Home Top News ମମତାଙ୍କ ମନ୍ତ୍ରୀ ଓ ନେତାଙ୍କୁ ଉଠେଇ ନେଲା ସିବିଆଇ, ପରେ ପରେ ସିବିଆଇ ଅଫିସରେ ମମତା...

ମମତାଙ୍କ ମନ୍ତ୍ରୀ ଓ ନେତାଙ୍କୁ ଉଠେଇ ନେଲା ସିବିଆଇ, ପରେ ପରେ ସିବିଆଇ ଅଫିସରେ ମମତା ପହଁଚିଲେ

128

କୋଲକାତା ମଇ ୧୭ (ଓଡ଼ିଆ ପୁଅ): ତୃଣମୂଳ କଂଗ୍ରେସ (ଟିଏମସି) ମନ୍ତ୍ରୀ ଫିରହାଦ୍ ହାକିମ, ସୁବ୍ରତ ମୁଖାର୍ଜୀ, ବିଧାୟକ ମଦନ ମିତ୍ରଙ୍କୁ ନାରଦା ସ୍କାମ ସଂପର୍କରେ ପଚରା ଉଚରା ପାଇଁ ସୋମବାର ଦିନ କେନ୍ଦ୍ରୀୟ ଅନୁସନ୍ଧାନ ବ୍ୟୁରୋ (ସିବିଆଇ) କାର୍ଯ୍ୟାଳୟକୁ ଅଣାଯାଇଛି।

ଟିଏମସି ନେତାଙ୍କ ସହ କୋଲକାତାର ପୂର୍ବତନ ମେୟର ସୋଭନ ଚାଟାର୍ଜୀଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ସିବିଆଇ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟକୁ ଅଣାଯାଇଛି।

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟଯେ, ଗତ ସପ୍ତାହରେ ପଶ୍ଚିମବଙ୍ଗ ରାଜ୍ୟପାଳ ଜଗଦୀପ ଧନଖଡ଼ ସିବିଆଇ ଦ୍ୱାରା ଅନୁସନ୍ଧାନ କରାଯାଉଥିବା ନାରଦା ସ୍କାମରେ ଫିରହାଦ୍ ହାକିମ, ସୁବ୍ରତ ମୁଖାର୍ଜୀ, ମଦନ ମିତ୍ର ଏବଂ ସୋଭନ ଚାଟାର୍ଜୀଙ୍କ ବିରୋଧରେ ମଞ୍ଜୁର କରିଥିଲେ।

୨୦୧୪ ରେ ନାରଦା ସ୍କାମ ଜାତୀୟ ହେଡଲାଇନ ସୃଷ୍ଟି କରିଥିଲା ​​ଯେତେବେଳେ ସାମ୍ବାଦିକ ମାଥ୍ୟୁ ସାମୁଏଲ କୋଲକାତାରେ ଏକ ଷ୍ଟିଙ୍ଗ ଅପରେସନ୍ କରିଥିଲେ। ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ ଷ୍ଟିଙ୍ଗ୍ ଅପରେସନ୍ ଭିଡିଓରେ ଟିଏମସି ନେତାମାନେ ଟଙ୍କା ନେଉଥିବାର ନଜର ଆସିଥିଲେ। ଭିଡିଓରେ ଜଣେ ପୋଲିସ କର୍ମଚାରୀ ମଧ୍ୟ ନଜର ଆସିଥିଲେ।

ଏହାପରେ ପଶ୍ଚମବଙ୍ଗ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ସିବିଆଇ ଅଫିସ୍‌ରେ ପହଁଚିଥିବା ଜଣାପଡ଼ିଛି। ଏହାକୁ ନେଇ ପଶ୍ଚିମବଙ୍ଗ ରାଜନୀତି ଏବେ ବେଶ୍ ସରଗରମ।

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve this *Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.