Home ଓଡ଼ିଶା ରିଲାଏନ୍ସ ଜିଓର ସ୍ୱଦେଶୀ ୱେବ୍ ବ୍ରାଉଜର୍ JioPages ନୂଆ ରୂପରେ ଲଞ୍ଚ

ରିଲାଏନ୍ସ ଜିଓର ସ୍ୱଦେଶୀ ୱେବ୍ ବ୍ରାଉଜର୍ JioPages ନୂଆ ରୂପରେ ଲଞ୍ଚ

229

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୨୧-୧୦ (ଓଡ଼ିଆ ପୁଅ) ରିଲାଏନ୍ସ ଜିଓ ଭାରତରେ ଏହାର ବିକଶିତ ମୋବାଇଲ୍ ବ୍ରାଉଜର ‘ଜିଓ ପେଜ୍’ (JioPages) କୁ ଲଞ୍ଚ କରିଛି। ଏହା ଆଠଟି ଭାରତୀୟ ଭାଷାରେ ଉପଲବ୍ଧ ହେବ। ଗ୍ରାହକଙ୍କ ଗୋପନୀୟତାକୁ ଧ୍ୟାନରେ ରଖି ଏହା ଡିଜାଇନ୍ କରାଯାଇଛି ଏବଂ ସେମାନଙ୍କୁ ଏକ ଉତ୍ତମ ବ୍ରାଉଜିଂ ଅଭିଜ୍ଞତା ପ୍ରଦାନ କରିବ ବୋଲି କମ୍ପାନୀ ଦାବି କରିଛି। ଏହା ଇଂରାଜୀ ବ୍ୟତୀତ ହିନ୍ଦୀ, ମରାଠୀ, ତାମିଲ, ଗୁଜୁରାଟୀ, ତେଲୁଗୁ, ମାଲାୟାଲମ୍, କନ୍ନଡ ଏବଂ ବଙ୍ଗଳା ଭାଷାରେ କାମ କରିବାରେ ସକ୍ଷମ ଅଟେ।

ମଙ୍ଗଳବାର ଠାରୁ ଗୁଗୁଲ୍ ପ୍ଲେଷ୍ଟୋରରେ ଏହାର ଅପଗ୍ରେଡ୍ ସଂସ୍କରଣ ଉପଲବ୍ଧ ହୋଇଛି। ଏହାକୁ କ୍ରୋମିୟମ ବ୍ଲିଙ୍କ ଇଞ୍ଜିନରେ ବିକଶିତ କରାଯାଇଛି। ଏହା ଦ୍ରୁତ ଇଞ୍ଜିନ ସ୍ଥାନାନ୍ତରଣ ଦ୍ୱାରା ଗ୍ରାହକମାନଙ୍କୁ ଏକ ଉତ୍ତମ ବ୍ରାଉଜିଂ ଅଭିଜ୍ଞତା ପ୍ରଦାନ କରିଥାଏ। ୱେବ୍ ପୃଷ୍ଠାଗୁଡ଼ିକୁ ଶୀଘ୍ର ଲୋଡ୍ କରିବ। ଏହା ବ୍ୟତୀତ, ଏହା ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ମିଡିଆ ଷ୍ଟ୍ରିମିଂ, ଇମୋଜି ଡୋମେନ୍ ପାଇଁ ସମର୍ଥନ ଏବଂ ପାସୱାର୍ଡରେ ଇଣ୍ଟରନେଟ୍ ସଂଯୋଗ ମଧ୍ୟ ପ୍ରଦାନ କରିଥାଏ।

ଜିଓ ମୁଖପାତ୍ର ମଧ୍ୟ ଏହି ନୂତନ ବ୍ରାଉଜରର କମ୍ପାନୀର ଲଞ୍ଚିଂକୁ ନିଶ୍ଚିତ କରିଛନ୍ତି, ଯଦିଓ ଏହା ବିଷୟରେ ଅଧିକ ବିବରଣୀ ଦେବାକୁ ମନା କରି ଦେଇଛନ୍ତି। ଗୁଗୁଲ ପ୍ଲେଷ୍ଟୋରରେ ୧.୪ କୋଟିରୁ ଅଧିକ କମ୍ପାନୀର ପୁରୁଣା ବ୍ରାଉଜର ଲୋକମାନେ ନିଜେ ଡାଉନଲୋଡ୍ ହୋଇଥିବା କୁହାଯାଉଛି।

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve this *Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.