ୍କୁ ପଚରାଉଚରା ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲା। ଏହା ସହିତ ବ୍ୟାଗକୁ ମଧ୍ୟ ସର୍ଚ୍ଚ କରାଯାଇଥିଲା, ଯେଉଁଥିରେ ପୋଲିସ ଅନେକ ମନିବ୍ୟାଗ ପାଇଥିଲା। ସୂଚନାନୁସାରେ, ପୋଲିସ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କଠାରୁ ୭୫ ହଜାର ଟଙ୍କା ମଧ୍ୟ ଜବତ କରିଛି। ପୋଲିସର ସୂଚନାନୁସାରେ, ରୂପା ଦତ୍ତା ହେଉଛନ୍ତି ସେହି ଅଭିନେତ୍ରୀ ଯିଏକି ଅନୁରାଗ କାଶ୍ୟପଙ୍କ ବିରୋଧରେ କିଛି ବର୍ଷ ପୂର୍ବେ ଯୌନ ଉତ୍ପୀଡ଼ନ ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ।

ପୋଲିସର ପଚରାଉଚରା ବେଳେ ଅଭିନେତ୍ରୀ କେଉଁଠୁ ଏତେ ଟଙ୍କା ପାଇଲେ ତାହା ଜଣା ପଡିନାହିଁ। କିନ୍ତୁ ସେ ପିକ୍‌ ପକେଟ୍‌ କରୁଥିବା ସ୍ୱୀକାର କରିଛନ୍ତି। ମହିଳା ଜଣକ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ସେ ବିଭିନ୍ନ ମେଳା, ଇଭେଣ୍ଟ ଏବଂ ଜନଗହଳି ପୂର୍ଣ୍ଣ ସ୍ଥାନକୁ ଯାଇ ଲୋକଙ୍କ ପର୍ସ ଚୋରି କରୁଥିଲେ। ଆନ୍ତର୍ଜାତୀୟ ପୁସ୍ତକ ମେଳା ସମୟରେ ମହିଳାଙ୍କ ଏହି କୌଶଳ କାମ କରିନଥିଲା ଏବଂ ପୋଲିସ ତାଙ୍କୁ ଧରିନେଇଥିଲା।

ସମସ୍ତେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯାଇଛନ୍ତି ଯେ ଜଣେ ଅଭିନେତ୍ରୀ କିପରି ଲୋକଙ୍କ ପର୍ସରେ ଚୋରୀ କରିପାରିବେ? ରୂପା ଦତ୍ତା ଜଣେ ଲୋକପ୍ରିୟ ଅଭିନେତ୍ରୀ, ଯିଏ ଅନେକ ସିରିଏଲ୍ ଏବଂ ଫିଲ୍ମରେ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି। ସେ ପ୍ରାୟତଃ ବଡ ଘଟଣାଗୁଡ଼ିକର ଏକ ଅଂଶ ହୋଇଥା’ନ୍ତି। ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ଠାରୁ ଏକ ଡାଏରୀ ମଧ୍ୟ ମିଳିଛି, ଯେଉଁଥିରେ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସମସ୍ତ ପରିମାଣର ଆକାଉଣ୍ଟ୍ ଉଲ୍ଲେଖ କରାଯାଇଛି। ବର୍ତ୍ତମାନ ପୋଲିସ ଏହି ଘଟଣାର ତଦନ୍ତ ଆରମ୍ଭ କରିଛି। ସେ କାହିଁକି ଏସବୁ କରୁଥିଲେ ତାହା ଶୀଘ୍ର ଜଣା ପଡିବ।

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve this *Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.