Home Coronavirus Outbreak ରାଜ୍ୟରେ ଆଜି କରୋନା ନେଲା ୪୪ ଜୀବନ : ମୋଟ ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୩,୧୬୭ କୁ...

ରାଜ୍ୟରେ ଆଜି କରୋନା ନେଲା ୪୪ ଜୀବନ : ମୋଟ ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୩,୧୬୭ କୁ ବୃଦ୍ଧି

49

ଭୁବନେଶ୍ୱର ୧୦-୬ (ଓଡ଼ିଆ ପୁଅ) ଓଡିଶାରେ ଗତ ୨୪ ଘଣ୍ଟା ମଧ୍ୟରେ Covid19 ଯୋଗୁଁ ୪୪ ଜଣଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ଘଟିଛି। ମୋଟ ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୩,୧୬୭ କୁ ବୃଦ୍ଧି ପାଇଛି।

ଅନୁଗୁଳ ଜିଲ୍ଲାରୁ ୪ ଜଣ ,
ବରଗଡ ଜିଲ୍ଲାରୁ ୪ ଜଣ ,
ବଲାଙ୍ଗୀର ଜିଲ୍ଲାରୁ ୨ ଜଣ ,
ବୌଦ୍ଧ ଜିଲ୍ଲାରୁ ୨ ଜଣ ,
କଟକ ଜିଲ୍ଲାରୁ ୪ ଜଣ ,
ଦେବଗଡ଼ ଜିଲ୍ଲାରୁ ୧ ଜଣ ,
ଢେଙ୍କାନାଳ ଜିଲ୍ଲାରୁ ୧ ଜଣ ,
ଯାଜପୁର ଜିଲ୍ଲାରୁ ୧ ଜଣ ,
ଝାରସୁଗୁଡା ଜିଲ୍ଲାରୁ ୪ ଜଣ ,
କଳାହାଣ୍ଡି ଜିଲ୍ଲାରୁ ୩ ଜଣ ,
କେନ୍ଦ୍ରାପଡା ଜିଲ୍ଲାରୁ ୧ ଜଣ ,
ଖୋର୍ଦ୍ଧା ଜିଲ୍ଲାରୁ ୫ ଜଣ ,
ମୟୂରଭଞ୍ଜ ଜିଲ୍ଲାରୁ ୨ ଜଣ ,
ପୁରୀ ଜିଲ୍ଲାରୁ ୩ ଜଣ ,
ରାୟଗଡ଼ା ଜିଲ୍ଲାରୁ ୩ ଜଣ ,
ସମ୍ବଲପୁର ଜିଲ୍ଲାରୁ ୧ ଜଣ ,
ସୁନ୍ଦରଗଡ ଜିଲ୍ଲାରୁ ୩ ଜଣ ,
ମୋଟରେ ୪୪ ଜଣଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି।

ମୃତକଙ୍କ ବିଷୟରେ –

୧ – ଅନୁଗୁଳ ଜିଲ୍ଲାର ଜଣେ ୭୦ ବର୍ଷ ବୟସ୍କ ପୁରୁଷ ଯିଏ ମଧ୍ୟ ଆଜମା ରୋଗରେ ପୀଡିତ ଥିଲେ।

୨ – ଅନୁଗୁଳ ଜିଲ୍ଲାର ୨୪ ବର୍ଷ ବୟସ୍କ ପୁରୁଷ।

୩ – ଅନୁଗୁଳ ଜିଲ୍ଲାର ୫୧ ବର୍ଷ ବୟସ୍କ ପୁରୁଷ ଯିଏ ମଧୁମେହ ରୋଗରେ ପୀଡିତ ଥିଲେ।

୪ – ଅନୁଗୁଳ ଜିଲ୍ଲାର ୩୧ ବର୍ଷ ବୟସ୍କ ପୁରୁଷ।

୫ – ବରଗଡ ଜିଲ୍ଲାର ୬୦ ବର୍ଷ ବୟସ୍କା ମହିଳା।

୬ – ବରଗଡ ଜିଲ୍ଲାର ୫୦ ବର୍ଷ ବୟସ୍କ ପୁରୁଷ।

୭ – ବାରାଗ୍ରା ଜିଲ୍ଲାର ୭୦ ବର୍ଷ ବୟସ୍କ ପୁରୁଷ।

୮ – ବରଗଡ ଜିଲ୍ଲାର ୫୫ ବର୍ଷ ବୟସ୍କ ପୁରୁଷ।

୯ – ବୌଦ୍ଧ ଜିଲ୍ଲାର ୪୨ ବର୍ଷ ବୟସ୍କ ପୁରୁଷ।

୧୦ – ବଲାଙ୍ଗୀର ଜିଲ୍ଲାର ୪୦ ବର୍ଷ ବୟସ୍କ ପୁରୁଷ।

୧୧ – ବଲାଙ୍ଗୀର ଜିଲ୍ଲାର ୫୨ ବର୍ଷ ବୟସ୍କ ପୁରୁଷ।

୧୨ – ବଲାଙ୍ଗୀର ଜିଲ୍ଲାର ଜଣେ ୬୮ ବର୍ଷ ବୟସ୍କା ମହିଳା ଯିଏ ଉଚ୍ଚ ରକ୍ତଚାପରେ ମଧ୍ୟ ପୀଡିତ ଥିଲେ।

୧୩ – ଭୁବନେଶ୍ୱରର ୬୧ ବର୍ଷ ବୟସ୍କ ପୁରୁଷ।

୧୪ – ଭୁବନେଶ୍ୱରର ୪୦ ବର୍ଷ ବୟସ୍କା ମହିଳା ଯିଏ ମଧୁମେହ ରୋଗ, ଉଚ୍ଚ ରକ୍ତଚାପ, ଆଜମା ଏବଂ ହାଇପୋଥାଇରଏଡିମ୍ ରୋଗରେ ପୀଡିତ ଥିଲେ।

୧୫ – ଭୁବନେଶ୍ୱରର ୬୪ ବର୍ଷ ବୟସ୍କ ପୁରୁଷ ଯିଏ ମଧୁମେହ ରୋଗ ଏବଂ ଉଚ୍ଚ ରକ୍ତଚାପରେ ମଧ୍ୟ ପୀଡିତ ଥିଲେ।

୧୬ – ଭୁବନେଶ୍ୱରର ୪୯ ବର୍ଷ ବୟସ୍କା ମହିଳା ଯିଏ ମଧୁମେହ ରୋଗ ଏବଂ ଉଚ୍ଚ ରକ୍ତଚାପରେ ମଧ୍ୟ ପୀଡିତ ଥିଲେ।

୧୭ – କଟକ ଜିଲ୍ଲାର ୪୫ ବର୍ଷ ବୟସ୍କ ପୁରୁଷ।

୧୮ – କଟକ ଜିଲ୍ଲାର ୫୨ ବର୍ଷ ବୟସ୍କ ପୁରୁଷ।

୧୯ – କଟକ ଜିଲ୍ଲାର ୫୨ ବର୍ଷ ବୟସ୍କା ମହିଳା।

୨୦ – କଟକ ଜିଲ୍ଲାର ୩୧ ବର୍ଷ ବୟସ୍କ ପୁରୁଷ।

୨୧ – ଦେବଗଡ଼ ଜିଲ୍ଲାର ୩୨ ବର୍ଷ ବୟସ୍କା ମହିଳା।

୨୨ – ଢେଙ୍କାନାଳ ଜିଲ୍ଲାର ୪୫ ବର୍ଷ ବୟସ୍କ ପୁରୁଷ ଯିଏ ଉଚ୍ଚ ରକ୍ତଚାପରେ ପୀଡିତ ଥିଲେ।

୨୩ – ଯାଜପୁର ଜିଲ୍ଲାର ୩୩ ବର୍ଷ ବୟସ୍କ ପୁରୁଷ।

୨୪ – ଝାରସୁଗୁଡା ଜିଲ୍ଲାର ୩୪ ବର୍ଷ ବୟସ୍କ ପୁରୁଷ ଯିଏ ମଧ୍ୟ ଉଚ୍ଚ ରକ୍ତଚାପରେ ପୀଡିତ ଥିଲେ।

୨୫ – ଝାରସୁଗୁଡା ଜିଲ୍ଲାର ୩୮ ବର୍ଷ ବୟସ୍କ ପୁରୁଷ।

୨୬ – ଝାରସୁଗୁଡା ଜିଲ୍ଲାର ୩୬ ବର୍ଷ ବୟସ୍କ ପୁରୁଷ।

୨୭ – ଝାରସୁଗୁଡା ଜିଲ୍ଲାର ୬୦ ବର୍ଷ ବୟସ୍କା ମହିଳା।

୨୮ – ଖୁର୍ଦା ଜିଲ୍ଲାର ୫୯ ବର୍ଷ ବୟସ୍କ ପୁରୁଷ।

୨୯ – କଳାହାଣ୍ଡି ଜିଲ୍ଲାର ୫୪ ବର୍ଷ ବୟସ୍କ ପୁରୁଷ।

୩୦ – କଳାହାଣ୍ଡି ଜିଲ୍ଲାର ୩୯ ବର୍ଷ ବୟସ୍କ ପୁରୁଷ।

୩୧ – କଳାହାଣ୍ଡି ଜିଲ୍ଲାର ଜଣେ ୩୬ ବର୍ଷ ବୟସ୍କା ମହିଳା ଯିଏ ମଧ୍ୟ ଉଚ୍ଚ ରକ୍ତଚାପରେ ପୀଡିତ ଥିଲେ।

୩୨ – କେନ୍ଦ୍ରାପଡା ଜିଲ୍ଲାର ୪୫ ବର୍ଷ ବୟସ୍କ ପୁରୁଷ।

୩୩ – ମୟୂରଭଞ୍ଜ ଜିଲ୍ଲାର ୮୩ ବର୍ଷ ବୟସ୍କ ପୁରୁଷ।

୩୪ – ମୟୂରଭଞ୍ଜ ଜିଲ୍ଲାର ୭୦ ବର୍ଷ ବୟସ୍କ ପୁରୁଷ।

୩୫ – ପୁରୀ ଜିଲ୍ଲାର ୩୦ ବର୍ଷ ବୟସ୍କ ପୁରୁଷ।

୩୬ – ପୁରୀ ଜିଲ୍ଲାର ୪୨ ବର୍ଷ ବୟସ୍କ ପୁରୁଷ।

୩୭ – ପୁରୀ ଜିଲ୍ଲାର ୫୫ ବର୍ଷ ବୟସ୍କା ମହିଳା।

୩୮ – ରାୟଗଡ଼ା ଜିଲ୍ଲାର ୩୯ ବର୍ଷ ବୟସ୍କ ପୁରୁଷ।

୩୯ – ରାୟଗଡ଼ା ଜିଲ୍ଲାର ୪୪ ବର୍ଷ ବୟସ୍କ ପୁରୁଷ।

୪୦ – ରାୟଗଡ଼ା ଜିଲ୍ଲାର ୫୨ ବର୍ଷ ବୟସ୍କ ପୁରୁଷ ଯିଏ ଉଚ୍ଚ ରକ୍ତଚାପରେ ମଧ୍ୟ ପୀଡିତ ଥିଲେ।

୪୧ – ସମ୍ବଲପୁର ଜିଲ୍ଲାର ୭୫ ବର୍ଷ ବୟସ୍କ ପୁରୁଷ।

୪୨ – ସୁନ୍ଦରଗଡ ଜିଲ୍ଲାର ୩୪ ବର୍ଷ ବୟସ୍କା ମହିଳା ଯିଏ ମଧୁମେହ ରୋଗରେ ପୀଡିତ ଥିଲେ।

୪୩ – ସୁନ୍ଦରଗଡ ଜିଲ୍ଲାର ୪୬ ବର୍ଷ ବୟସ୍କ ପୁରୁଷ।

୪୪ – ସୁନ୍ଦରଗଡ ଜିଲ୍ଲାର ୪୬ ବର୍ଷ ବୟସ୍କ ପୁରୁଷ।

ରାଜ୍ୟରେ ଗତ ୨୪ ଘଂଟାରେ ୬,୦୯୭ ନୂଆ ଆକ୍ରାନ୍ତ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇଛନ୍ତି। ଜାଣନ୍ତୁ କେଉଁ ଜିଲ୍ଲାରୁ କେତେ?

ନୂତନ ପଜିଟିଭ୍ କେସ୍ : ୬୦୯୭

କ୍ୱାରେଣ୍ଟିନ ସେଣ୍ଟରରୁ: ୩୪୪୬

ସ୍ଥାନୀୟ ସମ୍ପର୍କରୁ: ୨୬୫୧

ଜିଲ୍ଲା ୱାରୀ ପଜିଟିଭ୍ ମାମଲା:

୧ – ଅନୁଗୁଳ: ୨୯୫

୨ – ବାଲେଶ୍ୱର: ୩୯୨

୩ – ବରଗଡ: ୧୦୭

୪ – ଭଦ୍ରକ: ୨୪୬

୫ – ବଲାଙ୍ଗୀର: ୭୭

୬ – ବୌଦ୍ଧ: ୧୩୦

୭ – କଟକ: ୬୪୭

୮ – ଦେବଗଡ଼: ୨୮

୯ – ଢେଙ୍କାନାଳ: ୭୩

୧୦ – ଗଜପତି: ୪୮

୧୧ – ଗଞ୍ଜାମ: ୪୫

୧୨ – ଜଗତସିଂହପୁର: ୨୨୬

୧୩ – ଯାଜପୁର: ୪୩୪

୧୪ – ଝାରସୁଗୁଡା: ୪୨

୧୫ – କଳାହାଣ୍ଡି: ୭୭

୧୬ – କନ୍ଧମାଳ: ୧୧୨

୧୭ – କେନ୍ଦ୍ରାପଡା: ୨୫୩

୧୮ – କେନ୍ଦୁଝର: ୧୨୩

୧୯ – ଖୋର୍ଦ୍ଧା: ୧୦୧୭

୨୦ – କୋରାପୁଟ: ୧୨୬

୨୧ – ମାଲକାନଗିରି: ୮୪

୨୨ – ମୟୂରଭଞ୍ଜ: ୨୯୭

୨୩ – ନବରଙ୍ଗପୁର: ୧୪୬

୨୪ – ନୟାଗଡ଼: ୧୨୦

୨୫ – ନୁଆପଡା: ୧୭

୨୬ – ପୁରୀ: ୨୯୧

୨୭ – ରାୟଗଡ଼ା: ୧୨୦

୨୮ – ସମ୍ବଲପୁର: ୧୦୧

୨୯ – ସୋନପୁର: ୬୪

୩୦ – ସୁନ୍ଦରଗଡ: ୨୦୮

୩୧ – ରାଜ୍ୟ ପୁଲ୍: ୧୫୧

ଗତକାଲି ସୁସ୍ଥ ହୋଇଥିଲେ: ୮୦୩୨

ମୋଟ ସୁସ୍ଥ ହେଲେଣି: ୧୨୪୫୭୬୦୬

ସକରାତ୍ମକ: ୮୩୭୨୨୬

ପୁନରୁଦ୍ଧାର: ୭୬୪୬୭୩

ସକ୍ରିୟ ମାମଲା: ୬୯୩୩୩

ଜିଲ୍ଲାୱାରୀ ତଥ୍ୟ-

ଅନୁଗୁଳ ଜିଲ୍ଲାରେ ୩୬, ୮୧୯ [+୩୩୫] ଆକ୍ରାନ୍ତ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ୨, ୪୪୪ [-୯୨] ଜଣ ସକ୍ରୀୟ ଅଛନ୍ତି ଏବଂ ୩୪, ୨୩୫ [+୪୨୩] ଜଣ ସୁସ୍ଥ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ୧୪୦ [+୪] ଜଣଙ୍କର କରୋନା କାରଣରୁ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି।

ବାଲେଶ୍ୱର ଜିଲ୍ଲାରେ ୨୭, ୫୫୯ [+୨୮୬] ଆକ୍ରାନ୍ତ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ୩, ୫୪୯ [-୧୬] ଜଣ ସକ୍ରୀୟ ଅଛନ୍ତି ଏବଂ ୨୩, ୮୯୪ [+୩୦୧] ଜଣ ସୁସ୍ଥ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ୧୧୧ [+୧] ଜଣଙ୍କର କରୋନା କାରଣରୁ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି ଏବଂ ୫ ଜଣଙ୍କର ଅନ୍ୟ କାରଣରୁ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି।

ବରଗଡ ଜିଲ୍ଲାରେ ୨୮, ୯୮୩ [+୧୨୨] ଆକ୍ରାନ୍ତ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ୧, ୪୮୮ [-, ୨୫୩] ଜଣ ସକ୍ରୀୟ ଅଛନ୍ତି ଏବଂ ୨୭, ୪୩୬ [+୩୭୨] ଜଣ ସୁସ୍ଥ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ୫୯ [+୩] ଜଣଙ୍କର କରୋନା କାରଣରୁ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି।

ଭଦ୍ରକ ଜିଲ୍ଲାରେ ୧୮, ୮୪୪ [+୨୬୨] ଆକ୍ରାନ୍ତ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ୨, ୩୮୪ [+୧୨୩] ଜଣ ସକ୍ରୀୟ ଅଛନ୍ତି ଏବଂ ୧୬, ୪୨୨ [+୧୩୯] ଜଣ ସୁସ୍ଥ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ୩୪ ଜଣଙ୍କର କରୋନା କାରଣରୁ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି ଏବଂ ୪ ଜଣଙ୍କର ଅନ୍ୟ କାରଣରୁ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି।

ବଲାଙ୍ଗୀର ଜିଲ୍ଲାରେ ୨୨, ୨୪୬ [+୬୬] ଆକ୍ରାନ୍ତ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ୬୭୦ [-୭] ଜଣ ସକ୍ରୀୟ ଅଛନ୍ତି ଏବଂ ୨୧, ୫୦୭ [+୭୦] ଜଣ ସୁସ୍ଥ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ୬୯ [+୩] ଜଣଙ୍କର କରୋନା କାରଣରୁ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି।

ବୌଦ୍ଧ ଜିଲ୍ଲାରେ ୧୧, ୧୭୬ [+୭୯] ଆକ୍ରାନ୍ତ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ୧, ୯୩୧ [-, ୧୮୩] ଜଣ ସକ୍ରୀୟ ଅଛନ୍ତି ଏବଂ ୯, ୧୮୨ [+୨୫୯] ଜଣ ସୁସ୍ଥ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ୬୩ [+୩] ଜଣଙ୍କର କରୋନା କାରଣରୁ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି।

କଟକ ଜିଲ୍ଲାରେ ୬୭, ୫୯୮ [+୫୩୧] ଆକ୍ରାନ୍ତ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ୫, ୬୭୮ [-, ୩୬୩] ଜଣ ସକ୍ରୀୟ ଅଛନ୍ତି ଏବଂ ୬୧, ୭୨୩ [+୮୯୦] ଜଣ ସୁସ୍ଥ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ୧୯୩ [+୪] ଜଣଙ୍କର କରୋନା କାରଣରୁ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି ଏବଂ ୪ ଜଣଙ୍କର ଅନ୍ୟ କାରଣରୁ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି।

ଦେବଗଡ଼ ଜିଲ୍ଲାରେ ୫, ୬୭୭ [+୨୪] ଆକ୍ରାନ୍ତ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ୩୬୩ [-୬୯] ଜଣ ସକ୍ରୀୟ ଅଛନ୍ତି ଏବଂ ୫, ୨୮୭ [+୯୩] ଜଣ ସୁସ୍ଥ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ୨୭ ଜଣଙ୍କର କରୋନା କାରଣରୁ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି।

ଢେଙ୍କାନାଳ ଜିଲ୍ଲାରେ ୧୫, ୫୦୫ [+୨୯୧] ଆକ୍ରାନ୍ତ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ୨, ୯୫୧ [+୨୨୦] ଜଣ ସକ୍ରୀୟ ଅଛନ୍ତି ଏବଂ ୧୨, ୫୧୦ [+୭୦] ଜଣ ସୁସ୍ଥ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ୪୪ [+୧] ଜଣଙ୍କର କରୋନା କାରଣରୁ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି।

ଗଜପତି ଜିଲ୍ଲାରେ ୮, ୭୦୪ [+୩୪] ଆକ୍ରାନ୍ତ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ୩୪୯ [-୩୭] ଜଣ ସକ୍ରୀୟ ଅଛନ୍ତି ଏବଂ ୮, ୨୮୮ [+୭୧] ଜଣ ସୁସ୍ଥ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ୬୬ ଜଣଙ୍କର କରୋନା କାରଣରୁ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି ଏବଂ ୧ ଜଣଙ୍କର ଅନ୍ୟ କାରଣରୁ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି।

ଗଞ୍ଜାମ ଜିଲ୍ଲାରେ ୩୨, ୪୪୪ [+୭୩] ଆକ୍ରାନ୍ତ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ୫୭୮ [-୭୨] ଜଣ ସକ୍ରୀୟ ଅଛନ୍ତି ଏବଂ ୩୧, ୫୬୪ [+୧୪୩] ଜଣ ସୁସ୍ଥ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ୨୯୪ [+୨] ଜଣଙ୍କର କରୋନା କାରଣରୁ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି ଏବଂ ୮ ଜଣଙ୍କର ଅନ୍ୟ କାରଣରୁ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି।

ଜଗତସିଂହପୁର ଜିଲ୍ଲାରେ ୧୯, ୫୮୬ [+୧୯୬] ଆକ୍ରାନ୍ତ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ୨, ୪୩୩ [-, ୧୩୬] ଜଣ ସକ୍ରୀୟ ଅଛନ୍ତି ଏବଂ ୧୭, ୧୦୩ [+୩୩୨] ଜଣ ସୁସ୍ଥ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ୫୦ ଜଣଙ୍କର କରୋନା କାରଣରୁ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି।

ଯାଜପୁର ଜିଲ୍ଲାରେ ୩୦, ୬୩୦ [+୪୦୬] ଆକ୍ରାନ୍ତ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ୪, ୨୮୭ [+୫୨] ଜଣ ସକ୍ରୀୟ ଅଛନ୍ତି ଏବଂ ୨୬, ୩୦୮ [+୩୫୪] ଜଣ ସୁସ୍ଥ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ୩୪ ଜଣଙ୍କର କରୋନା କାରଣରୁ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି ଏବଂ ୧ ଜଣଙ୍କର ଅନ୍ୟ କାରଣରୁ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି।

ଝାରସୁଗୁଡା ଜିଲ୍ଲାରେ ୨୨, ୯୭୫ [+୪୧] ଆକ୍ରାନ୍ତ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ୫୮୯ [-୪୦] ଜଣ ସକ୍ରୀୟ ଅଛନ୍ତି ଏବଂ ୨୨, ୩୦୭ [+୭୭] ଜଣ ସୁସ୍ଥ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ୭୯ [+୪] ଜଣଙ୍କର କରୋନା କାରଣରୁ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି।

କଳାହାଣ୍ଡି ଜିଲ୍ଲାରେ ୨୨, ୯୫୭ [+୭୦] ଆକ୍ରାନ୍ତ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ୧, ୧୫୧ [-, ୧୧୧] ଜଣ ସକ୍ରୀୟ ଅଛନ୍ତି ଏବଂ ୨୧, ୬୬୬ [+୧୮୧] ଜଣ ସୁସ୍ଥ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ୧୪୦ ଜଣଙ୍କର କରୋନା କାରଣରୁ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି।

କନ୍ଧମାଳ ଜିଲ୍ଲାରେ ୯, ୮୧୯ [+୭୬] ଆକ୍ରାନ୍ତ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ୬୪୨ [+୫] ଜଣ ସକ୍ରୀୟ ଅଛନ୍ତି ଏବଂ ୯, ୧୩୪ [+୭୧] ଜଣ ସୁସ୍ଥ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ୪୩ ଜଣଙ୍କର କରୋନା କାରଣରୁ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି।

କେନ୍ଦ୍ରାପଡା ଜିଲ୍ଲାରେ ୧୭, ୬୭୫ [+୨୧୮] ଆକ୍ରାନ୍ତ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ୧, ୭୩୭ [+୮] ଜଣ ସକ୍ରୀୟ ଅଛନ୍ତି ଏବଂ ୧୫, ୮୮୧ [+୨୦୯] ଜଣ ସୁସ୍ଥ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ୫୬ [+୧] ଜଣଙ୍କର କରୋନା କାରଣରୁ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି ଏବଂ ୧ ଜଣଙ୍କର ଅନ୍ୟ କାରଣରୁ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି।

କେନ୍ଦୁଝର ଜିଲ୍ଲାରେ ୧୭, ୩୪୦ [+୧୨୦] ଆକ୍ରାନ୍ତ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ୯୯୧ [-୮୮] ଜଣ ସକ୍ରୀୟ ଅଛନ୍ତି ଏବଂ ୧୬, ୨୮୯ [+୨୦୮] ଜଣ ସୁସ୍ଥ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ୫୮ ଜଣଙ୍କର କରୋନା କାରଣରୁ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି ଏବଂ ୨ ଜଣଙ୍କର ଅନ୍ୟ କାରଣରୁ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି।

ଖୋର୍ଦ୍ଧା ଜିଲ୍ଲାରେ ୧, ୨୩, ୭୧୪ [+୭୯୬] ଆକ୍ରାନ୍ତ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ୯, ୨୫୦ [-, ୧୯୦] ଜଣ ସକ୍ରୀୟ ଅଛନ୍ତି ଏବଂ ୧, ୧୩, ୯୪୨ [+୯୮୧] ଜଣ ସୁସ୍ଥ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ୫୧୨ [+୫] ଜଣଙ୍କର କରୋନା କାରଣରୁ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି ଏବଂ ୧୦ ଜଣଙ୍କର ଅନ୍ୟ କାରଣରୁ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି।

କୋରାପୁଟ ଜିଲ୍ଲାରେ ୧୬, ୪୮୭ [+୧୪୨] ଆକ୍ରାନ୍ତ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ୧, ୬୭୦ [-୫୨] ଜଣ ସକ୍ରୀୟ ଅଛନ୍ତି ଏବଂ ୧୪, ୭୭୩ [+୧୯୩] ଜଣ ସୁସ୍ଥ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ୪୪ [+୧] ଜଣଙ୍କର କରୋନା କାରଣରୁ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି।

ମାଲକାନଗିରି ଜିଲ୍ଲାରେ ୯, ୧୫୩ [+୮୫] ଆକ୍ରାନ୍ତ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ୮୩୦ ଜଣ ସକ୍ରୀୟ ଅଛନ୍ତି ଏବଂ ୮, ୨୮୬ [+୮୫] ଜଣ ସୁସ୍ଥ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ୩୪ ଜଣଙ୍କର କରୋନା କାରଣରୁ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି ଏବଂ ୩ ଜଣଙ୍କର ଅନ୍ୟ କାରଣରୁ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି।

ମୟୂରଭଞ୍ଜ ଜିଲ୍ଲାରେ ୩୧, ୬୭୧ [+୩୩୩] ଆକ୍ରାନ୍ତ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ୩, ୪୯୯ [+୧୯] ଜଣ ସକ୍ରୀୟ ଅଛନ୍ତି ଏବଂ ୨୮, ୦୬୪ [+୩୧୨] ଜଣ ସୁସ୍ଥ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ୧୦୫ [+୨] ଜଣଙ୍କର କରୋନା କାରଣରୁ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି ଏବଂ ୩ ଜଣଙ୍କର ଅନ୍ୟ କାରଣରୁ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି।

ନବରଙ୍ଗପୁର ଜିଲ୍ଲାରେ ୨୧, ୪୭୪ [+୧୫୧] ଆକ୍ରାନ୍ତ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ୧, ୪୬୦ [-୯୮] ଜଣ ସକ୍ରୀୟ ଅଛନ୍ତି ଏବଂ ୧୯, ୯୭୦ [+୨୪୯] ଜଣ ସୁସ୍ଥ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ୪୨ ଜଣଙ୍କର କରୋନା କାରଣରୁ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି ଏବଂ ୨ ଜଣଙ୍କର ଅନ୍ୟ କାରଣରୁ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି।

ନୟାଗଡ଼ ଜିଲ୍ଲାରେ ୧୭, ୭୧୮ [+୧୯୧] ଆକ୍ରାନ୍ତ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ୨, ୦୪୭ [-୬୪] ଜଣ ସକ୍ରୀୟ ଅଛନ୍ତି ଏବଂ ୧୫, ୬୧୫ [+୨୫୫] ଜଣ ସୁସ୍ଥ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ୫୪ ଜଣଙ୍କର କରୋନା କାରଣରୁ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି ଏବଂ ୨ ଜଣଙ୍କର ଅନ୍ୟ କାରଣରୁ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି।

ନୂଆପଡ଼ା ଜିଲ୍ଲାରେ ୨୨, ୨୯୨ [+୨୩] ଆକ୍ରାନ୍ତ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ୨୪୩ [-୬] ଜଣ ସକ୍ରୀୟ ଅଛନ୍ତି ଏବଂ ୨୧, ୯୮୭ [+୨୮] ଜଣ ସୁସ୍ଥ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ୬୨ [+୧] ଜଣଙ୍କର କରୋନା କାରଣରୁ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି।

ପୁରୀ ଜିଲ୍ଲାରେ ୩୫, ୧୫୦ [+୩୨୪] ଆକ୍ରାନ୍ତ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ୨, ୮୬୬ [-, ୧୪୫] ଜଣ ସକ୍ରୀୟ ଅଛନ୍ତି ଏବଂ ୩୨, ୧୧୯ [+୪୬୭] ଜଣ ସୁସ୍ଥ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ୧୬୨ [+୨] ଜଣଙ୍କର କରୋନା କାରଣରୁ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି ଏବଂ ୩ ଜଣଙ୍କର ଅନ୍ୟ କାରଣରୁ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି।

ରାୟଗଡ଼ା ଜିଲ୍ଲାରେ ୧୭, ୩୧୦ [+୧୦୮] ଆକ୍ରାନ୍ତ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ୧, ୩୮୪ [-, ୧୫୮] ଜଣ ସକ୍ରୀୟ ଅଛନ୍ତି ଏବଂ ୧୫, ୮୦୫ [+୨୬୫] ଜଣ ସୁସ୍ଥ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ୧୨୧ [+୧] ଜଣଙ୍କର କରୋନା କାରଣରୁ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି।

ସମ୍ବଲପୁର ଜିଲ୍ଲାରେ ୨୮, ୯୦୧ [+୧୩୧] ଆକ୍ରାନ୍ତ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ୯୩୦ [-୬୦] ଜଣ ସକ୍ରୀୟ ଅଛନ୍ତି ଏବଂ ୨୭, ୮୭୫ [+୧୯୦] ଜଣ ସୁସ୍ଥ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ୯୬ [+୧] ଜଣଙ୍କର କରୋନା କାରଣରୁ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି।

ସୋନପୁର ଜିଲ୍ଲାରେ ୧୧, ୯୮୦ [+୬୫] ଆକ୍ରାନ୍ତ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ୮୦୦ [-୫୫] ଜଣ ସକ୍ରୀୟ ଅଛନ୍ତି ଏବଂ ୧୧, ୧୪୫ [+୧୨୦] ଜଣ ସୁସ୍ଥ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ୩୫ ଜଣଙ୍କର କରୋନା କାରଣରୁ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି।

ସୁନ୍ଦରଗଡ ଜିଲ୍ଲାରେ ୫୭, ୦୯୬ [+୨୮୩] ଆକ୍ରାନ୍ତ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ୨, ୫୦୪ [-, ୧୮୩] ଜଣ ସକ୍ରୀୟ ଅଛନ୍ତି ଏବଂ ୫୪, ୨୯୨ [+୪୬୨] ଜଣ ସୁସ୍ଥ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ୨୯୬ [+୪] ଜଣଙ୍କର କରୋନା କାରଣରୁ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି ଏବଂ ୪ ଜଣଙ୍କର ଅନ୍ୟ କାରଣରୁ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି।

ଷ୍ଟେଟ୍ ପୁଲ ୨୧, ୬୪୬ [+୧୫୭] ଆକ୍ରାନ୍ତ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ୧, ୫୮୨ [-୫] ଜଣ ସକ୍ରୀୟ ଅଛନ୍ତି ଏବଂ ୨୦, ୦୬୪ [+୧୬୨] ଜଣ ସୁସ୍ଥ ହୋଇଛନ୍ତି।

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve this *Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.