ad
ଅପରାଧ

କଙ୍ଗନାଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟରେ ବୁଲଡୋଜର ଚଳାଇଲା ବିଏମସି: ହାଇକୋର୍ଟରେ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜ

ମୁମ୍ବାଇ: ଶିବସେନା ନେତା ସଞ୍ଜୟ ରାଉତଙ୍କ ଧମକ ସତ୍ତ୍ୱେ ଅଭିନେତ୍ରୀ କଙ୍ଗନା ରଣାୱତ ଆଜି ଅପରାହ୍ନରେ ମୁମ୍ବାଇରେ ପହଞ୍ଚିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି। ସେ ମୋହାଲି ବିମାନ ବନ୍ଦରରେ ପହଞ୍ଚି ସାରିଛନ୍ତି। ମହାରାଷ୍ଟ୍ର ସରକାର ତାଙ୍କ ଉପରେ ଡ୍ରଗ୍ସ ଅଭିଯୋଗର କରିବା ତଦନ୍ତ ପ୍ରକ୍ରିୟା ଅପେକ୍ଷାରେ ଅଛନ୍ତି। କଙ୍ଗନାଙ୍କର କରୋନା ନେଗେଟିଭ୍ ରିପୋର୍ଟ ଆସିଛି। କିନ୍ତୁ, ମୁମ୍ବାଇରେ ପହଞ୍ଚିବା ମାତ୍ରେ ବିଏମସି କଙ୍ଗନାଙ୍କୁ କ୍ୱାରେଣ୍ଟାଇନ କରିପାରେ। ଏଣେ ବିଏମସିର ଏକ ଟିମ୍ କଙ୍ଗନା ରଣାୱତଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟରେ ପହଞ୍ଚି ବୁଲଡୋଜର ଲଗାଇ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ଭାଙ୍ଗିବା ପ୍ରକ୍ରିୟା ଆରମ୍ଭ କରି ଦେଇଛନ୍ତି। ମୁମ୍ବାଇ ପୋଲିସ କଙ୍ଗନାଙ୍କ ମୁମ୍ବାଇ ଘର ବାହାରେ ଜଗି ରହିଛି। ଏଠାରେ ବୋମା ନିଷ୍କାସନକାରୀ ଦଳ ମଧ୍ୟ ଅନୁସନ୍ଧାନ କରିଛନ୍ତି। କଙ୍ଗନାଙ୍କ ଘର ବାହାରେ ସିଆରପିଏଫର ଏକ ଟିମ୍ ମଧ୍ୟ ଉପସ୍ଥିତ ଅଛନ୍ତି। ସୁରକ୍ଷା ବ୍ୟବସ୍ଥା କଡ଼ାକଡ଼ି କରାଯାଇଛି।

ବିଏମସିର କାର୍ଯ୍ୟକଳାପ ଉପରେ କଙ୍ଗନା ଟୁଇଟ୍ ମାଧ୍ୟମରେ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ଦେଇଛନ୍ତି। କଙ୍ଗନା ଲେଖିଛନ୍ତି, ମଣିକର୍ଣ୍ଣିକା ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରର ପ୍ରଥମ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର, ଅଯୋଧ୍ୟା ଘୋଷଣା କରାଯାଇଥିଲା। ଏହା ମୋ ପାଇଁ ଏକ କୋଠା ନୁହେଁ ବରଂ ରାମ ମନ୍ଦିର। ଆଜି ବାବର ଏଠାକୁ ଆସିଛନ୍ତି। ଆଜି ଇତିହାସର ପୁନରାବୃତ୍ତି ଘଟିବ। ରାମ ମନ୍ଦିର ପୁଣି ଭାଙ୍ଗିବ। କିନ୍ତୁ, ମନେରଖ ବାବର, ଏହି ମନ୍ଦିର ପୁନର୍ବାର ନିର୍ମାଣ ହେବ, ଏହି ମନ୍ଦିର ପୁନର୍ବାର ନିର୍ମାଣ ହେବ, ଜୟ ଶ୍ରୀ ରାମ ଜୟ ଶ୍ରୀ ରାମ। କଙ୍ଗନା ଅନ୍ୟ ଏକ ଟ୍ୱିଟ୍ କରିଛନ୍ତି ଯେଉଁଥିରେ ସେ ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ ମୁଁ ଭୁଲ୍ ନୁହେଁ ଏବଂ ମୋର ଶତ୍ରୁମାନେ ଏହାକୁ ବାରମ୍ବାର ପ୍ରମାଣ କରୁଛନ୍ତି। ମୁମ୍ବାଇ ବର୍ତ୍ତମାନ ପିଓକେ (ପାକିସ୍ତାନ ଅଧିକୃତ କାଶ୍ମୀର)।

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ମଙ୍ଗଳବାର ଠାରୁ କଙ୍ଗନାଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ଭାଙ୍ଗିବା ଭୂମିକା ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିଲା। ଗତକାଲି ବିଏମସି ଅଧିକାରୀମାନେ କଙ୍ଗନାଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟରେ ଏକ ନୋଟିସ ମାରିଥିଲେ। ଏହି ନୋଟିସରେ ଲେଖାଯାଇଥିଲା ଯେ ଏହି କାର୍ଯ୍ୟାଳୟରେ ଅନେକ ବେଆଇନ ନିର୍ମାଣ କାର୍ଯ୍ୟ କରାଯାଉଛି। ତେଣୁ ଷ୍ଟପ୍ ୱାର୍କ ଅର୍ଡର ନୋଟିସ ଦିଆଯାଇଥିଲା। /- ଦେବଦତ୍ତ ରଥ

Loading...
ad
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

ବହୁ ଚର୍ଚ୍ଚିତ ଖବର

To Top